Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуристи от София?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ендуристи от София?

    Тогава е решено . Ще правим Цветенца: детелини, минзухари, кокичета и т.н.
    Ще почнем явно от Софииски регион през Март, и остава да направим организацията за лятото.

    Коментар


    • От: Ендуристи от София?

      I love you

      Аз се надявам събота да чуя гласа на моя и от там ще ми е ясно къде и какво.

      Мотор Мен може да пробваме и твоя вариант
      Който оцелее ще закусва!

      Коментар


      • От: Ендуристи от София?

        Някой от вас знае ли дали тази година ще има състезание на Бухово и ако знае да ми каже месец и дата < благодаря предварително !

        Коментар


        • От: Ендуристи от София?

          За Бухово сигурно ще измислят нещо:

          Част от моя ремонт приключи, като вече съм с нов бендикс и ангренажна верига.
          Мисля, че резултата е задоволителен.



          Остана да регулирам клапаните, че са на минимума, както и други глезотии.

          Коментар


          • От: Ендуристи от София?

            Чинела, да попитам за снимките за яз. Калин дали ги намери, ако различни от тези в темата на Дупница Екстрим?
            Понеже седнах да гледам маршрута в Basecamp, та се чудя от къде е твоята козя пътека за Язовира. Не, че ще може да се отиде преди Август с този сняг
            Най-пряко ми се струва да се мине от София-Чуйпетльово-Лисец-Яребковица-Сепарева Баня-Бистрица- и от там вече не знам. Може 10-тина км. по асфалта до Дупница.
            Някой да има тракове из тези райони или да може да сподели дали е проходимо?

            Последно редактирано от hafte; 18-02-12, 10:39.

            Коментар


            • От: Ендуристи от София?

              Първоначално публикуван от hafte Преглед на мнение
              Чинела, да попитам за снимките за яз. Калин дали ги намери, ако различни от тези в темата на Дупница Екстрим?
              Понеже седнах да гледам маршрута в Basecamp, та се чудя от къде е твоята козя пътека за Язовира. Не, че ще може да се отиде преди Август с този сняг
              Най-пряко ми се струва да се мине от София-Чуйпетльово-Лисец-Яребковица-Сепарева Баня-Бистрица- и от там вече не знам. Може 10-тина км. по асфалта до Дупница.
              Някой да има тракове из тези райони или да може да сподели дали е проходимо?
              Снимките които "търся" все още , са същите от темата "Дупница Екстрийм"..
              Маршрута до Дупница е перфектно избран, от там до Калин или ще ви дам трак, или лично ще ви заведа.
              Там обаче ще е проходимо най-рано Юли месец и пак е условно....планирайте и тренирайте до тогава.

              Коментар


              • От: Ендуристи от София?

                За тренирането е ясно, започваме веднага щом времето позволи. Машините са готови и на полусъединител .
                Дом марщрута е добре избрах остава да посъбера тракове от местата за да го направим и заредим в навигацията.
                Благодаря

                Коментар


                • От: Ендуристи от София?

                  Трака е добър , но ми се иска да ти обърна внимание върху някои неща:
                  -една много сериозна част от него минава през "туристическата" част на Витоша,а там си е гадно да се кара.
                  -отсечката между Кладница и Чуйпетлово изисква доста добра физ.подготовка-това са 10-15км калдъръм (буквално) с преминаване(4-5пъти) на една бара и като се има в предвид какво снеготопене ни чака и колко ще изрови , ще стане доста весело.
                  Помисли върху алтернативните тракове които ти предлагам:
                  1.Горна Баня-поделението-Рударци-Кладница-Чуйпетлово-и натам по твоя
                  2.Горна Баня-поделението-Рударци-Боснек-Диканите

                  Траковете са по-дълги,но се минават лесно и бързо

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:sofiakalin (1).jpg
Прегледи:1
Размер:109.8 КБ
ID:5350074Натиснете снимката за да я уголемите

Име:sofiakalin.jpg
Прегледи:1
Размер:109.7 КБ
ID:5350075
                  Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


                  "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
                  Джон Кенеди

                  Коментар


                  • От: Ендуристи от София?

                    Емо прав си. За Витоша, изобщо не я отразих като парк , ама след този зимен сън ...
                    Както и да е темата е за обсъждане, и да се избере оптималният вариант. Време до тогава имаме много, като аз и за половин сезон на мотора, не съм минавал по над 80% от пътеките. В тази част разчитам на по-опитните за изглаждане на трасето.

                    От Г. Баня до пистата на Бучино съм го карал маршрута, но по натам нямам идея какво е.

                    Коментар


                    • От: Ендуристи от София?

                      Утре мислим да открием сезон 2012 около Кремиковци, дано да става за каране в ниското. Ако има някой желание да заповяда :-)

                      Коментар


                      • От: Ендуристи от София?

                        Да видим, дали както подобава, ще има снимка, видео... . За мое съжаление, поради много странични /за едни са основни, за други странични/ разходи в подръжка на буса и жилището пари за облужване на мотора не останаха, а като се има предвид как хубаво ги бях нагласил тия парички за мотора направо ми се реве. Освен всичко осъзнах, че от около две години де що видя пара и все за мотор /първо за закупуването, а после за карането и всичко съпътсващо/ отива, в следствие на което съм почнал да ходя като клошар. Сега започвам почти от нулата. С мойта скромна заплата ще са ми необходими поне месец и половина - два докато събера пари.
                        Очакваме включване северно от София, от южните склонове на Стара Планина!
                        А, аз междувремено отивам по кофите да си търся обуща, че останах само с ендуро ботушите, а ако почна да ходя с тях по улиците вече тотално ще заприличам на клошар - шизофреник . Ако не намеря нищо изхвърлено на боклука ще отида да видя и по магазините какво има . Между другото преди време дойде една клиентка, която си джиткаше с ботуши като за крос, ама бяха някакси по-малки, в смисъл по-ниски, един вид нещо като кубинки за мотокрос , а не беше с мотор, та се зачудих дали нещо не е...
                        Надявам се към май месец да мога и аз да се включа. В карането имам предвид.

                        Коментар


                        • От: Ендуристи от София?

                          Момчета,не забравяите че ще чакаме снимки
                          Honda CRF 250 X
                          Touareg 3.0 TDI

                          Коментар


                          • От: Ендуристи от София?

                            Който дошъл, дошъл! Сезон 2012 е вече открит.

                            Слагам снимките че нямам сили много да пиша. Пробвахме отначало от Кремиковци нагоре към Батулия, но много сняг и мъка имаше.
                            Затова се поправихме овреме и поехме към Лукорско.

                            Снимите нямат определен ред а и чакам още от другите, затова не се чудете кое от къде е .

                            Бижо леко почива, че с новия мотор леко го изморява. Не е като КТМ-а лимузина



                            Минко вади от енерганите. Два пъти се изпльоска и явно нещо лисваше. Киткат 4 пръста :-)



                            От тук надолу са само машините и природа. Все пак наблегнахме на карането а не на снимането. Нали е за севте :-)





                            А и мен ме имало :-)



                            Някои бориха с средата а аз малко в ляво :-)



                            Коментар


                            • От: Ендуристи от София?

                              Другите снимки после, като ги събера, или някой от групата качи.
                              Изкарахме си екстра, но забравих да напръскам ботушите и краката ми бяха вир вода :-(, но за другия път ще знам, да не забравям.

                              Коментар


                              • От: Ендуристи от София?

                                Ендуристи и колеги, утре мислим да покараме из Нови Искър.
                                Ако някой е събудил коня, чеше го крастата, или е вече в абстиненция да поязди коня, моля да се заповяда.
                                Срещата е в 9.30 на следните координати в Нови Искър: N 42 49.449 E 023 21.535 (Вижте в Google Maps или на GPS който има).

                                Време е май да почнем да караме групово.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X