Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Екстрийм Ендуро Петрич

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Екстрийм Ендуро Петрич

    Жоре и от мен честито и хиляди безпроблемни километри.

    Коментар


    • От: Екстрийм Ендуро Петрич

      Честито за новата придобивка. Да си я караш със здраве.
      -- Yamaha Yz 125 --

      Коментар


      • От: Екстрийм Ендуро Петрич

        Първоначално публикуван от ВЕНЦИ КЛЮЧ Преглед на мнение
        Жоре и от мен честито и хиляди безпроблемни километри.
        Първоначално публикуван от Enduro world Преглед на мнение
        Честито за новата придобивка. Да си я караш със здраве.
        Благодаря ви момчета , да ви се връщат пожеланията !!!
        Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

        Коментар


        • От: Екстрийм Ендуро Петрич

          То като гледам от снимките и на Пазароза му е крив единия кол, ама си кара и не му пречи
          SUZUKI DRZ SuperMoto

          Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

          Коментар


          • От: Екстрийм Ендуро Петрич

            К'во става бе Жорка, носеха се някакви слухове че днес при теб щяло да е весело чакам цяла вечер вести па нищо не се чува!!?....
            Не е важно какво караш, а как го караш !

            Коментар


            • От: Екстрийм Ендуро Петрич

              И аз сега виждам новата машина. Честито Жорка , и със здраве да си го караш!
              В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

              Коментар


              • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                Първоначално публикуван от ИВАН - ЕТРОПОЛЕ Преглед на мнение
                К'во става бе Жорка, носеха се някакви слухове че днес при теб щяло да е весело чакам цяла вечер вести па нищо не се чува!!?....
                Ванка , весело беше , и много уморително поне за мен !! Доста гъби набрах , но в общи линии , не се изложих ,чак толкова много хахахахаха

                Аз имам няколко снимки само, защото повечето време правех клипчета. Когато имат възможност , Венци и компания , ще постнат снимки , както и техния коментар за случилото се.

                Аз лично съм много доволен от визитата , момчетата са без грешка !!! Много съм им благодарен за визитата , както и за всичко останало. Изживяването за мен беше мега яко !!

                Бяхме 6 човека, катерихме една пътека, на която малко брахме ядове, ама се справихме, като на едно от местата се наложи момчетата да ми изкарат мотора ... от там прехвърлихме планината и тръгнахме по пътеките за вр.Конгур. Имаше сняг, но въпреки това , Венци и още двама успяха да преборят преспите и да се качат до заветната цел ! Аз от своя страна , не успях. Останаха ми ... 20-30 метра до върха , но не ми останаха сили.

                Хапнахме на х.Конгур и слязохме надолу към Петрич. На всички моторите изядоха , кой по 2-3, кой по 5 литра гориво , а моя изяде 9.5 ,е вярно ,че още не съм му свикнал и голяма част от пътеките катерих на 1ва , но и това ще се оправи, при това горивото ми свърши още на път за х. КОнгур /на път от вр. Конгур , за х. Конгур/ ....

                Таа така , преоблякохме се , натоварихме , пихме по кафе с момчетата и си тръгнахме по живо по здраво.

                Клиповете ще се забавят малко , но ще гледам да ги постна...
                Последно редактирано от Георги Гущеров - / HannibaL /; 15-12-13, 19:10.
                Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                Коментар


                • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                  Първоначално публикуван от motor_men Преглед на мнение
                  И аз сега виждам новата машина. Честито Жорка , и със здраве да си го караш!
                  Благодаря , да ти се връщат пожеланията !!
                  Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                  Коментар


                  • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                    На кракто...

                    Момчетата пред хотелчето , вече разтоварили моторите и се готвят да потегляме

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IONX0002.jpg
Прегледи:1
Размер:161.5 КБ
ID:5546139

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IONX0003.jpg
Прегледи:1
Размер:153.8 КБ
ID:5546140

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IONX0004.jpg
Прегледи:1
Размер:158.9 КБ
ID:5546141

                    И другите снимки , които направих са от подножието на вр. Конгур..

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IONX0012.jpg
Прегледи:1
Размер:143.9 КБ
ID:5546150

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IONX0014.jpg
Прегледи:1
Размер:146.1 КБ
ID:5546151

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IONX0015.jpg
Прегледи:1
Размер:131.5 КБ
ID:5546152

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IONX0016.jpg
Прегледи:1
Размер:111.2 КБ
ID:5546153

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IONX0018.jpg
Прегледи:1
Размер:143.1 КБ
ID:5546154

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IONX0019.jpg
Прегледи:1
Размер:156.4 КБ
ID:5546155

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IONX0020.jpg
Прегледи:1
Размер:154.1 КБ
ID:5546156

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IONX0022.jpg
Прегледи:1
Размер:131.5 КБ
ID:5546157

                    Аз успях да стигна почти до върха на това възвишение , след него остават още няколко метра до самия вр. Конгур , но уви...

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IONX0026.jpg
Прегледи:1
Размер:139.0 КБ
ID:5546158

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IONX0030.jpg
Прегледи:1
Размер:186.8 КБ
ID:5546159

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IONX0032.jpg
Прегледи:1
Размер:153.2 КБ
ID:5546161

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IONX0033.jpg
Прегледи:1
Размер:147.9 КБ
ID:5546164

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IONX0034.jpg
Прегледи:1
Размер:166.1 КБ
ID:5546165

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IONX0036.jpg
Прегледи:1
Размер:183.0 КБ
ID:5546167

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IONX0038.jpg
Прегледи:1
Размер:151.9 КБ
ID:5546168

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IONX0040.jpg
Прегледи:1
Размер:203.9 КБ
ID:5546169

                    Имам и няколко снимки на прибиране , докато момчетата спускаха една от пътеките...

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IONX0042.jpg
Прегледи:1
Размер:177.7 КБ
ID:5546170

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IONX0043.jpg
Прегледи:1
Размер:237.9 КБ
ID:5546174

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IONX0044.jpg
Прегледи:1
Размер:232.6 КБ
ID:5546175

                    Това е от мен , остават клиповете , но единия от тях е 20 мин , така ,че ще отнеме време да се качат....
                    Като цяло си се поизложих , ама дано момчетата да са доволни от карането и пак да направим едно такова ,когато се стопли времето
                    Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                    Коментар


                    • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                      Супер Жорка от таз група са много арни !! )
                      Нukога не се отkазвай от нещо nредu да uзnробваш всuчкu възможнu начuнu , за да го nостuгнеш !

                      Коментар


                      • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                        Благородно завиждам за днешната разходка, добре че не дойдЕх да нАкажа тияА Самоковчета!!!

                        Коментар


                        • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                          Жоре мерси от цялата група за уникалната разходка.Много красива планина и уникална за каране с тези хиляди пътеки.Много ни хареса и пак ще дойдеме.А за някакви излагаций и дума не може да става,пА нали Че те праИме Говедарски зет.Въсата те много одобри,сега остава ти да одобриш бабата и щерките и те назначаваме с указ в наща група.Стига си карал сам,уникален си.ПП утре ще кача и мойте снимки,че сега съм наказан.

                          Коментар


                          • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                            А ние 8 човека цеЛа сутрин вчера се чудийме дека да одиме и накрая се омотаме като мухи без глави.
                            Ма като гледам матриало, не е били много лето и там, че се чека да додат щръкелите, па тогава, че налазиме и ние по македонско.

                            Коментар


                            • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                              Първоначално публикуван от ВЕНЦИ КЛЮЧ Преглед на мнение
                              Жоре мерси от цялата група за уникалната разходка.Много красива планина и уникална за каране с тези хиляди пътеки.Много ни хареса и пак ще дойдеме.А за някакви излагаций и дума не може да става,пА нали Че те праИме Говедарски зет.Въсата те много одобри,сега остава ти да одобриш бабата и щерките и те назначаваме с указ в наща група.Стига си карал сам,уникален си.

                              ПП утре ще кача и мойте снимки,че сега съм наказан.
                              Аз трябва да Ви благодаря , Венци !!! Преживяването беше незабравимо за мен !! Друго си е да караш с група, и карането върви и приказката , въобще.... прекрасно

                              Ще ви чакам, когато решите ,аз съм на линия !! Ххахахах То хубаво за Говедарския зет , ама не мое ли се разминем с бабата хахахаха

                              Чакам материала с нетърпение , пусни го където решиш за добре , за мен е без значение !! Аз чакам да се качат още 2 клипа и всичко е 6

                              Поздрави на цялата група !!
                              Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                              Коментар


                              • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                                Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                                А ние 8 човека цеЛа сутрин вчера се чудийме дека да одиме и накрая се омотаме като мухи без глави.
                                Ма като гледам матриало, не е били много лето и там, че се чека да додат щръкелите, па тогава, че налазиме и ние по македонско.
                                Ааа Ванка , бе не е студено, след 50тия метър на всички главите ни вряха хахаха Иначе сутрин е хладно , но после е перфектно за каране, а и пътечките са добри. Само горе към върха имаше снях , но не беше толкова студено..... 3ма от групата се качиха до върха, а аз останах под него , ама с фотошоп-а ще си кача и моя мотор хахахахаха хахаха
                                Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X