Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Неделна обиколка на Витоша

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Неделна обиколка на Витоша

    Колеги,
    много ще съм ви благодарен ако направите по-подробно описание на маршрута , защото утре със Сириус е много вероятно да покараме точно в този раьон.
    Ако има желаещи да заповядат,още повече ако някой познава маршрута!Допълнителна информация за тръгване ще дам по-късно.
    Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


    "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
    Джон Кенеди

    Коментар


    • #17
      До: Неделна обиколка на Витоша

      Там сме.
      0888308226-звънете упорито,сигурно ще съм на мотора.
      Последно редактирано от ЕМО; 06-07-08, 08:10.
      Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


      "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
      Джон Кенеди

      Коментар


      • #18
        До: Неделна обиколка на Витоша

        тази неделя ще карате ли?

        Коментар


        • #19
          До: Неделна обиколка на Витоша

          А!


          На тебе докторите нали ти забраниха!
          Кара ми се та ми се реве , ма няма с кой.Ако искаш свиркай , въпреки че като ти гледам снимките след бекфлипа , малко ми се свива сърцето!
          Става дума за неделя , че в Събота съм на работа.
          Ако има и други желаещи да се обаждат-хвърлил съм око но Люлин.
          Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


          "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
          Джон Кенеди

          Коментар


          • #20
            До: Неделна обиколка на Витоша

            Първоначално публикуван от ЕМО Преглед на мнение
            А!


            На тебе докторите нали ти забраниха!
            Кара ми се та ми се реве , ма няма с кой.Ако искаш свиркай , въпреки че като ти гледам снимките след бекфлипа , малко ми се свива сърцето!
            Става дума за неделя , че в Събота съм на работа.
            Ако има и други желаещи да се обаждат-хвърлил съм око но Люлин.
            Хехехехе -аз съм безсмъртен
            Значи то и ние обмисляме Събота и неделя да караме, ама много леко, че изпитвам някакви необясними болки, отделно съм си цъкнал филм, че ще падна пак и за това ще е много леко карането. Аз съм с АТв,ще дойде Х1 с крос и едно момиче-с второ качване на мотора. Замисляме да караме по бистрица,плана и тия дето са ни познати.Ако ви се кара там,обаждайте се.
            Последно редактирано от zbytsam; 17-07-08, 21:45. Причина: изпуснах едно "С",проблем?

            Коментар


            • #21
              До: Неделна обиколка на Витоша

              Първоначално публикуван от ЕМО
              Супер!Бройте ме за Неделя.То аз съм левак така че подобно трасе ще ми дойде екстра.Само кажете къде и кога е срещата.
              Предполагам , че Сириус ще види темата но ако не се обади аз ще му звънна за всеки случай.
              Ей ти тел: 0878 183111.

              Единия вариант е да дойдеш на автокъщата ми-кв.горубляне,ул.Самоковско шосе 23-и от там имаме 50 метра асфалт и после дърпаме леко леко нагоре,втория вариант е да дойдеш на камбаните, третия вариант е да дойдеш направо на бистрица, ама ще изпуснеш якия екшън.Където ти е удобно. Другото-нали ти казвам-ще се съобразяват с мен и ще се влачим,дано не те изнервя много.

              Коментар


              • #22
                До: Неделна обиколка на Витоша

                С вас съм!

                0889932208 - Иво
                [img]http://images26.snimka.bg/005951842.jpg[/img]

                Коментар


                • #23
                  До: Неделна обиколка на Витоша

                  Я виж ти, доста раздвижихте темата докато зяпам другаде из форума Аз също съм за каране този уикенд, но не съм 100% сигурен дали ще имам възможност. Иначе като най-приличен вариант ми се струва НЕДЕЛЯ- САМОКОВ /Люлин ми е омръзнала, а и е целогодишно кална, по Плана и Витоша има много туристи и по възможност е хубаво да се избягва/

                  Ще следя уговорките ви и при възможност ще се присъединя към вас

                  п.с. тия коментари са по-подходящи за темата "Разходки около София" , ама знае ли човек- накрая може и Витоша да обиколим
                  2015 KTM EXC 450 six days Argentina
                  Toyota Land Cruiser KDJ 125

                  Коментар


                  • #24
                    До: Неделна обиколка на Витоша

                    Имам предложение да наречем предстоящата екскурзия със име:
                    "ДЯЛКАМ БЯЛО-ЗА ЩЯЛО И НЕ ЩЯЛО"

                    Коментар


                    • #25
                      До: Неделна обиколка на Витоша

                      Значи аз го планирам така: Тръгваме от автокъщата(Горубляне) полека и спшираме на "Хълмчетата" или писта "Детски град",където може да се тествате на скоковете(аз ще ви зяпам, че ще ми набият още някой пирон).Там ще ни чака Х1 и зацепваме през Камбаните(има място дет няма туристи,а ако някой иска може и там да се присъедини). Караме до Бистрица-ако сте с изправни машини Х1 ще ви преведе през "блатата"-лобно място на Ясен, да се накефите, а който иска да кара по-спокойно -с мен -ще ги заобиколиме.Стигаме на мотокрос пистата на Бистрица-държа да я покажа на Жоро ХР600 , а и останалите ще се накефите,след което зацепваме към Плана от там. Единия вариант е да излезнеме на Железница,а другия е да пробваме един екстрем. Сега като ви казвам екстреми-това е според мойте представи , а аз съм лайк.Като стигнеме Железница-викам да се пие кафе там и да го решаваме, че варианти много.

                      Коментар


                      • #26
                        До: Неделна обиколка на Витоша

                        Я сега да ви предложа нещоето ви трака на МОТОРИ хоби от 2007 в Планаи от 2008 в Лозенската(Лозенския трак се кара от Герман по северните склонове до пътя свързващ Лозен и Пасарел от там във вашия случай по пятя към Пасарел на обратно по трака от Панчерево за Пасарел НЕ)
                        Свързвате ги през Пасарел и космическата станция над село Плана( Влади я има връзката на ГПС-а)
                        С АТВ се минава навсякаде само на две три места по внимателно или минаване по черните пътища които свързват трака има гина ГПС картата-уточнението го птавя за Здутияи ако има по-начинаещи(а то май има)

                        спокойно може напредналите да карат по трака а начинаещите да заобиколят по еб....ните места по пътищата

                        обяд на 31-и километър(джоланче,главичка ,саладка и прочие)

                        Може да карате и само Плана те АТв-тата на Еди така са отъпкали трасето че,няма да имате проблеми никаде!


                        за съжаление аз няма да се присъединя към вас щото мАторЯ е в бокса за малко подобрения и въстановяване след Стара Газора


                        пп.ако шефа на авто къщата одпусне нЕкоя машина и на мен може и да дойда
                        Прикачени файлове
                        Последно редактирано от ДАНКО; 19-07-08, 10:05.
                        В ГОРАТА Е ИГРАТА

                        Коментар


                        • #27
                          До: Неделна обиколка на Витоша

                          ЛЕЛЕ как щях да ви пусна по ролбата
                          значи трака от 2007 и на МОТОРИ ЕКСПЕТ не карайте по него

                          в Плана си карайте по следите на селскостопанската техника на Еди или по ГПС-то на Влади аз съм го прекарвал по хоби трасето!!!

                          в общи линии това е и което предлага Влади

                          ПОЗДРАВИ
                          В ГОРАТА Е ИГРАТА

                          Коментар


                          • #28
                            До: Неделна обиколка на Витоша

                            Значи до сега въртяхме с Х1 и понеже не се знае кой с какво и как ще дойде и кой как да кара, заради вас(и Жоро Хаджиев) си взех джи пи ес.Начертах уж някъв трак пък да видим. Сега вчера говорихте да е супер лесно демек разходка-вярвайте ми по лесно от това няма.На асфалт е по трудно.Аз си карам с атв то на яка газ,а бе черни пътища, кво да ви кажа.Другото е че грам не съм възстановен и почиваме през 30 минути-болат ме травмите деба.Така че ще се кара лайкърски та лайкърски.Не мисля , че ще имаш ядове , Сириусе,ако ги стегнеш, ама да не те подведа,няма да има напрежение кой знае колко във венеца,ама ти си знаеш....Значи поне аз с който съм се разбрал , ще идва на автокъщата в 10.Ще се радвам да се присъедини ,който има желание.


                            Данко, то да ти дам, ама като няма един мотор....

                            Коментар


                            • #29
                              До: Неделна обиколка на Витоша

                              Е покарахме.София - Белчин баня мисля дообре беше.Аз се забавлявах.

                              Коментар


                              • #30
                                До: Неделна обиколка на Витоша

                                Еми карахме до Белчин баня,Х1 ни изостави някъде при плана , заради жена и му е простено.Останахме аз, ясен,емо и сириус.Отидохме до там и се върнахме.няма сериозни демиджи -Емо се изхлузи един път леко,ама не го броя за падане и сириус спука гума , ама на края. Трасето беше леко,но ясен въпреки травмираното рамо още веднъж доказа , че с право се ползва с привилегията да му говора. накрая ми цъкна филм, за един участък , че е екстрем и да внимавам, че е тясно за атв, но си го минахме без ядове.Тая седмица ще хода следобедите да го карам, че трябва да се уча за предстоящото ми гостуване при Десо. А бе леко си карахме.
                                Колкото до снимките - еми няма,то ние не ядохме, на места водата беше такъв дефицит, че не е истина. Останалата част да сподели мнение.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X