Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Плевенската група. Обединението прави силата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Плевенската група. Обединението прави силата

    Коментар


    • От: Плевенската група. Обединението прави силата

      Река Дунав беше пресъхнала и Ренди реши да отиде в Румъния

      Коментар


      • От: Плевенската група. Обединението прави силата

        Коментар


        • От: Плевенската група. Обединението прави силата

          Този път Абсолютно всички баири бяха победени покурени и покурени. Браво момчета.
          За предпочитане е да паднеш на тревата или в калта, отколкото на асфалта!

          Коментар


          • От: Плевенската група. Обединението прави силата

            Има още много баири за превземане стига да ни се занимава с тях

            Коментар


            • От: Плевенската група. Обединението прави силата

              В събота, по случай празника на Плевен, посетихме Панорамата.
              След като разгледахме експозицията вътре, реших да покажа на сина ми редутите, на които са се водили битките, възпроизведени от художниците.
              Когато започнахме да се изкачваме, чухме характерен моторен звук.
              При качването на билото, забелязахме това:












              Най-необезпокоявано и под любопитния поглед на събрала се групичка зяпачи, моторджията направи поне 5-6 обиколки (както се вижда - направени са и коловози), преди на падне, като после може и да е продължил, след като си заминахме с децата.
              Нямам представа, дали е някой от колегите - ендуристи, участващи тук, но по мое мнение, е твърде укорително да се правят такива изпълнения на територията на исторически обекти.
              Моля, не правете подобни неща занапред! Проявете малко уважение към българската история и в частност - към събитията, развили се по нашите зами през Руско-турската война.
              proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
              NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
              Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

              Коментар


              • От: Плевенската група. Обединението прави силата

                Колегите от Габрово няма да могат да мръднат с моторите си ако се спазваха тези неща .

                Коментар


                • От: Плевенската група. Обединението прави силата

                  Ейййййййй тоА моУ добАр бе Не съм бил аз. Имам оранжав мотор, но аз съм дебел, а както се знае " Дебелите не могат да скачат “ пък и май вече не карам . Ренди замълчи ако обичаш Нека да кара момчето, поне докато не го хванат. Пък и да го хванат, после пак да кара. Знам. Не е редно. Ама кой мисли за мене, че аз да мисля за другите ? Свобода братя. Всеки да прави каквото може и каквото иска. М@йната и на държавата, управниците и всички които ще се опитат да ме оборят. Аз ако можех щях и в панорамата да вляза, ама не мога , но това е друга тема.

                  Коментар


                  • От: Плевенската група. Обединението прави силата

                    Ники, само по тая снимка разбрах, че това момче не е от Плевен.


                    Жокер: Плевенчани НИКОГА не падат.

                    Коментар


                    • От: Плевенската група. Обединението прави силата

                      Ммммммм Ц. Тогава и Ренди не е от Плевен.

                      Коментар


                      • От: Плевенската група. Обединението прави силата

                        Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                        Ммммммм Ц. Тогава и Ренди не е от Плевен.
                        А ти си ЖИВ бреееее.
                        МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                        Коментар


                        • Re: От: Плевенската група. Обединението прави силата

                          Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                          Ммммммм Ц. Тогава и Ренди не е от Плевен.
                          Офф не издържам вече, виждам че се заформя интрига, та държа да кажа и аз не познавам това момче, ама евала, като гледам как скача мога само да кажа ПРОЛЕТАРИИ ОТ ВСИЧКИ СТРАНИ ПРИСЪЕДИНЯВАЙТЕ СЕ да я видим тая пистичка дали ще ни пасне
                          За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

                          Коментар


                          • От: Плевенската група. Обединението прави силата

                            Аз искам да попитам само ,ако на мястото където кара това момче бяхте видели вместо моторист два багера копаейки основи за къща на някои Плевенски баровец как щяхте да реагирате и какви съвети щяхте да и дадете. Евала на момчето много хубъва първа снимка и си личи че момчето си кара.
                            Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                            0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                            Коментар


                            • От: Плевенската група. Обединението прави силата

                              Пепи, няма спор, че момчето се справя добре със скоковете върху мотора.
                              Само да беше някъде, на по-подходящо място. Знаеш, около града има доста добри терени точно за такива упражнения.
                              Но на територията на военно-исторически парк, е неуместно. Точно там няма как да видиш къща на баровец.
                              Със същия успех, щеше ли да одобриш едно каране из двора на Мавзолея - костница?
                              proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                              NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                              Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                              Коментар


                              • От: Плевенската група. Обединението прави силата

                                Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
                                Пепи, няма спор, че момчето се справя добре със скоковете върху мотора.
                                Само да беше някъде, на по-подходящо място. Знаеш, около града има доста добри терени точно за такива упражнения.
                                Но на територията на военно-исторически парк, е неуместно. Точно там няма как да видиш къща на баровец.
                                Със същия успех, щеше ли да одобриш едно каране из двора на Мавзолея - костница?
                                Прав си но има и неща които не са точно така. Аз уважавам всеки паметник и всяка светиня но толкова неща има да се уважават в Бг а това го правят по нормалните хорица.Абе сложно е И Витлиемов е прав до някъде за ДЪРЖАВАТА но какво да се прави.Мисалта ми беше че има доста други хора от Плевен които не уважават нищо и никога не им се прави забележка а един моторист се набива в очите веднага.Има едни три думички МАНТАЛИТЕТ, КУЛТУРА,ВЪЗПИТАНИЕ каде ли са те .............

                                П.СИзвиниавам се че пиша на латиница ,но имам проблем с компа.Поздрави на всички и весели празници
                                Последно редактирано от nickbochev; 18-12-11, 10:56. Причина: "превод" от латиница
                                Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                                0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X