Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Екстрийм Ендуро Петрич

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Екстрийм Ендуро Петрич

    Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
    Плюй си в пазвата и когато караш, си закачи един гердан от чесън против "уроки".......
    Плюл съм , плюл съм , направо се из*рачих хахахахахахах - бялк

    И червен конец и гердани и сичко ще му вържа ,човек.Вчера паля мотора в гаража и всички съседи дето бяха на магазина наскачаха на улицата да видят мотора , ужас ти казвам
    Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

    Коментар


    • От: Екстрийм Ендуро Петрич

      За по сигурно си плюни и от вътрешната страна на маската, и ще знаеш че по-дълго време няма да хванеш очи
      Едно поне е сигурно, няма кой да се хване на хорото и да кара с теб, но за сметка на това от към фенове си го докарал в повече А представи си, с една светло синя каска Айрох и един нов екип да се появиш, тогава и от Сандански ще идват да те гледат
      SUZUKI DRZ SuperMoto

      Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

      Коментар


      • От: Екстрийм Ендуро Петрич

        Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
        За по сигурно си плюни и от вътрешната страна на маската, и ще знаеш че по-дълго време няма да хванеш очи
        Едно поне е сигурно, няма кой да се хване на хорото и да кара с теб, но за сметка на това от към фенове си го докарал в повече А представи си, с една светло синя каска Айрох и един нов екип да се появиш, тогава и от Сандански ще идват да те гледат
        Хехехехехе Грубоооооооо
        Син Айрох няма , ама има черен Монстър каска , подарък за коледа хахаха !

        П.п Мани няма да взимам екип , ще звемем много хора да станем от околностите и няма да може да се разминем хахахах
        Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

        Коментар


        • От: Екстрийм Ендуро Петрич

          Пускай снимки на този черен монстър да го видим, че ако е от тези дето си мисля, пак ще те нахокам да знаеш
          SUZUKI DRZ SuperMoto

          Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

          Коментар


          • От: Екстрийм Ендуро Петрич

            Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
            Пускай снимки на този черен монстър да го видим, че ако е от тези дето си мисля, пак ще те нахокам да знаеш
            Ааааа, моля , моля , няма да ме хокаш , не е лоша каската ,дори си има сертификатче , а и е доста по-лека , удобна и ми е калъп! Е , не е от скъпите, но е в пъти по-добре от старата , която ти грам не харесваш , а пък аз съм си доволен хахахах

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1528461_10202852792101483_1791571126_n.jpg
Прегледи:1
Размер:167.5 КБ
ID:5563489
            Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

            Коментар


            • От: Екстрийм Ендуро Петрич

              Аууууууу, това на снимката Дарт Вейдър ли е??? Очаквах точно тази каска и да знаеш, че си за много голямо ХОКАНЕ Едно наистина е вярно, по-добра е от предишната, която май ти се беше паднала от зрънчо
              SUZUKI DRZ SuperMoto

              Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

              Коментар


              • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
                Аууууууу, това на снимката Дарт Вейдър ли е??? Очаквах точно тази каска и да знаеш, че си за много голямо ХОКАНЕ Едно наистина е вярно, по-добра е от предишната, която май ти се беше паднала от зрънчо
                Абе не е зле каскичката със сертификатче си е ! А предната .... , да ти кажа , въпреки ,че е китайче се оказа много здрава , доста бой е изяла !

                Както и да е ....

                Чакай да постна едно видео с моторетката след ремонта

                Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                Коментар


                • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                  Мотора още е в разработка и днес изкарах мотора да го пораздвижа леко-леко докато се разработи, обаче единия лагер на задната джанта изненадващо сдаде багажа ! Лагерите са изкарани от каплата , леглата са добре , няма никакви поражения , утре ще си купя новички лагери , ще ги монтирам за 10тина мин. и събота-неделя ще разработвам пак из полето ! Самият диск има малко ръб , но ще кара още , поне докато събера парички за нов диск

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1904246_10203175833497316_1913358012_n.jpg
Прегледи:1
Размер:80.9 КБ
ID:5563654
                  Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                  Коментар


                  • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                    [QUOTE=Георги Гущеров - / HannibaL /;2427002 обаче единия лагер на задната джанта изненадващо сдаде багажа ![/QUOTE]


                    Нееееее няма такова нещо( изненадващо) да стане така колелото е танцувало валс. Не може само да се каре трябва и да се преглежда чат пат.
                    МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                    Коментар


                    • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                      Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                      Нееееее няма такова нещо( изненадващо) да стане така колелото е танцувало валс. Не може само да се каре трябва и да се преглежда чат пат.
                      Поглеждам , поглеждам !! Изненадващо стана !! Колелото не играеше! Оняден като карах ми се стори ,че задницата малко мърда , но не обърнах внимание , и вчера като се качих направо не се караше , познай втулката на лагера , къде се беше набила ?!? От там и луфта беше минимален, едва когато свалих колелото изпадаха съчмите от лагера , както и част от самия лагер ... Нищо де , не е фатално това ! Взимам новите лагери и газ ....
                      Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                      Коментар


                      • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                        Освен нови лагери , ще трябва и нови семеринги . Ако ти бяха здрави последните , лагерът нямаше да изглежда така . И да не забравиш да ги разработиш !

                        Коментар


                        • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                          Първоначално публикуван от pe6o74 Преглед на мнение
                          Освен нови лагери , ще трябва и нови семеринги . Ако ти бяха здрави последните , лагерът нямаше да изглежда така . И да не забравиш да ги разработиш !
                          Е ти сега за базик ме взимаш !!!

                          П.п От каплата свалих само и единствено лагерите ! Т.е отделен семеринг нямаше , а и няма место за такъв ! От едната страна /от страната на зъбака/ , лагера влиза до положение на равно с главината и до там, от другата страна /тая на диска на задната спирачка/ , лагера влиза един пръст навътре, като след него има зегерка ! Семеринги няма никакви ! Лагерите уж си имат такива .... ама....
                          Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                          Коментар


                          • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                            Ужас..... То бива спестовност , ама чак толкова .....

                            Коментар


                            • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                              Първоначално публикуван от pe6o74 Преглед на мнение
                              Ужас..... То бива спестовност , ама чак толкова .....
                              Жабарска работа
                              SUZUKI DRZ SuperMoto

                              Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                              Коментар


                              • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                                Първоначално публикуван от Георги Гущеров - / HannibaL / Преглед на мнение
                                Семеринги няма никакви ! Лагерите уж си имат такива .... ама....
                                Не може да няма сигурно лагера трябва да е по тесен.
                                МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X