Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Етрополските моторджии.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Етрополските моторджии.

    Първоначално публикуван от ACCELERATOR Преглед на мнение
    Опаа, поздрави на Етрополската група от Враца
    В неделя се видях във приключение със спукана гума, теч на масло.. Добре, че сте печени, и се надявам следващия път като се видим, да сме на моторите, а не около тях
    Ей....Кво става?Прибра ли се по живо по здраво онзи ден..проблеми?!....валя ли те яко.......Послепис....Тоше, май не си качил всички снимки от хотела...!
    Последно редактирано от ИВАН - ЕТРОПОЛЕ; 01-10-10, 20:13. Причина: !
    Не е важно какво караш, а как го караш !

    Коментар


    • От: Етрополските моторджии.

      Както се вижда от снимките на Ботев, не случихме с времето.

      Коментар


      • От: Етрополските моторджии.

        В неделя покарахме с Косьо от Правец. В началото се потихме из някакви дървопади ,но накрая излязохме на един изтормозен бивш път. Късно разбрах, че трябва да се премине вдясно на уреза и като се опитах да мина по пясъка вляво се насадих като квачка в полог, та правих малко каньонинг.





        После се качихме на Кокалското и оттам по пътеката през гората към Суа равен






        Тук Косьо премина дървото без проблем




        Аз също прминах от другата страна макар и по моя си начин




        Имаше и разни гадни дървета, под които водихме неравна битка с моторите





        Тука мотора на Косьо загря та спряхме да изстине,но като му казах ,че из района вече два пъти е виждана мечка бързо реши, че всъщност не е изхвърлил чак толкова много вода и ще стигне до премката



        Приключихме карането на пистата в Етрополе, където днес ще има състезания благодарение на титаничните усилия на Дарин от Брусен, който подготви трасето, осигури малко награден фонд от общината и ...абе раздаде се човека за идеята. Записали са се двайсетина души. Ще дойдат и няколко баш състезатели за малко шоу.






        За първи път и аз се пробвах на писта и ми хареса









        Днес ще снимам и ще ви покажа шоуто
        Последно редактирано от Тодор Етрополе; 12-10-10, 06:12.
        С добре премерен риск превръщам мечтите в спомени !

        Коментар


        • От: До: Етрополските моторджии.

          Браво .
          МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

          Коментар


          • От: До: Етрополските моторджии.

            Във вторник в Етрополе се проведе хубав празник за мотористите. Това е стара идея на Дарин от Брусен и тая година успя да я осъществи. Заедно със Славчо докараха багер и оформиха нашата скромна писта като комбинирано трасе за мотори и джипове.
            Тая година и общината прие идеята на сериозно, отпусна някой лев за награден фонд и дори цялото ръковадство начело с кмета нагази калта,за да усети тръпката на състезанието.














            Ето и главния съдия Илиан Дилов бивш истински състезател, заедно с Танги-нашия оператор




            Кмета не е моторист , но реши да пробва какво е чувството да си на най- високото стъпало



            Ето го Влади от нашата офроуд групичка , а Слави го гледа и си мисли „ Добре,че ми се строши мотора,че щях да стана за смях ако ме победи такъв младок”



            А това е Цеци и той от нашите, дето въртим по пътеките



            Ето и наградите



            Ето и няколко клипчета от състезанието















            Аз никога не бях се пробвал на писта и да правя скокове, но два дни по-рано опитах и много ми хареса.



            Дори не паднах, но днес в дъжда и тая гъста кал,реших да не започвам направо със състезание и се пуснах, когато всички минаха финала.
            А ето и най- очаквания клип . Не разбирам как всички са видяли, че падам на първия ми скок във кал ,а никой не е забелязал, че след това направих четири обиколки и скачах юнашки. Ето го и историческия клип, макар и аматьорски, Слави много ще му се радва.



            Трети ден си мажа мускула над лявото коляно с Репарил-Н за премахване на кръвонасядането. Вече мога да сгъвам крака и се надявам след още ден два да покарам пробно.Най-трудно беше-жената да не забележи и търпях като някой гурка.

            Ето и джипките









            При 500 куб. Спечели Тихомир ,а втори стана Дарин . При по-малките мотори Влади взе първото място, а втори стана Цеци . Те са от нашата школа и наша гордост.
            Да поздравим победителя

            Последно редактирано от Тодор Етрополе; 15-10-10, 08:06.
            С добре премерен риск превръщам мечтите в спомени !

            Коментар


            • От: До: Етрополските моторджии.

              Ето малко и от мен...."Оператора"де . http://www.vbox7.com/play:e2516375

              Последно редактирано от Chinela; 15-10-10, 13:05.
              Не е важно какво караш, а как го караш !

              Коментар


              • От: Етрополските моторджии.

                Първоначално публикуван от tangi1 Преглед на мнение
                Ей....Кво става?Прибра ли се по живо по здраво онзи ден..проблеми?!....валя ли те яко.......Послепис....Тоше, май не си качил всички снимки от хотела...!
                Всичко беше наред, прибрах се към 9 вечерта, а другите двама, с които дойдохме, се прибрали 2 часа след мен

                Коментар


                • От: Етрополските моторджии.

                  Миналата неделя Ники Стоилов ми се обади, че идва от София с още трима приятели и иска да му покажа пътя до х. Рудината. Така покрай тях и аз покарах малко след серията контузии, които ме сполетяха в последно време. Ето и няколко снимки.







                  След Рудината слязохме до с. Бойковец,показах им пътя към Равни дел и билото на балкана и натам продължиха сами.
                  Аз пък направих проучвателно каране по една бракониерска пътека от м. Кожовото към м.Въртешката, което е една моя напъпила за изпълнение идея, но като навлязах в каменния участък реших да не се правя на герой когато съм сам.



                  Когато сме двама ще минем , ако можем, и ще видите снимки от Етрополските морени и други красоти неземни.
                  С добре премерен риск превръщам мечтите в спомени !

                  Коментар


                  • От: Етрополските моторджии.

                    Тия пичове са от Своге
                    с ЦРф-фа е Тачото с белия узф е Тони и с Ктм-ма оранжевия Павчо Поздрави

                    Коментар


                    • От: Етрополските моторджии.

                      През август участвах в една експедиция за изследване на пещерите в планината Тян-Шан , Киргизстан. Ето и няколко снимки от този красив район до границата с Китай....































































                      Последно редактирано от Тодор Етрополе; 16-11-10, 17:51.
                      С добре премерен риск превръщам мечтите в спомени !

                      Коментар


                      • От: Етрополските моторджии.

                        За да е абсолютно сигурно, че съм най-откачения в Етрополе ,онзи ден запалих мотора в 18.30 ч. и потеглих към вр. Баба. След час и нещо излязох на билото. Снега беше 10 сантиметра, лек леден вятър и кристална видимост. Пред мен светеше цяла София ,различаваха се отделните улици дори ми се стори ,че виждам и движещите се коли . Красота ! После слязох до х. Чавдар и с Иво -хижара и още един турист си организирахме лек запой. Намирам се в етап, в който не търся приключения а направо си ги създавам.
                        С добре премерен риск превръщам мечтите в спомени !

                        Коментар


                        • От: Етрополските моторджии.

                          Ето ме отново.



                          Буталата са нови,мотора е като нов. Лявото рамо и дясното коляно вече не ме болят и въпреки студа направих първото каране за тая година.



                          Целта беше да разработвам двигателя и да стигна в планината при едни веселяци, дето пекат мръвки на жарава и пият греяна ракия.





                          Много обичам да ме посрещат като месия, да ми казват, че съм луд и нямам акъл да карам мотор в тоя студ, но да ми дават печено на шиш и на жар месо и да ми наливат един през друг вино и греяна ракия. Блазе ми ! Дай боже всекиму!

                          Накрая се снимахме всички, както го направихме и миналата година и ми поръчаха догодина пак.



                          Сега в Етрополе вече сме трима със Serow моторетки ,а и забелязвам, че вече по-често се събираме повече хора за каране . Да спомена и несъкрушимата ни дружба с мотористи и атевисти от Ботевград и Правец ,с които навъртяхме доста километри заедно миналата година.
                          Последно редактирано от Тодор Етрополе; 24-01-11, 18:38.
                          С добре премерен риск превръщам мечтите в спомени !

                          Коментар


                          • От: Етрополските моторджии.

                            Чувал съм че доста приятни места за каране има при вас.
                            Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

                            Коментар


                            • От: Етрополските моторджии.

                              Я да сложа 2 снимки от вчера и аз та да открия сезона и да се похваля с новата придобивка най- вече.
                              Прикачени файлове
                              Не е важно какво караш, а как го караш !

                              Коментар


                              • От: Етрополските моторджии.

                                Добре дошъл при оранжавите. Отдавна те подозирах, че ще минеш към портокалите с това яке на аватара ти

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X