Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуристи от София?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Ендуристи от София?

    Ние закъсняхме , защото трябваше да оправя мотора на Жобето , нали съм му механик. Бяхме на камбаните към 13-13.20 ч. , но бяхте тръгнали , едни момчета с колела казаха , че са ви видели към Бистрица. Тръгнахме към Бистрица , после към Железница , покарахме доста в Плана планина , но изглежда сме се разминали. На връщане покарахме в гората на Железница , и малко на трасето. А ловците и ние ги видяхме , цялата планина беше пълна с тях. Тавата не успях да я оправя , и гледах да се пазя от по-големите камъни.












    Последно редактирано от Chinela; 05-12-11, 07:39.
    В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

    Коментар


    • #92
      От: Ендуристи от София?

      ЕЕЕ?!..Браво на вас, това вече се признава има данни за пребиваване и возене , покарали сте екстра.


      Паздрави на групата.
      Не е важно какво караш, а как го караш !

      Коментар


      • #93
        От: Ендуристи от София?

        Ето го замръзналото поточе и ледоразбивача.

        Повечко гасчица трябва и най-вече да не се вдигат краката от степенките.

        Още. Малко е...

        Ето така

        Мен ме няма на видео, но го минавам по образцов начин .
        След като останахме само двама решихме да се позабавляваме близо до "Камбаните", много е подходящо за тренировка за начинающи.

        Коментар


        • #94
          От: Ендуристи от София?

          Минали сте преди нас , но не бяхте разбили леда на всякъде , та се наложи да го разбивам аз. Не знам защо , но моя мотор като стъпи на лед , веднага го напуква и потъва в реката , трябва да намаля кюфтетата. А в гората на Железница бяха минали дървосекачи , та си беше приключение.







          Научих се най на края да ги подреждам тия снимки.
          В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

          Коментар


          • #95
            От: Ендуристи от София?

            Значи хубавият ден беше уважен подобаващо, от двете групи.
            За другия път всички навреме, за да караме повече, като си издействайте по една бележка от жените за по цял ден .

            Коментар


            • #96
              От: Ендуристи от София?

              Здравейте,

              Виждам ,че колегите доста добре са го описали и са качили снимки , видео абе всичко. Аз исках да напиша един два реда и да кажа ,че беше с една дума жестоко ! :>

              Поздрави!

              Коментар


              • #97
                От: Ендуристи от София?

                Доволен съм, даже много. Браво момчета и за карането, и за споделянето с нас.

                Коментар


                • #98
                  От: Ендуристи от София?

                  Как сте колеги?
                  Кара ли някои днес,аз нямах късмет отидох да изкарам моторедката и заваля дъжд, поне поработи малко да не я зазимявам.
                  Ще има 1 час репортаж по 1ва от зала Арена от 8.45 свободен стил мотокрос.
                  Последно редактирано от Иво Томов; 17-12-11, 19:33.
                  Honda CRF 250 X
                  Touareg 3.0 TDI

                  Коментар


                  • #99
                    От: Ендуристи от София?

                    Честита Нова 2012 Година на всички.
                    Много здраве, пълна газ и километри през новата година, без контузии и аварии и други мизерий!

                    Коментар


                    • От: Ендуристи от София?

                      Днеска заснежихме малко в Люлин планина, много ми се караше новата придобивка и не издържах. Докато слагахме на колегата гумите с шиповете, отваряме и гаража и навън заваляло здраво, ама пусти мерак та се не трае.


                      By balashev


                      By balashev

                      тука на някой им се умираше

                      By balashev


                      By balashev

                      изглед към Витоша

                      By balashev

                      изглед пред мен

                      By balashev

                      София, някъде там..

                      By balashev

                      Още си ме влече червенкото

                      By balashev at 2012-01-22

                      Коментар


                      • От: Ендуристи от София?

                        Хубави снимкизавиждам ви че сте покаралипри нас ни затрупа и не може да мръднемсамо малко по улицата

                        Коментар


                        • От: Ендуристи от София?

                          Браво, най-после някой да отсрами групата. Сърдечно Ви завиждам , като другия път мисля и аз да дойда ако времето позволява.

                          Коментар


                          • От: Ендуристи от София?

                            Браво бе,в този сняг.
                            Е това като му влезе на човек бензин в д....о
                            Honda CRF 250 X
                            Touareg 3.0 TDI

                            Коментар


                            • От: Ендуристи от София?

                              Колеги, така ми се кара, че откачам вече.
                              Имам една идея, която ако има желаещи може да реализираме това лято

                              Та идеята е 5 дневно ендуро с по около 100 км на ден.



                              Идеята е:
                              Ден 1 - София, яз. Калин - и където решим да спим около Разлог или района.
                              Ден 2 - От мястото на нощуване до с. Орехово (имам познати с къща за гости на народни цени, и бензин по ръка)
                              Ден 3 - с. Орехово - в. Ботев и спане в някоя хижа
                              Ден 4 - в. Ботев - Белоградчик, или някъде там
                              Ден 5 - от ден 4 - в. Козница - гр. София

                              На ден са по около 100км по права линия спокойно каране, и незнам реално колко ще излезнат, както и колко ще се бедства из терена.

                              Ще се радвам ако се съберем хора, и да направим отделна тема, като започнем с подготовката отрано за прехода през Юни-Юли-Август.
                              Също така ще се радвам ако колеги, предоставят тракове из тези райони, за да направим колкото се може по пълен и конкретен маршрута.

                              Та казвайте имали мераклии, като това е много чернова. Търпи какви ли не корекции и нагаждания

                              Коментар


                              • От: Ендуристи от София?

                                Ден 1 - София, яз. Калин - и където решим да спим около Разлог или района.
                                Това е много сериозно което си написал, не искам да подценявам никого, но са малко хората които могат да го направят само за един ден и при това 100% по черно.

                                Я доразвий идеята си за ден първи, че да помагам ако се наложи....

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X