Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Екстрийм Ендуро Петрич

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Екстрийм Ендуро Петрич

    Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
    Не може да няма сигурно лагера трябва да е по тесен.
    Ами лагера си е какъвто го дават по мануал.... , гледах и книжката и там дават да има семери , ама при мен ги нямаше.... Аз обаче днес си взех лагерите + семерите и ще ги монтирам тея дни като остане време и ще постна снимки , иначе нямаше нито семер , нито черна чума като свалях.... само голи лагери + втулки и това е...
    Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

    Коментар


    • От: Екстрийм Ендуро Петрич

      Първоначално публикуван от Георги Гущеров - / HannibaL / Преглед на мнение
      иначе нямаше нито семер , нито черна чума като свалях.... само голи лагери + втулки и това е...
      Е тук вече ми замириса на пернишка работа
      SUZUKI DRZ SuperMoto

      Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

      Коментар


      • От: Екстрийм Ендуро Петрич

        И ние в събота се повозихме малко.... направихме около 40 км само на ръчка !!! Времето беше добре , а терена много, много, много кален с много коловози ! Добре се окаляхме , само дето няма снимки ,че излязохме да караме спонтанно и камерите нямаха батерий... Имам само 2-3 снимки от телефона пред нас, но повечето кал вече беше паднала.... Бяхме само Аз и Митко с Хонда ЦР 250

        Иначе се окаляхме доволно, доволен съм и от моторчето , само дето свеща пак се оказа някво менте и мотора във високи обороти има един елемент на прекъсване - ще се оправи !
        Изгорих около 3-4 литра гориво за цялото това удоволствие . Не бях карал отдавна , но съм доволен като за първо каране ! Очаква се сериозно завръщане към ендуро средите

        Малко мръсното конче...

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:988663_10203247332804754_917623997_n.jpg
Прегледи:1
Размер:92.8 КБ
ID:5567216

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1619517_10203247335284816_230769486_n.jpg
Прегледи:1
Размер:99.4 КБ
ID:5567217

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1898047_10203247336644850_1271363063_n.jpg
Прегледи:1
Размер:82.6 КБ
ID:5567218

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1922208_10203247334884806_107664609_n.jpg
Прегледи:1
Размер:77.6 КБ
ID:5567219

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1964806_10203247334564798_1725859605_n.jpg
Прегледи:1
Размер:85.4 КБ
ID:5567220

        И вече след баня

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1904224_10203247334164788_1061272467_n.jpg
Прегледи:1
Размер:87.0 КБ
ID:5567221

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1966787_10203247333284766_2033559566_n.jpg
Прегледи:1
Размер:92.7 КБ
ID:5567222

        Това е за сега .... малко , но от сърце
        Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

        Коментар


        • От: Екстрийм Ендуро Петрич

          Жоре и не го мий със студена вода,че може да му се сбръчка гайдата.Поздрави.

          Коментар


          • От: Екстрийм Ендуро Петрич

            Първоначално публикуван от ВЕНЦИ КЛЮЧ Преглед на мнение
            Жоре и не го мий със студена вода,че може да му се сбръчка гайдата.Поздрави.
            Нема страшно Венци , земал съм му Q10 против бръчки хахаха , ако не помогне , че му ръгнем ботокс
            Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

            Коментар


            • От: Екстрийм Ендуро Петрич

              Отдавна не съм писал , нещо последно време не ми остава време за каране , колкото и да ми се иска....

              Вчера обаче изкарах мотора да го пробвам и да видя дали още го мога ..... отговора - нещо съм ръждясал .

              Както и да е , отидох на онова стръмно пътче дето на връх нова година си счупих задния калник. Всичко беше добре до едно време , когато мотора почна да ми прави дребни мизерийки. Почна да се форсира сам , на моменти заглъхваше , въобще само ме изнерви...

              Е изкачването го взех , калника ми остана здрав и така..... Малко снимки след като излязох от стръмното...

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IONX0154.jpg
Прегледи:1
Размер:183.0 КБ
ID:5571732

              Ей от там идвам , но това не е интересната част. Интересната е там където си бях оставил калника преди време. Трудното не е толкова от самия наклон, колкото от това ,че има много камъни, парчета от рушащи се скали и клони ... абе нещо като слалом...

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IONX0155.jpg
Прегледи:1
Размер:311.2 КБ
ID:5571733

              От там ще си ходя....

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IONX0157.jpg
Прегледи:1
Размер:222.3 КБ
ID:5571734

              А на там е пътя за вр.Конгур..

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IONX0158.jpg
Прегледи:1
Размер:262.8 КБ
ID:5571735


              Ядосах се на моторчето и тръгнах надолу... Мислех да си ходя през една от пътеките , която спуснахме с групата от Самоков , но се отказах за да мога да ви покажа това:

              Едни пичове с маунтейн байкове са си направи съоражение , от което да скачат..... Самата рампа е доста висока около 3 метра , прескача се целия път и се приземяваш в отсрещното дере . Пообиколих я таз рампа , качих се , гледах , гледах.... абе да ви кажа страшно си е за скачане хахахаха . Евала на пичовете за желанието , а и за куража...

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IONX0161.jpg
Прегледи:1
Размер:260.5 КБ
ID:5571736

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IONX0162.jpg
Прегледи:1
Размер:260.4 КБ
ID:5571737

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IONX0163.jpg
Прегледи:1
Размер:260.0 КБ
ID:5571738

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IONX0164.jpg
Прегледи:1
Размер:251.5 КБ
ID:5571739

              И Я, малко да позирам разбира се , ама не за друго , ами щото ме забравихте и да напомня за себе си хахаха

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IONX0166.jpg
Прегледи:1
Размер:256.0 КБ
ID:5571740

              Както и да го гледаш си е доста разстояние.....

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IONX0168.jpg
Прегледи:1
Размер:287.9 КБ
ID:5571741

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IONX0170.jpg
Прегледи:1
Размер:251.0 КБ
ID:5571742

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IONX0172.jpg
Прегледи:1
Размер:276.1 КБ
ID:5571743

              Моторчето под рампата...

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IONX0175.jpg
Прегледи:1
Размер:313.7 КБ
ID:5571744

              И още малко позинг...

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IONX0193.jpg
Прегледи:1
Размер:258.8 КБ
ID:5571745

              От там се прибрах и започнах да разглобявам мотора за да установя причината за проблемите. В карба имаше малко насъбрала се гняс и жигльора , през който преминава горивото от резервоара към карба беше позапушен. От там предполагам е идвал и проблема с глъхненето...
              Ръкохватката за газта по някаква причина беше запънала и ми заяждаше газта , а освен това , самото жило за газта беше изпънато до край !! От където и вдига оборотите според мен...... Странното е ,че последно карах мотора и нямах нито един от споменатите проблеми, нито съм пипал нещо по мотора....

              По-голямо беше очудването ми ,че конзолата на съединителя ми беше разхлабена и то доста.... явно някой е пипал нещо по мотора, но кой и какво...

              Оправих нещата , запалих мотора , беше добре , но трябва да го тествам на едно по-сериозно каране събота-неделя ако остане време..

              Това беше от мен .... малко , но поне да напомня за себе си хах поздрави !
              Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

              Коментар


              • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                Браво, ти се появи Мислех да не ти пиша много, а само да ти напомня, че трябва да караш 4Т мотори Това запушване ми прилича на мръсен резервоар, защото горивото ти се е замърсило по време на престоя на мотора в гаража. Другото е да зареждаш от някъде скапан бензин и от там да се получава тази гняс. Пробвай да му сложиш /ако не си го направил де/ от тези филтърчета за горивото на маркуча, между карба и резервоара, но не си купувай от евтините, защото ефекта може да е обратен И на последно място, добре че си направил някой и друг позинг, че нещо взехме да ти забравяме муцката
                SUZUKI DRZ SuperMoto

                Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                Коментар


                • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                  Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
                  Браво, ти се появи Мислех да не ти пиша много, а само да ти напомня, че трябва да караш 4Т мотори Това запушване ми прилича на мръсен резервоар, защото горивото ти се е замърсило по време на престоя на мотора в гаража. Другото е да зареждаш от някъде скапан бензин и от там да се получава тази гняс. Пробвай да му сложиш /ако не си го направил де/ от тези филтърчета за горивото на маркуча, между карба и резервоара, но не си купувай от евтините, защото ефекта може да е обратен И на последно място, добре че си направил някой и друг позинг, че нещо взехме да ти забравяме муцката
                  Ако не слуша мотора , ще замине бързо-бързо в секция продава и тогава вече ще се търси 4т , ама само ако продължава да не слуша !!
                  Сегааа ...... резервоара е чист , вече и празен , не е от него , бензина .... да знаех поне една по-читава бензиностанция къде има , само от там щях да зареждам ама у наше село сичкио бензин е да си е*е мамата, че и газта и дизела , ма тва е друга тема хахахах
                  Филтърче имах преди , хубаво филтърче , но го махнах , защото си въобразявах ,че не пуска достатъчно бензин...
                  А иначе може да е от това ,че е седял мотора доста време .... събота ще го разтъпча малко живи здрави !

                  П.п Аз като видях , че си ми писал , решиш , че ще кажеш , че мотора е настинал след последната баня на студено със студена вода и затова сега се задъхва ама....... хахахахахаххаха

                  П.п1 За позинга , не трябва и грам да се съмняваш , веднъж придобито като умение , това не се забравя хахаха
                  Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                  Коментар


                  • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                    Е Жорка добре дошъл Малко се беше загубил по трасето,но се надявам да е за последно
                    Покарал си малко и пак е нещо на фона на нищото А тази рампа е жестока на който му стиска евала
                    Поздрави

                    Коментар


                    • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                      Първоначално публикуван от borkatasx Преглед на мнение
                      Е Жорка добре дошъл Малко се беше загубил по трасето,но се надявам да е за последно
                      Покарал си малко и пак е нещо на фона на нищото А тази рампа е жестока на който му стиска евала
                      Поздрави
                      Мани , мани , Борка, направо последно време само неизвинени хаха .. Нещо ендурото ми остана на заден план последно време , ма ще гледам да стана редовен вече !! Че ми се кара , кара ми се и то 2 не виждам , ама като не остава време..... все някакви неща излизат и няма каране...

                      П.п Рампата , тея пичове как я преодоляват не знам хаха, аз да си призная , мен ме е дзъц , една малка грешка и ще има гипсово корито !
                      Пичовете са яко луди , а и доста карат тея колелета, някъде имаше и клипове от скоковете дето правят , ако ги намеря ще ги постна !

                      Поздравии !!!
                      Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                      Коментар


                      • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                        Днешната разходка се превърна в кошмар !! Сега ми е смешно, но повярвайте ми идваше ми да зарежа и мотор и всичко ....


                        И такааа , след изпълненията миналата седмица , реших днес да пробвам мотора. Уж трябваше да сме група и да караме по планина Огражден , ама колегите решиха да си играем на прееби другарче , затова си останах самичък.... нищо ново под слънцето , нали ?!?!

                        Както и да е , не ми се ходеше в пл.Беласица , защото все още има сняг и е студено , затова реших да си направя една хубава разходка...

                        Старта естествено пред нас .... по нищо не личеше ,че деня ще приключи катастрофално...

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10524.jpg
Прегледи:1
Размер:208.1 КБ
ID:5575044

                        Поех в посока селата Митиново и Рупите , като идеята ми беше да стигна до Рупите /храма на Ванга/ от там да се кача на вулкана Кожух и да се прибере....

                        Тука вече след едно доволно раздаване на газ , съм при разкопките на вулкана Кожух и по-точно Античния град Хераклея Синтика , занаятчийски квартал от 2-4 век !!

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10525.jpg
Прегледи:1
Размер:255.5 КБ
ID:5575045

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10526.jpg
Прегледи:1
Размер:198.3 КБ
ID:5575046

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10527.jpg
Прегледи:1
Размер:200.0 КБ
ID:5575048

                        Уж паметник на културата па кравите муат трева на 6 !!

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10528.jpg
Прегледи:1
Размер:225.0 КБ
ID:5575049

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10529.jpg
Прегледи:1
Размер:217.2 КБ
ID:5575050

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10530.jpg
Прегледи:1
Размер:226.6 КБ
ID:5575051

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10531.jpg
Прегледи:1
Размер:226.7 КБ
ID:5575053

                        Пл.Беласица...

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10532.jpg
Прегледи:1
Размер:81.8 КБ
ID:5575056

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10533.jpg
Прегледи:1
Размер:192.3 КБ
ID:5575058

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10534.jpg
Прегледи:1
Размер:212.3 КБ
ID:5575062

                        И я да влезнаме малко у кадрото....

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10536.jpg
Прегледи:1
Размер:184.6 КБ
ID:5575065

                        От там към следващата цел ... Е почти до края и де , че нямаше просто как по-нагоре...

                        Малко красоти от Рупите и околностите .... реката е Струма !

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10537.jpg
Прегледи:1
Размер:212.0 КБ
ID:5575073

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10538.jpg
Прегледи:1
Размер:147.1 КБ
ID:5575074

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10539.jpg
Прегледи:1
Размер:141.3 КБ
ID:5575075

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10540.jpg
Прегледи:1
Размер:127.8 КБ
ID:5575076

                        Петрич и пл. Беласица...

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10543.jpg
Прегледи:1
Размер:96.3 КБ
ID:5575077

                        Сандански и Пирин !!

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10544.jpg
Прегледи:1
Размер:81.8 КБ
ID:5575078

                        И тъкмо си мислех ,че съм видял всичко и хоп..... появи се на Ванката / Chinela / комшийката... Мина ми през ума дали да не я приклещя в ъгъла , ама викам Ванката ми е френд , а френдовете не правят такива неща.... и докато си го мислях , тя взе ,че се шмугна у храсталаците...

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10541.jpg
Прегледи:1
Размер:242.3 КБ
ID:5575079

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10542.jpg
Прегледи:1
Размер:278.7 КБ
ID:5575080

                        И от там като се почна.... Реших да се прибирам и да си направя един хубав и дълъг клип, ама не ме угря....

                        Както си карах мотора угасна... ригам , ритам ... няма никой / а съм с нова свещ на няма и 50 км/ , свалям свеща - няма ток ! Слагам друга , мотора запали от раз. Минах може би 300-400 метра и пак спря... Ритам и пак няма никой Сложих нова свещ - нищо , имах 10тина свещи у себе си... и не и не ...

                        От там падна едно здраво бутане.... сигурно 5-6 км бутах... и никой не спря да помогне.. !! Хем бутах по главния път.. Добре ,че на средата на пътя срещнах едни познати с бус , та ме прибраха...

                        Пробвах пак да запаля мотора , ама не стана , припали за секунда и изгасне , при повторен опит да запаля всеедно връщаше компресията и се чуваше само едно 'ссссттт' за секунда и до там . Като отвия свеща от цилиндъра излиза пушек.... ?!?!

                        От там разкостих мотора и какво да видя.... единия сигмент леко огънат точно до пъпката...

                        Прегледах цилиндъра , освен петна , нямаше нищо друго... , а на самото бутало над горния сигмен има едни като язвички , от какво са .... идея нямам...

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10548.jpg
Прегледи:1
Размер:115.0 КБ
ID:5575091

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10549.jpg
Прегледи:1
Размер:86.8 КБ
ID:5575092

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10552.jpg
Прегледи:1
Размер:104.4 КБ
ID:5575093

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10554.jpg
Прегледи:1
Размер:82.0 КБ
ID:5575094

                        От там отвори и магнета да видя какво е положението... и от него изпата ей те тая гняс....

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10555.jpg
Прегледи:1
Размер:130.3 КБ
ID:5575095

                        Еми това е за сега, ще поръчам нови сигменти и ще видим какво ще стане .... до тогава .... адиос мучачос !!
                        Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                        Коментар


                        • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                          Не е добре ризата някъде е задрал няма как да се изкриви от компресия.
                          МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                          Коментар


                          • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                            От снимките се вижда, че цилиндъра е надран. Разработка не прави ли? Викаш, че си раздавал гас,а мотора е на 50 километра

                            Коментар


                            • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                              Като гледам ризата как са и направени отворите на каналите залагам, че просто някъде е закачил за някой канал сегмента... По принцип точно там където са пъпките на буталото не трябва да съвпада с никой от прозорците по цилиндъра. Провери дали при теб не се е получило така.

                              Коментар


                              • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                                Абе аз на пустия му "жокер", все едно му викам 4Т та 4Т, ама той не слуша Вече не зная, още какво трябва да преживееш, че да смениш тези 2Т прахосмукачки Уж искаш мотора да караш, а повечето време си губиш в гаража
                                SUZUKI DRZ SuperMoto

                                Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X