Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Екстрийм Ендуро Петрич

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Екстрийм Ендуро Петрич

    Аз съм на друго мнение , но както и да е

    Ето как ми бе върнат цилиндъра след като направиха ''новата'' риза !! Аз по-некачествена услуга и мърляво изпълнение не съм получавал + непочистен цилиндър след разпилването и набиването на ризата... Както е пилено , така е зарязано. РАБОТА САМО ЗА 160 лв.

    П.п Добре ,че се намират приятели насам-натам , та си оправих цилиндъра иначе това е тотална катастрофа просто !!! Като цяло , май ще почна да ползвам услугите само на гръцки майстори, може да е малко по- скъпо , но поме ще е качествено и няма да събирам нерви !

    П.п2 По принцип не мислех да качвам снимки от ремонта , но просто ми стана много убидно от цялата работа , щото аз мога да си давам парите , колкото и когато трябва , а в замяна получавам претупана работа....


    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1625481_10203138627407187_1764700697_n.jpg
Прегледи:1
Размер:56.8 КБ
ID:5562499
    Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

    Коментар


    • От: Екстрийм Ендуро Петрич

      ВАЖНО /поне за мен/ СЪОБЩЕНИЕ !!!!

      Много мислих дали да напиша тоя пост , но ще го напиша : Ако някога ви се наложи да правите подобен ремонт, в никакъв случай , АМА В НИКАКЪВ , НЕ се обръщайте към Мототехниката в Благоевград - НикоМотор!

      П.п Знма , че Нико, ще го прочете тоя пост все някога, нямам против него , просто да знае ,че така сам си гони глиентите!!! Ако нещо по-детайлно го интересува , може спокойно да ми звънне да му кажа на 2 на 3 за какво иде реч. Все пак , аз нито съм си разсрочвал , нито съм отлагал , нито съм се пазарял за цената на ремонта, а в замяна получих претупана работа , риза направена като в час по трудово, пълен със стружки цилиндър и цял ден доизкусурявания + още няколко неща , които дори ме е срам да споделя!!!

      ОТ КЪДЕТО И ДА ГО ГЛЕДАШ НЕ Е КОРЕКТНО !!!
      Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

      Коментар


      • От: Екстрийм Ендуро Петрич

        Ще се съгласиш със мен, като я докараш до цената на новия цилиндър обаче без да го имаш.
        Ти от сега си недоволен,а все още не си го сложил!
        Оф Жоре!Що ли знам?

        Коментар


        • От: Екстрийм Ендуро Петрич

          Първоначално публикуван от Петьо Джартов Преглед на мнение
          Ще се съгласиш със мен, като я докараш до цената на новия цилиндър обаче без да го имаш.
          Ти от сега си недоволен,а все още не си го сложил!
          Оф Жоре!Що ли знам?
          Джартони , аз всичките тея ''недоразумения'' ги оправих. Цял ден се занимавах с глупости и неща , които друг трябваше да свърши за съответната сума !
          Просто явно има хора , за които не е от голямо значение , дали клиента ще е доволен , дали ще е свършена добре работата, а по-важни са паричките

          За съжаление стават все повече , тея хорица !! Ще го запаля през седмицата и ще пиша впечатленията си. Добре , че седнах да разгледам хубаво цилиндъра преди да монтирам , иначе всичко щеше да е мазалооо !!!
          Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

          Коментар


          • От: Екстрийм Ендуро Петрич

            Най искренно ти желая да си решиш проблемите и всичко лошо да е история.
            Но приятелю,повярвай ми че аз съм минал по този път и го знам.
            Знам колко е гадно да вярваш че си дал последните си левчета смисленно.
            Успех,успех! Ще стане,ти си печен !

            Коментар


            • От: Екстрийм Ендуро Петрич

              Първоначално публикуван от Петьо Джартов Преглед на мнение
              Най искренно ти желая да си решиш проблемите и всичко лошо да е история.
              Но приятелю,повярвай ми че аз съм минал по този път и го знам.
              Знам колко е гадно да вярваш че си дал последните си левчета смисленно.
              Успех,успех! Ще стане,ти си печен !
              Знам , приятелю , знам..... Дано да няма повече проблеми и всичко да е ок, ще пиша веднага за резултата !!!

              П.п само като последно искам да постна 2-3 снимки на старото бутало, с което ми бе продаден мотора за ''перфектен'' . Амм гризнах го дръвцето тоя път , ама беше каквото беше....

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1016338_10203139701234032_208544106_n.jpg
Прегледи:1
Размер:47.8 КБ
ID:5562525


              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1795784_10203139702314059_288549949_n.jpg
Прегледи:1
Размер:43.9 КБ
ID:5562526


              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1901566_10203139701634042_1926069769_n.jpg
Прегледи:1
Размер:45.9 КБ
ID:5562527


              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1904197_10203139701954050_319611614_n.jpg
Прегледи:1
Размер:46.2 КБ
ID:5562528
              Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

              Коментар


              • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                Нико ми е приятел и мога да кажа, че е много точен човек. Но пък те подкрепям за написаното в поста, защото тези неща трябва да се знаят!!! На всички ни е ясно, че самият Нико не се занимава с ремонта на ризата, а е взел някой майстор, но пък точно този човек му гони клиентите и му петни името. Имал съм друг случай на не коректно отношение на негов служител и след един-два телефонни разговора, нещата си дойдоха на мястото И накрай, като ти гледам мъките с тоя "пернишки" перфектен мотор, нали знаеш какво си мисля.........???
                SUZUKI DRZ SuperMoto

                Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                Коментар


                • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                  Ако с това бутало си купил мотора то 101 % съм сигурен , че двигателят е издавал некоректни звуци и си е личало от 1 метър , че е отварян няколкократно . Такъв мотор не се взима за да се кара , а да се ремонтира първо . Ако и цената е била апетитно ниска е трябвало да се усетиш колко е "перфектен" .

                  Коментар


                  • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                    Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
                    Нико ми е приятел и мога да кажа, че е много точен човек. Но пък те подкрепям за написаното в поста, защото тези неща трябва да се знаят!!! На всички ни е ясно, че самият Нико не се занимава с ремонта на ризата, а е взел някой майстор, но пък точно този човек му гони клиентите и му петни името. Имал съм друг случай на не коректно отношение на негов служител и след един-два телефонни разговора, нещата си дойдоха на мястото И накрай, като ти гледам мъките с тоя "пернишки" перфектен мотор, нали знаеш какво си мисля.........???
                    Да , аз затова написах изрично в поста си , че се отнася за ризи, защото колкото и да е коректен той самият , то този дето прави ризите , за него, дъни нещата и хората от там си правят изводи , а някои хора дори крайни такива и от там ще бягат и хората, а сами знаете ,че 1 лоша дума и със сто хубави , трудно се оправя !

                    А и както написах по-нагоре , ако Нико държи , може да ми звънне и ще му обясня , че дори и снимки съм направил и мога да пратя, за какво иде реч, а от там нататък той да си взема решенията!!!
                    Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                    Коментар


                    • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                      Първоначално публикуван от pe6o74 Преглед на мнение
                      Ако с това бутало си купил мотора то 101 % съм сигурен , че двигателят е издавал некоректни звуци и си е личало от 1 метър , че е отварян няколкократно . Такъв мотор не се взима за да се кара , а да се ремонтира първо . Ако и цената е била апетитно ниска е трябвало да се усетиш колко е "перфектен" .
                      Пешо, мотора го гледах 1000 пъти, нямаше дрънчене , нямаше нищо. Преди да блокира , не издаваше по-нищо , че ще го направи / най-малкото вече един ми е блокирал в ръцете и г-д знам за какво иде реч/, а колкото до другото , както казах няколко поста по-нагоре , всичко беше намацано със силикон , НО само по вътрешния ръб ! Съответно гледане отвън , без разглабяне , няма как да кажеш за какво става въпрос!

                      Както и да , дано от тук-нататък нещада да са добре и да няма повече проблеми
                      Последно редактирано от Георги Гущеров - / HannibaL /; 09-02-14, 17:19.
                      Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                      Коментар


                      • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                        И с гледане отвън става - има си тънки места на които трябва да погледнеш . С годините се придобива опит и девствения мотор можеш да го разпознаеш от пръв поглед . Станалото - станало , връщане назад няма . Направи си изводи от случилото се и гледай напред . Ремонтирай го както трябва и ще му се радваш дълго време .

                        Коментар


                        • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                          Първоначално публикуван от pe6o74 Преглед на мнение
                          И с гледане отвън става - има си тънки места на които трябва да погледнеш . С годините се придобива опит и девствения мотор можеш да го разпознаеш от пръв поглед . Станалото - станало , връщане назад няма . Направи си изводи от случилото се и гледай напред . Ремонтирай го както трябва и ще му се радваш дълго време .
                          С това не мога да споря !!
                          Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                          Коментар


                          • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                            Отново съм в играта колеги , днес събрах моторчето , и от второто ритане ''проплака'' ))))) !! Моторчето върви добре , направих няколко кръгчета без да го репча и ми харесва за сега .

                            От тук - нататък , следва разработка с повече масълце и после пуна газ
                            Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                            Коментар


                            • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                              Честито и аз съм на същото дередже

                              Коментар


                              • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                                Първоначално публикуван от Георги Гущеров - / HannibaL / Преглед на мнение
                                Отново съм в играта колеги , днес събрах моторчето , и от второто ритане ''проплака'' ))))) !! Моторчето върви добре , направих няколко кръгчета без да го репча и ми харесва за сега .

                                От тук - нататък , следва разработка с повече масълце и после пуна газ
                                Плюй си в пазвата и когато караш, си закачи един гердан от чесън против "уроки".......
                                SUZUKI DRZ SuperMoto

                                Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X