Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Екстрийм Ендуро Петрич

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Екстрийм Ендуро Петрич

    Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
    Еми направих сефтето и остава само Жорката да пусне онлайн магазина
    Ххехехе , чак пък онлайн магазин , нямам такива амбиции, но за желаещи за такава тениска , съм насреща да помогна , направя и изпратя !!! :Р

    П.п Много ти е добре тениската. Ще очаквам някоя и друга снимка от събора
    Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

    Коментар


    • От: Екстрийм Ендуро Петрич

      ...прекрасна идея е тениската,оригиналнаПоздравлявам те Жоро.Поздравлявам те за ентусиазма с който действаш,не само за тениската.Успех приятелю
      HUSGVARNA 630 SMR
      PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

      Коментар


      • От: Екстрийм Ендуро Петрич

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:004.jpg
Прегледи:1
Размер:191.6 КБ
ID:5509330Натиснете снимката за да я уголемите

Име:018.jpg
Прегледи:1
Размер:176.2 КБ
ID:5509331Натиснете снимката за да я уголемите

Име:026.jpg
Прегледи:1
Размер:200.2 КБ
ID:5509332Натиснете снимката за да я уголемите

Име:029.jpg
Прегледи:1
Размер:213.4 КБ
ID:5509333иначе наскоро покрай едни увлечения на дъшеря ми,без да искам направих тези неща по тениските.
        HUSGVARNA 630 SMR
        PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

        Коментар


        • От: Екстрийм Ендуро Петрич

          Първоначално публикуван от profesionalista Преглед на мнение
          ...прекрасна идея е тениската,оригиналнаПоздравлявам те Жоро.Поздравлявам те за ентусиазма с който действаш,не само за тениската.Успех приятелю
          Искренно благодаря за милите думи, да ти се връщат.

          Да се надяваме до края на седмицата да има и с какво друго да се похваля освен с тениска хах
          Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

          Коментар


          • От: Екстрийм Ендуро Петрич

            Чак сега разбрах, защо мотора ти прави толкова сечено..... Понеже другите неща ти се отдават и ги постигаш лесно, все някой трябва да ти прави мръсно Пожеланията ти ги предадох по телефона и остава само да ги спазиш
            SUZUKI DRZ SuperMoto

            Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

            Коментар


            • От: Екстрийм Ендуро Петрич

              Тениската е супер.

              Коментар


              • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                Първоначално публикуван от Георги Гущеров - / HannibaL / Преглед на мнение
                Ще очаквам някоя и друга снимка от събора
                Казана дума, спазено обещание Днес на мото събора в Кюстендил бях рекламно лице на Екстрийм Ендуро Петрич и поради технически причини пристигнах там с много интересна машина
                Прикачени файлове
                SUZUKI DRZ SuperMoto

                Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                Коментар


                • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                  След това се взех в ръце и се разходих с един много не типичен за мен мотор, но за сметка на това направо уникален И забележете, тениската не я свалям от гърба си, защото е готина и току виж, някой решил да стане рекламно лице при Жорката
                  Прикачени файлове
                  SUZUKI DRZ SuperMoto

                  Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                  Коментар


                  • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                    Накрая в суматохата си намерих мотора и независимо, че днес доста му изневерих, той ми прости и ме прибра до вкъщи
                    Прикачени файлове
                    SUZUKI DRZ SuperMoto

                    Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                    Коментар


                    • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                      Ле-ле-ле !! Направо трябва да те наема за рекламно лице хаха !!

                      Имаш една от мен, ако не се видим по еконт ще пращам

                      За съжаление не можах да се класирам тая седмица с мотора, иначе и аз щях да дойда на събора . Да се надяваме през новата седмица да няма проблеми и най-накрая и аз да се видя в движение !!

                      П.п Внимавай с изневерите ,че после като решът да се мръщят много лошо става и връщат тъпкано хахахахах !!!
                      Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                      Коментар


                      • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                        Първоначално публикуван от Георги Гущеров - / HannibaL / Преглед на мнение
                        Ле-ле-ле !! Направо трябва да те наема за рекламно лице хаха !!

                        Имаш една от мен, ако не се видим по еконт ще пращам

                        За съжаление не можах да се класирам тая седмица с мотора, иначе и аз щях да дойда на събора . Да се надяваме през новата седмица да няма проблеми и най-накрая и аз да се видя в движение !!

                        П.п Внимавай с изневерите ,че после като решът да се мръщят много лошо става и връщат тъпкано хахахахах !!!
                        Запази ми я , когато се видим, че тази по еконт не ми харесва Засега с изневерите нямам ядове, но все пак гледам да не съм много груб и да не прекалявам Не искам и да си помисля, ако започне много да ми се мръщи и да ми прави номера, може да ме ядоса и бързо да го сменя за по-младо ХТХ Все пак предпочитам да си запазим постигнатия синхрон за по-дълго време
                        P.S.Доколкото разбрах, тази година мото събора в Петрич е бил за първи път и ако традицията продължи, може и да съм там през 2014г.
                        SUZUKI DRZ SuperMoto

                        Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                        Коментар


                        • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                          Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
                          Запази ми я , когато се видим, че тази по еконт не ми харесва Засега с изневерите нямам ядове, но все пак гледам да не съм много груб и да не прекалявам Не искам и да си помисля, ако започне много да ми се мръщи и да ми прави номера, може да ме ядоса и бързо да го сменя за по-младо ХТХ Все пак предпочитам да си запазим постигнатия синхрон за по-дълго време
                          P.S.Доколкото разбрах, тази година мото събора в Петрич е бил за първи път и ако традицията продължи, може и да съм там през 2014г.
                          Няма никакви проблеми Като се видим почерпката е от мен
                          Ам колкото до другото да, за първа година се организира от един петрички клуб, като се очаква тенденцията да се запази !


                          П.п До колкото разбрах може би есента пак ще има нещо.... но ще видим като/ако излезе някаква официална информация !
                          Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                          Коментар


                          • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                            Нищо не казваш за "краш" тапите, харесват ли ти???
                            SUZUKI DRZ SuperMoto

                            Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                            Коментар


                            • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                              Еее как не съм казал.... Нали писах в твоята тема , че и на лично обсъждахме материал , пари и т.н

                              П.п Иначе супер са станали, харесват ми как изглеждат... !!! Дано никога не ти се налага да ги ползваш по предназначение !!
                              Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                              Коментар


                              • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                                Вече ги пробвах, но беше лекичко и си показаха ролята
                                P.S. Ако има събиране през есента в Петрич съм на линия, така че се готви за посрещане на гости
                                P.S.Не си спомням да си писал в темата за тапите, не си спомням и да сме обсъждали материала и цени на лични, абе въобще, откакто станах манекен на Екстрийм Ендуро Петрич, нищо не си спомням....
                                SUZUKI DRZ SuperMoto

                                Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X