Обява

Свий
Няма добавени обяви.

АПРИЛЦИ - обикновено Ендуро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: АПРИЛЦИ - обикновено Ендуро

    Айде и аз да се регистрирам с малко снимки









    айде за днес това ще е,апък другия път повече.
    Поздрави!
    [SIGPIC][/SIGPIC]Марин Илчев

    Коментар


    • #62
      До: АПРИЛЦИ - обикновено Ендуро

      Денят беше прекрасен да се повозим и го направихме, макар да беше малко!

      Коментар


      • #63
        До: АПРИЛЦИ - обикновено Ендуро

        Ето малко снимки и от днес,маршрута тоя път беше доста кален и хард така че нямаше много възможности за снимане.









        Коментар


        • #64
          До: АПРИЛЦИ - обикновено Ендуро

          Браво бе Дучо брааво тоя път го знам идеален е как беше тогава.
          Поздрави!!!
          [SIGPIC][/SIGPIC]Марин Илчев

          Коментар


          • #65
            До: АПРИЛЦИ - обикновено Ендуро

            Айде и аз да се похваля със снимки от днешния ден.

            Тука малко Mфnstera се изкаля ама така е като го шибнах в локва до двигателя.

            МЗ ТС 150 в действие.

            Малко кал и по лицето ама тва е дребна работа.


            Кой ли ще е победителя

            Мз-та назат незнае.

            Пецата наптаво изби рибата със тези очила и този поглед


            А ето го и хита на деня Руска Волга ама без еленче.

            Фотогинични са нали.Обърнете внимание и на номера полицеиски


            в тасовете може да се огледа човек

            И това беше от мен дано има и нови снимки скоро та да съживим темичката малко.
            Поздрави!!!!
            [SIGPIC][/SIGPIC]Марин Илчев

            Коментар


            • #66
              До: АПРИЛЦИ - обикновено Ендуро

              Пичове, тая година първата седмица от юни ще има ли пак традиционен така наречен мотокрос? Да дойда да погледам и поснимам
              Според организаторката щяло да има, ама докато не го видя не го вярвам

              И нищо не качвате напоследък в темата, не карате ли, какво ли?
              Hristo Draganov
              http://htftp.domainbg.com/HD/

              И аз искам България чиста ! ! !

              Коментар


              • #67
                До: АПРИЛЦИ - обикновено Ендуро

                Хайде малко снимки от петък 07,05,2010 мястото е Орловица










                Коментар


                • #68
                  От: До: АПРИЛЦИ - обикновено Ендуро

                  Абе пичове, ние сме имали тема тука бе

                  Да взема да я поизчистя от праха ...

                  В събота (09.04.2011) си отидох на Априлци с ясната идея да покарам мотор следобеда, а в неделя - то е ясно - на Горна Росица

                  Баща ми беше организирал малка група мотористи.
                  Тъкмо се обличам и пред нас спира един бус с американска регистрация. Отвътре се показа един смачканак с едни големи уши, гледам гледам, бе прилича ми на Рики Кармайкъл Отидох при него, брех, той е ...
                  Вика, май френд, абе ела виж какво имам в буса отзад, дай да го трампим, за една дамаджана сливова отлежала, че много съм я закъсал ... Знам, че тука по вашия район имате
                  Отваря той буса, а там се кипри едно жълто нещо на две гуми - това му бил първия мотор моля ви се - RM 125 сс, модел в началото на 90-тте някъде - имал сантиментална и емоционална стойност за него, и можел да го размени само и единствено за сливова отлежала

                  Е го и него:


                  Викам си, да го беше поизмил малко поне, още има американска кал по него ...
                  Както и да е - харесах го аз мотора и викам аз ще съм с тоя мотор на разходката



                  Докато правим пазарлъка с Рикито, дойдоха и останалите от групата - само расови машини


                  Тая Хондичка горката (CRF250R), съвсем скоро купена чисто нова на момчето. Да е живо и здраво, за да й дава яко газ

                  Тук сме вече над махала Липака


                  Единия от групата пое по грешен път, та имаше малко напътствия по телефона


                  Малко настройка на другото Сузуки в групата. Настроихме карбуратора специално за преодоляване на големи баири, с много дупки, изровени от диви прасета


                  Айде готово, събирайте чукалата и да поемаме


                  Втора почивка - най-високото място в тая област - връх Куза ли беше, Марине, помагай Май никой, освен баща ми не беше ходил там досега.
                  Добре, че има дръвчета, та да подпрем моторите


                  Даже е отбелязано:


                  Оттам се виждаше това:








                  Моторите почиват, всеки подпира кой където свари


                  Друго си е ендурцето, фара е голямо предимство, след пачия крак


                  Зареждане на организмите малко


                  Оттам през стръмни поляни, много лошо изровени от диви прасета, към следващата точка - май през Гробът, и се озовахме и аз не знам къде Май на Здравчаница ли беше, Велики Пряслап ли беше Аз лично и тук не бях идвал никога.


                  Откъдето пък се виждаха тия красоти:


















                  И тук ударихме една голяма почивка, няма как
                  Бяхме на завет, а печеше едно хубаво слънце.




                  И аз съм тука, кой мислите, че снима досега








                  Още малко пейзажи - връх Ботев в далечината:


                  И по-отблизко:




                  Решихме да пробваме едно друго разклонение на пътя, по който дойдохме, с надеждата пътя да ни отведе до Зелениковския манастир.
                  Мислено заложих, че шанса това да стане е точно 50% - или ще ни отведе, или няма
                  Иззад това било дойдохме, и пътя свърши на една поляна - значи се оказаха другите 50%


                  Това в далечината е Черноосъмско вече:


                  Ето го долу и Зелениковския манастир, но път дотам откъм Априлци явно няма ...:




                  Само го гледаме манастира отдалеко:


                  Пак Черноосъмско зад тия баири:


                  На прибиране - моят боен другар, към 115 кг съм, а той е само скромните 125 кубика, но ме изкара навсякъде, само с 1-2 леки тикания от моя страна


                  Нищо й няма на Ямахата, само правим бензинопреливане


                  Идилия


                  Равносметката за деня - тръгнахме около 14 часа, прибрахме се към 18 часа, по груби сметки сме изминали към 30 - макс. 40 км може би
                  Бе с две думи изкарахме си добре, като се раззелени ще идем пак

                  Към момента - това Сузуки РМ250 от последната снимка вече се подвизава в Карлово, а на негово място Тихомир вече кара Honda XR400R (бартер) - да му е честита, и само безаварийно

                  Моя боен другар, който аз тогава карах за пръв път, се продава или бартеросва (скоро ще пусна обява за това) - мотора е хубав, и е след основен ремонт, но просто не става за много засукани пътеки, не навсякъде има възможност да го държиш в оборот Иначе за трасе си е супер, има много мощ в него, но без контрол тя е нищо В началото докато му свикна, като ме дръпне назад, не мога да сваря да се върна напред, че да върна газта
                  Последно редактирано от HD; 14-04-11, 00:29.
                  Hristo Draganov
                  http://htftp.domainbg.com/HD/

                  И аз искам България чиста ! ! !

                  Коментар


                  • #69
                    От: До: АПРИЛЦИ - обикновено Ендуро

                    Откъдето пък се виждаха тия красоти:


                    Бравоооо навявате ми стари спомени.Месностите са супер карал съм ги.
                    МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                    Коментар


                    • #70
                      От: До: АПРИЛЦИ - обикновено Ендуро

                      Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                      Бравоооо навявате ми стари спомени.Месностите са супер карал съм ги.
                      Радвам се Пачароз
                      Аз навремето като живеех още в Априлци съм ходил по тия райони (чак до тук не, то тогава май намаше път, или е бил много лош), но сега направили хубави пътища, направо магистрали, и ходенето не е проблем
                      Hristo Draganov
                      http://htftp.domainbg.com/HD/

                      И аз искам България чиста ! ! !

                      Коментар


                      • #71
                        От: До: АПРИЛЦИ - обикновено Ендуро

                        Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                        Откъдето пък се виждаха тия красоти:


                        Бравоооо навявате ми стари спомени.Месностите са супер карал съм ги.
                        Пачароз това е местноста ,,Велики пряслъп'' намира се точно под долни поленици и над местноста Осинак.Раьона е много хубав и приятен за разходки особенно след поправата на пътя(преди 2 години беше ужас).В далечината се вижда и част от севлиевските ,,мундета'',а и част от Априлци се вижда.А по късно видях,че и Христо ме моли за помощ да помогна и аз.Това е връх,,Куза" или както му казва баща ти ,,кузева могила''-най високата част на зла река.
                        [SIGPIC][/SIGPIC]Марин Илчев

                        Коментар


                        • #72
                          От: До: АПРИЛЦИ - обикновено Ендуро

                          http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=119126

                          Моля помагайте, че като начинаеща не знам какво точно да включа и трябват ли снимки.

                          Коментар


                          • #73
                            От: АПРИЛЦИ - обикновено Ендуро

                            http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...87#post1626887
                            Hristo Draganov
                            http://htftp.domainbg.com/HD/

                            И аз искам България чиста ! ! !

                            Коментар


                            • #74
                              От: АПРИЛЦИ - обикновено Ендуро

                              Снимки от есенното издание на мотокроса в Априлци:
                              http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...62#post1627462
                              Hristo Draganov
                              http://htftp.domainbg.com/HD/

                              И аз искам България чиста ! ! !

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X