Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Етрополските моторджии.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Етрополските моторджии.

    Тодоре, ввярно ли е,че си подарил 6 метра въже на Славчо за новият КТМ ? И аз съм му подготвил подарък, туба за вода...

    Коментар


    • От: Етрополските моторджии.


      Миналата събота бе Тодоров ден. Жената ми подари едно каране на мотор, като ме смени на работното място в 10.00 ч.
      Пред сервиза на Нарцис заварих Влади с чисто нова бронирана таралежка



      А 5 метра по-нататък гледам,Славчо качва отзад на мотора си нек,ъв змей със 100 яки болта осмици със заварени гайки за да не хвърлят шрапнели.






      Тук Славчо се хили, ама ние мислим да го пратим в Марица Изток да копае въглища



      Решихме да минем с GPS-а по новата ни пътечка, по която има много приятни участъци през ливади ,в гората ,по кал и по сняг и със 6 на брой тестови участъка, където си късаме грайферите, други си губят болтовете, пада смях и ти е кеф като преминеш.

















































      И тук батериите ми свършиха така че приключих със снимането, но пък наблегнахме на карането.
      Наро, нащ баш трасьор ,ни прекарва по
      такива безпътечия, че понякога се пързаляме като със шейни надоло.
      П.П. Днес намерих една пътека и я минах пеш . Не знам дали мога да я кача с мотора- ще пробваме другата седмица, като поизсъхне.

      Ще компенсирам с 3 бири всеки, който я качи и каже,че не му е харесала / в смисъл ,че е много лесна /.
      С добре премерен риск превръщам мечтите в спомени !

      Коментар


      • От: Етрополските моторджии.

        Колко човека ще ходите на ЕНДУРО откриването в СОПОТ на 26.03.2011г. с преспиване на БЕЛО КАМЕНЕ ...

        Коментар


        • От: Етрополските моторджии.

          Тошка, моля те ама от все сърце събери всички твои клипове в една тема със заглавие Златните моменти на Тодор Етрополе. Разбери, че толкова ми е кеф да ги гледам, особенно когато Наро е коментатор, но нямам възможност да чета всичко пуснато из темите и все пропускам интересните клипове с тебе. Така като нещо ми е криво, ще намеря най интересната тема и ще се развеселявам

          Коментар


          • От: Етрополските моторджии.

            Взех назаем „кола” с теглич , изпросих и едно ремарке , на което платих пътния данък за 3 месеца и ето ни с Косьо при Пачароза.






            Тук вече ни чакаше Жоро Витлиемов. После пихме кафе и бира за изпроводяк





            И ни поведе Пачароза с мръсна газ през едни житни ниви, през едни реки под мостове и през нек’ви прахоляци. След малко гледам ,вече сме в Каравелово, егати прекия път, само дето Жоро го няма. Връщахме се да го търсим..Няма го... Загубил се - каза по телефона , щял да търси друг път.

            Тук Жоро Йорданов посрещаше мотористите и ги изпращаше нагоре към ливадата, на сборния пункт.





            На различни интервали някой потегляше към Севрията, и аз барабар Тодор с мъжете. На фара съм сложил фотоапарата и съм заснел цялата отсечка. Ако някой го хване носталгията по тоя път – може да го мине и виртуално.



            От тук към Фенера също имам пълен запис. Не съм пропускал преките пътечки, които се оказаха леки екстремчета, щом даже и аз ги минавам. Тоя път камерата гледа малко по-ниско и ефекта е по-добър.




            Тук се вижда какво вижда един аматьорски мотор , докато безпроблемно качва фенера.





            И с няколко снимки






            Отзад фенера е стръмен почти като Старозагорска могила, та реших и тук да се пробвам. 99 % успешно. Качих се горе. За другия 1% Пачароза направи две снимки.....интересно ми е да ги видя... Чу ли, Пачароз? Ти много се смя.







            На идване , Косьо, както винаги караше с люта газ и един по-лют и от него крайпътен чекор му отнесе спирачния апарат от предното колело - се едно е бил направен от вафла. Добре, че удържа мотора и не се претрепа.
            Но от тук нататък спускаше стръмнините много внимателно, само със задна спирачка.
            Затова пък нагоре по улея пред камерите врътна три дубъла.Пускам малко клипчета, за всекиго по нещо, но не за всички








































            Тук ненадейно от гората се появи Витлиемов и каза,че не се бил загубил ,а обикалял гората с хуманитарна мисия : намерил агънце и го занесъл на майка му, след това пак си бил изгубен, докато не срещнал храбър пич с Иж без аспух, който го вкарал в правия път.
















            Решихме всички да идем до Бело камене. То се оказа красиво местенце



            Тук климата е различен.Тревата вече е окосена и изсушена и хората бързат да я приберат да не земе да ги изненада някой късен сняг...



            Срещнах на живо и енинчани. Снимахме се, че то само на монитора съм ги гледал тия яки българи.





            От Бело камане отидохме на х.Средногорец и въпреки жаркото слънце карахме по сняг и лед в сенчестите места










            Надоло не познавахме пътя и карахме по инструкциите дадени ни от Пачароза и още трима четирима пазнавачи на местната флора и ландшафт.
            Карахме, карахме и гледахме да е все надоло. Не, че сме се изгубили ама не знаехме в кое точно село ще се изсипем.
            И тогава, като един същи Радецки ни се яви Симеон от Слатина с още едно момче и вика „ карайте след нас тука е прекия път”.
            Да знаете, че от 26.03 т.г. тая пътечка ми е фаворит. Красота.Всеки трябва да се спусне по нея, а който може и да я качи. Ей го Симеон , дали не сме набори с него ?



            И другия ни водач




            И от тук право в ресторанта .Чорби,луканки,овчарски салати и кюфтета ни върнаха силите



            Може Сероу’то да е най-малко ,но се вижда че безкраките гиганти са го помолили за помощ...



            Качихме моторите и се разделихме със Жоро. Сълзи, прегръдки, обещания пак да се видим....

            По тъмно вече сме в Етрополе

            Последно редактирано от Тодор Етрополе; 28-03-11, 19:07.
            С добре премерен риск превръщам мечтите в спомени !

            Коментар


            • От: Етрополските моторджии.

              Е Тошка страхотен репортаж изгледах го целият и ти ме върна пак там.Браво.

              Коментар


              • От: Етрополските моторджии.

                Да, много добър репортаж със страхотни кадри !
                Yamaha WR 200

                Коментар


                • От: Етрополските моторджии.

                  Тошко вече е аматИОр БРАВО.
                  МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                  Коментар


                  • От: Етрополските моторджии.

                    Уууххх язък!! Тошка, много съжалявам че истървах запознанството язък!!! Ама неисе, се нявга ша стане!!!
                    Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                    Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                    Коментар


                    • От: Етрополските моторджии.

                      Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                      Е Тошка страхотен репортаж изгледах го целият и ти ме върна пак там.Браво.
                      Добре че тъй върнал да видиш де си бил!! Ама не папурясъл!
                      Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                      Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                      Коментар


                      • От: Етрополските моторджии.

                        Един фотограф.




                        Готов да стане аматИОр.









                        Сега е момента но трябва засилка.








                        Вече съм АМАТиоР




                        МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                        Коментар


                        • От: Етрополските моторджии.

                          БРАВО БИЛО Е ИДЕАЛНО

                          Коментар


                          • От: Етрополските моторджии.

                            Привет.Пускам няколко снимки от съботното каране за подгряване на темата,
                            а останалия видеоматериал е предоставен за тунинг на Тодор и го очакваме да се появи всеки момент!?.
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:02042011417.jpg
Прегледи:1
Размер:99.9 КБ
ID:5266617

                            Настройка на камерата.
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:02042011420.jpg
Прегледи:1
Размер:129.3 КБ
ID:5266618

                            Тук Цецо се бори с дървото и мотора.
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:02042011421.jpg
Прегледи:1
Размер:93.1 КБ
ID:5266619

                            Етрополския манастир св.Троица.
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:02042011424.jpg
Прегледи:1
Размер:143.4 КБ
ID:5266620

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:02042011423.jpg
Прегледи:1
Размер:88.9 КБ
ID:5266621

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:02042011422.jpg
Прегледи:1
Размер:145.8 КБ
ID:5266622

                            Като няма какво и дивият чесън помага на глада
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:02042011426.jpg
Прегледи:1
Размер:111.3 КБ
ID:5266623

                            А тук вече е набран и подготвен за транспортиране за мезе на ракията вечерта.
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:02042011425.jpg
Прегледи:1
Размер:117.3 КБ
ID:5266624

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:02042011427.jpg
Прегледи:1
Размер:108.1 КБ
ID:5266625
                            Оставяме багажа"дивия чесън"смазване на вериги и газ отново.

                            От тук вече ще чакаме да се включи Тодор,от мен толкос
                            Последно редактирано от Chinela; 07-04-11, 15:29.
                            Не е важно какво караш, а как го караш !

                            Коментар


                            • От: Етрополските моторджии.

                              Ето и първата серия от поресицата "Шматкане из Етрополския балкан" на новосъздаденото филмово студио OFF ROAD ЕТРОПОЛЕ

                              http://youtu.be/3k0x3yVY9Xk
                              Последно редактирано от Тодор Етрополе; 07-04-11, 16:01.
                              С добре премерен риск превръщам мечтите в спомени !

                              Коментар


                              • От: Етрополските моторджии.

                                Тодореееее ти си бил голям талант бре бровоооо.
                                МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X