Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Етрополските моторджии.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Етрополските моторджии.

    Тук няма много каране, но пък има леварда до безобилие...

    http://youtu.be/tXKkAwTivLo
    Последно редактирано от Тодор Етрополе; 08-04-11, 07:03.
    С добре премерен риск превръщам мечтите в спомени !

    Коментар


    • От: Етрополските моторджии.

      Тошко е нашата гордост

      Коментар


      • От: Етрополските моторджии.

        Добро начало браво
        Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

        Коментар


        • От: Етрополските моторджии.

          Още едно каране по Етрополските пътечки



          Писна ми все да трябва да се уча на нови неща в тоя интернет. Мисля, че в следващия репортаж вече няма да давам линк ,а ще успея да пусна направо екран.
          Последно редактирано от Chinela; 14-04-11, 14:29.
          С добре премерен риск превръщам мечтите в спомени !

          Коментар


          • От: Етрополските моторджии.

            Добро преходче

            Коментар


            • От: Етрополските моторджии.

              Опа,а,а.. Някой добър човек ми е направил клипа вместо от линк да се отваря направо от екран. Много благодаря! На мен ми даваше съобщение ,че клипа не може да се отвори ,защото дублира вече качен клип в you tube / а това се получи, когато ю тубето ми отказа клипа първия път защото бил по-голям от 1 Gb , а го прие след като използвах програмата за разширено качване втория път/
              Интересно ми е как се е решил тоя проблем ?
              С добре премерен риск превръщам мечтите в спомени !

              Коментар


              • От: Етрополските моторджии.

                Първоначално публикуван от Тодор Етрополе Преглед на мнение
                Интересно ми е как се е решил тоя проблем ?
                С "Chinela" Тошеее, само с него се решават тея проблеми.
                Не е важно какво караш, а как го караш !

                Коментар


                • От: Етрополските моторджии.

                  Привет на всички.Днес празнично се събрахме и решихме да посетим една средновековна църква в околностите на с.Осиковица.Никой от нас не беше ходил,
                  посоката я знаехме горе долу,но за по гадно Наро отново реши да минем по някъква пътека за "загрявка" която бил видял мотаейки се предишните дни.
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:22042011436.jpg
Прегледи:1
Размер:275.1 КБ
ID:5270974

                  Не след дълго се навряхме в едно дере от което излязохме с бутане
                  при което на Влади мотора нещо се измори.
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:22042011438.jpg
Прегледи:1
Размер:258.7 КБ
ID:5270976

                  А и не само той...
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:22042011439.jpg
Прегледи:1
Размер:234.2 КБ
ID:5270977

                  Викнахме му доктор оказа се че веригата протъркала малко кабелите и така...
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:22042011441.jpg
Прегледи:1
Размер:189.8 КБ
ID:5270978

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:22042011440.jpg
Прегледи:1
Размер:174.6 КБ
ID:5270995

                  Тук докато чакахме Тодор да се присъедини някои си и полегнаха даже
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:22042011444.jpg
Прегледи:1
Размер:225.9 КБ
ID:5270979

                  И ето го и Тодор и подължаваме вече по плана.
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:22042011445.jpg
Прегледи:1
Размер:155.3 КБ
ID:5270980

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:22042011446.jpg
Прегледи:1
Размер:254.6 КБ
ID:5270981

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00117.jpg
Прегледи:1
Размер:217.8 КБ
ID:5270987

                  Тук Тодор проверява Някъква беседката на която попаднахме по път, дали става за пикник
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:22042011448.jpg
Прегледи:1
Размер:183.7 КБ
ID:5270982

                  А тази чешма се казвала ракетата, що ли.
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:22042011447.jpg
Прегледи:1
Размер:188.1 КБ
ID:5270984

                  И накрая крайната цел.
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:22042011454.jpg
Прегледи:2
Размер:183.7 КБ
ID:5270986

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:22042011449.jpg
Прегледи:1
Размер:146.1 КБ
ID:5270988

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:22042011452.jpg
Прегледи:1
Размер:169.8 КБ
ID:5270989

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:22042011450.jpg
Прегледи:1
Размер:174.6 КБ
ID:5270990

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:22042011455.jpg
Прегледи:1
Размер:168.9 КБ
ID:5270994

                  По една снимка за албума.
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:22042011453.jpg
Прегледи:1
Размер:182.3 КБ
ID:5270991

                  И тук се разделихме Аз и Влади се прибрахме.....по уважителни причини,а другите продължиха в неизвестна и за тях посока....
                  Последно редактирано от ИВАН - ЕТРОПОЛЕ; 22-04-11, 21:03.
                  Не е важно какво караш, а как го караш !

                  Коментар


                  • От: Етрополските моторджии.

                    Браво Ванка. Добре,че ти изкара снимки от съботното каране, да ни представиш пред света .Аз обещавам друг път да не си забравям фотоапарата.
                    Абе аз свалих таралежките и качих ендурските гуми за да ми е по-лесно да спазвам двумесечния си обет да не кръстосвам с мотора из горите и да свърша нещо полезно у дома, за семейството , родината и европейския съюз. И какво направих – между две карания с гладки гуми -едно филмче и то пак с мотори. Пробвах разни техники от слайд шоуто и миксирането.Дано на някого му се хареса...

                    С добре премерен риск превръщам мечтите в спомени !

                    Коментар


                    • От: Етрополските моторджии.

                      Ekcтра е

                      Коментар


                      • От: Етрополските моторджии.

                        Първоначално публикуван от Naro Преглед на мнение
                        Ekcтра е
                        Тоя Наро, да ли не е ония Наро Добре дошъл !!!!

                        Тоше клипа е велик. МНого му се радвам. Евала за хвърленият труд.

                        Сега се стягай, че имаме уговорка !!!

                        Коментар


                        • От: Етрополските моторджии.

                          Последно редактирано от Тодор Етрополе; 09-05-11, 08:04.
                          С добре премерен риск превръщам мечтите в спомени !

                          Коментар


                          • От: Етрополските моторджии.

                            В събота нашата групичка отново се събра за едно леко тренировъчно каране из етрополските околности. Само дето Наро предложи като начало да минем по едно ново открито от него безпътечие и да се качим на „Лешавия камик” над града. Не’ам думи щото съм с асфалтаджийски гуми. Отгоре листата са сухи- отдоло влажна пръст.

                            Това е емблематично място за Етрополе. Всяка година от тук започват световно известните в нашия край неделни януарски празници. „Лешавия камик” е първата неделя. Огньове, шишове свинско ,ракия и вино. Ето го мястото и единствените мотори ,които някога са се качвали тук.










                            По средата на слизането към Вранащица преди една ливада момчетата се заиграха да качват една не толкова стръмна,колкото хлъзгава пътечка и след няколко опита успяха да я изровят до твърда почва.





                            От тук надоло се пързалях по 20 метра с изключен двигател, като изобщо не знаех как аджиба ще спирам с търкаляне ли, в дърво ли или ще увисвам на някой клон ,много не ми беше до снимки....

                            В долния край излезе един хубав улей дето нормален моторист няма да го пропусне. Стръмен и хлъзгав.













                            Като слязохме доло решихме да атакуваме билото на планината на север., като се качим по новата пътечка ,която открихме при предишното каране.

                            По пътя обаче минахме една рекичка ,да си измием гумите






                            По новата пътечка ,която открихме при предишното каране тоя път се скъсах да бутам. На едни 3 метра по средата на трасето се мъчъх 20 минути,докато се върна Наро та ме спаси. Няма въздух няма плюнка.. ‘бах ти мазните плочи, а на сухо предния път нямаше проблеми.....
                            Все пак издрасках до билото..






                            На слизане на едно място Наро спря,запленен от една каменна урва. На това аз му викам любов от пръв поглед.
                            Един човек спря при нас и рече , че тука човек не може да мине,тук ,вика, само вода тече. Ма като ви гледам акъля ....мое и да минете...





                            От тук слязохме в с.Лопян, в горния му край свихме наляво през един железен мост и като хванахме едни пътеки.. майко мила.
                            Да ме извиняват колегите от Ботевград ама тяхното Танкинското от тук ми изглеждаше като невинна детска заигравка пред тая горда Лопянска пътека - едно стръмно безкрайно стълбище от безразборно нахвърляни камъни.
                            Тук си дадох клетва, че мотора няма да го изкарам от гаража и един метър докато не му туря таралежките.
                            По едно време излязохме на една равна човешка отсечка спряхме за почивка




                            Тука двама са на земята ,ама единия се е скъсал да бута и няма сили да се усмихва- моя милост




                            Равната пътечка се оказа само 100 метра и пак по кривото стълбище. Където е сухо –няма проблеми , но където има кал върху скалите .....Подскачах ,бутах,бутах и накрая легнах да умирам. Пак Наро се върна та изкарахме мотора.

                            Е там беше края на теглото ама аз се довлякох пеша.



                            Абе забелязах аз, че Наро не ми помага безплатно. Дойде ,избутаме мотора от проблемния участък и той бръмне и се довози до групичката, а аз си тътрузя уморените ботуши пеша...




                            А тия се скъсват от смях



                            18.00 часа е излизаме на ливада, чуваме кучета, минаваме край къща, обор и с газ подсичаме в долния краи едно торище. Летя прав –да не ме хлъзне мотора и да нацапам лайната.Влади мина през дупката в оградата и малко по-вляво –много стръмен слог, но го качи и взе,че спря. За мен остана да се пробвам вдясно. Направих едно задно кълбе и се приземих на мотора на Слави и за малко да го срина в торището. Добре,че Ямахата е умно животинче и не ме последва.
                            Тук намерихме човек, бай Русин.Живеят си с бабата сами далеко в планината и много му се приказваше.Ако закъсате, вика има къде да спите,а и ракийца ще се намери да почерпя.И ни показа кой връх да гоним за към м. „Лескова вода” над с.Брусен.
                            Да ама пътеката я нямаше. През някакви гори успяхме да пробием до селото и от тук нататък по вече познатите ни преки горски междуселски пътеки по тъмно се добрахме до Етрополе.
                            Последно редактирано от Тодор Етрополе; 09-05-11, 11:34.
                            С добре премерен риск превръщам мечтите в спомени !

                            Коментар


                            • От: Етрополските моторджии.

                              Добре сте си покарали.

                              Коментар


                              • От: Етрополските моторджии.

                                Браво и от мене много добро каране сте си спретнали
                                Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X