Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да се разберем и да покараме ОТ и ОКОЛО София?-общи приказки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Да се разберем и да покараме ОТ и ОКОЛО София?-общи приказки

    Колеги, по съвета на Chinela, направих тази тема, в която да се уговаряме за каране от и около София, а в другата да слагаме снимките.


    P.S. Искрене, надявам се не се сърдиш
    Per aspera ad astra.

  • #2
    До: Да се разберем и да покараме ОТ и ОКОЛО София?-общи приказки

    Първоначално публикуван от Tanuco Преглед на мнение
    Колеги, по съвета на Chinela, направих тази тема, в която да се уговаряме за каране от и около София, а в другата да слагаме снимките.


    P.S. Искрене, надявам се не се сърдиш
    Колеги не е въпрос за сърдиш се или не...
    Това е ново изискване на собственика на този портал.

    ЕТО - http://forum.offroad-bulgaria.com/announcement.php?f=19

    Коментар


    • #3
      До: Да се разберем и да покараме ОТ и ОКОЛО София?-общи приказки

      Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
      Колеги не е въпрос за сърдиш се или не...
      Това е ново изискване на собственика на този портал.

      ЕТО - http://forum.offroad-bulgaria.com/announcement.php?f=19
      Днес никой не ме разбира

      Под сърдене имах предвид, че Искрен беше пуснал предната тема, пък сега самосиндикално "отнех" авторството.
      Per aspera ad astra.

      Коментар


      • #4
        До: Да се разберем и да покараме ОТ и ОКОЛО София?-общи приказки

        Първоначално публикуван от Tanuco Преглед на мнение
        Колеги, по съвета на Chinela, направих тази тема, в която да се уговаряме за каране от и около София, а в другата да слагаме снимките.


        P.S. Искрене, надявам се не се сърдиш
        Абе човек,ти от както ме познаваш да си ме виждал сърдит имали значение кой е пуснал темата , вожното е тя да ни е полезна.
        Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

        Коментар


        • #5
          До: Да се разберем и да покараме ОТ и ОКОЛО София?-общи приказки

          Aз съм много ЗА този раздел. Наистина, когато влезнах във форума всичко беше супер направено. Може и това, че за пръв път го виждах сигурно да играе някаква роля, но все пак беше по-готино. Лично аз влизам във форума да прочета нещо полезно, нещо ново, да видя снимки, да се изкефа и да излезна, а не да влизам във всякакви теми - от сорта на - Вицове, Караници, безсмислени спорове и коментари...Напоследък избягвам да пиша, че положението и без това е зле и по-добре да спестявам моите простотии....Това за разходките и аз съм на мнение че ТРЯБВА да има само снимков материал с коментари под снимките. Друго, трябва да се правят големи, а не чрез прикачване отдолу. Наистина много играчка е ама ако на някой ако не му се занимава по-добре да прати снимките на някой, който е намерил малко свободно време.....Ако сте съгласни можем да говорим с някой модератор(например Иван) и да мине през темата (в раздел разходки) и да изтрие всички ненужни постове.....Днес я гледах- 14 страници.......Ще стане много готино и разпускащо. Преди гледах абсолютно всички теми в раздела, а сега само нашата....На 3 страници простотии(не ме разбирайте погрешно, всичко чета и му се кефа, ама ви познавам, ама за другите...Както на мен ми е скучно да чета такива постове в другите теми...) има 3 снимки......Та това е моето мнение и ще направя всичко, което мога за да помогна да пооправим форума.П.С наща група е ужасна със снимковия материал, сравнение например с ДЕТ, ама се напъвам, колкото и да ми е неприятно да снимам повече, защото знам че след 1 седмица като прегледам снимките се чувствам супер яко....Поздрави!
          09 YZ290F Athena BB

          Коментар


          • #6
            До: Да се разберем и да покараме ОТ и ОКОЛО София?-общи приказки

            Някой мисли ли да кара утре ? И къде ?

            Коментар


            • #7
              До: Да се разберем и да покараме ОТ и ОКОЛО София?-общи приказки

              Добре съглсен съм да влизам тук за да се разбираме, ама мненията от другата тема нека се преместят тук, не да се трият.
              Иначе ние сме зле с снимките щото караме сравнително от скоро заедно и аз съм един и си забравям апарата
              Иначе съм сигурен, чш ще настигнем другите



              Ами кажи ти къде ще караш може да се пробвам и аз ма зависи къде.
              KAWASAKI Let the good times roll

              Коментар


              • #8
                До: Да се разберем и да покараме ОТ и ОКОЛО София?-общи приказки

                Кво беше тва за двете глави дето мисля по-добре от една. Хаха да може да се преместят, това ще е най-добре....За снимането, ще почна да щтракам с телефона яко(до сега всяка снимка от мен е правена с нокията )
                09 YZ290F Athena BB

                Коментар


                • #9
                  До: Да се разберем и да покараме ОТ и ОКОЛО София?-общи приказки

                  Ники, напълно покдрепям казаното от теб.
                  За снимките номера е явно да снима този, който води групата, защото в повечето случаи стига първи на мястото за изчакване или където е удобно да снима и просто трябва да почне да щрака.
                  Тъй като аз не съм от най-бързите, няма как да снимам, въпреки че мноооооого обичам, щафетата остава в теб, Йоан, Искрен...или въобще някой от първите....
                  Но тази година и аз викам да се постараем повечко в снимането, защото после кефа от разглеждането на снимките е голям
                  Per aspera ad astra.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Да се разберем и да покараме ОТ и ОКОЛО София?-общи приказки

                    Първоначално публикуван от Tanuco Преглед на мнение
                    Но тази година и аз викам да се постараем повечко в снимането, защото после кефа от разглеждането на снимките е голям
                    Това ми беше идеята - просто да се напънем(постараем) да снимаме повече. Поздрави!
                    09 YZ290F Athena BB

                    Коментар


                    • #11
                      До: Да се разберем и да покараме ОТ и ОКОЛО София?-общи приказки

                      Колеги наистина темата ни е най-постната от всички други подобни ръсиме само тъпотии и снимките не са ни хард само от пушкома. След като се преместихме предлагам да си вземеме фото-репортер на щат и други тъпи идеи имам. Критики търпя като се видиме ще почерпя.

                      Ако се чудите на многото иконки това е стил ала-Митков(ша ма прощаваш) само къде ма мързи да пиша толкова много кат него.
                      Да не забрайте наистина си ни требва фотограф, лентата и тя от мене.
                      Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Да се разберем и да покараме ОТ и ОКОЛО София?-общи приказки

                        Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
                        Колеги наистина темата ни е най-постната от всички други подобни ръсиме само тъпотии и снимките не са ни хард само от пушкома. След като се преместихме предлагам да си вземеме фото-репортер на щат и други тъпи идеи имам. Критики търпя като се видиме ще почерпя.

                        Ако се чудите на многото иконки това е стил ала-Митков(ша ма прощаваш) само къде ма мързи да пиша толкова много кат него.
                        Да не забрайте наистина си ни требва фотограф, лентата и тя от мене.
                        Абе що си мислиш, че снимките ви не са интересни. Раздела е Пътешествия и разходки с ендуро. Никъде не пише Хард или Софт. Другото което искам да поясня: Иконките, не са забранени. Забранени са постове, изградени само от тях. Продължавайте със снимките. Хубави са.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Да се разберем и да покараме ОТ и ОКОЛО София?-общи приказки

                          Искрене какво става как е времето при вас може ли да се караДа товарим моторите и да идваме че тука времето не позволява а как ни се кара направо ни се плаче

                          Коментар


                          • #14
                            До: Да се разберем и да покараме ОТ и ОКОЛО София?-общи приказки

                            Вижте на снимката на Ади какво има зад гърба му ,а Чинела си мълчи
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                            • #15
                              До: Да се разберем и да покараме ОТ и ОКОЛО София?-общи приказки

                              До всички мои "доброжелатели"...които си мислят, че аз съм виновен за този раздел...
                              Днес при проба на ЦРФ-а на асфалт, си счупих крака и много кожа остана на пътната настилка.
                              Да, ТЪПО..нямах грам екипировка......
                              Каквото и да кажа ще е малко...не правете така, моля Ви.




                              Е как мълчи Вие не четете ли?
                              [IMG]http://store.picbg.net/pubpic/B2/4C/dd3f0e843d6fb24c.gif[/IMG]

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X