Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуристи от София?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Ендуристи от София?

    Е после ще го решим, дали през драгалевци или бистрица да покараме из плана. Цецо ще води по някакво приятно 2-3 часово маршрутче.

    Коментар


    • #62
      От: Ендуристи от София?

      Ще дойда, пък къде ще паркирам там ще му мисля на место. Ако обаче после ще се минава покрай камбаните, предпочитам да ви изчакам там, защото има паркинг.

      Коментар


      • #63
        От: Ендуристи от София?

        LightOfJah незнам може и от там да се минава, но нали няма да водя, и незнам от къде ще почва калта .
        За буса все ще го спрем някъде, било на Драгалевци, Бистрица или Камбани. Ти поне имаш с какво да возиш звяра.
        Аз трябва да го докарам на ход от Арена запад :-( и да се навлека яко, и да се разсъблека после.

        Коментар


        • #64
          От: Ендуристи от София?

          ОК. Сега ще отида да проверя как е положението с мотора, че след последния път само го измих, а ми се стори, че разни болтчета са изпаднали.

          Коментар


          • #65
            От: Ендуристи от София?

            LightOfJah, Цецо се отказа, така че оставаме с теб. Дай някой тел да се чуем, ако не се чакаме на ОМВ. Моя го имаш на ЛС

            Коментар


            • #66
              От: Ендуристи от София?

              После да разкажете за маршрута как е бил,приатно каране момчета.
              Honda CRF 250 X
              Touareg 3.0 TDI

              Коментар


              • #67
                От: Ендуристи от София?

                Ами днес колеги си беше супер каране, въпреки корените промени в организацията.

                Със Сашко (LightOfJah) добре се повозихме. Тъй като се оказа че мотора му е с доста малко масло , дойде да ме вземе с буса, като му доляхме към 400 грама за да се покаже на минимума .

                След това на Лукорско, разторавихме и направихме едни 80 км из баирите. Трасето ми хареса много, а този участък не бях го карал изцяло.
                Времето беше супер, въпреки замръзналите участъци на места. Преодолях няколко екстрима които ми изглеждаха супер невъзможни. Дори на места включих и 4-та. Много съм доволен и от машината. Друго си е със стартер

                Беше супер но снимки няма, тъй като времето беше доста напреднало и наблегнахме на карането.
                Специални благодарности на Сашо че ме прибра с мотора до нас, че в този студ от там щях да стана на висулка :-)

                Коментар


                • #68
                  От: Ендуристи от София?

                  Бреей, ама аз май без масло съм карал предния път... Направо лошо ми стана, стомаха ме сви... ама какво да се прави. Сега разбирам какво означава дуракоустойчив мотоциклет Де Ер Зет. Карането си беше добре, основно по черен път комбинирано с няколко пътечки по маршрут Локорско - през планината до Кремиковския манастир - Кремиковци - Сеславаци - през планината до Бухово, в самото Бухово не слезнахме, ами малко обърках пътя /и се пуснахме по една доста екстремна пътека, която обаче за качване ще е много забавна/ и стигнахме до някакви ниви - после излезнахме на пътя за х.Мургаш и се върнахме обратно нагоре - по същия път, от който дойдохме от Сеславци - в един момент /колко точно описание само/ се спуснахме от планината и излезнахме на черен път между Бухово и Сеславци и оттам - Кремиковци - Локорско.

                  Коментар


                  • #69
                    От: Ендуристи от София?

                    Ние па не вЕрваме, или давате снимки, или ви обявявам за лъжци....
                    Сформирате нова група, а ни една снимка няма, тук не е пенсионерски клуб.
                    Тук всеки излет, каране или разходка се фото-документира...
                    Щото както обичам аз да казвам, преди години съм е...л Памела Андерсън, но снимки нямам.

                    Коментар


                    • #70
                      От: Ендуристи от София?

                      Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                      Ние па не вЕрваме, или давате снимки, или ви обявявам за лъжци....
                      Сформирате нова група, а ни една снимка няма, тук не е пенсионерски клуб.
                      Тук всеки излет, каране или разходка се фото-документира...
                      Щото както обичам аз да казвам, преди години съм е...л Памела Андерсън, но снимки нямам.
                      А с комшийката имаш ли как тупахте уж килима!!???


                      п.п. Давайте вярно снимки че така не може да се разбере нищо от излета.
                      Не е важно какво караш, а как го караш !

                      Коментар


                      • #71
                        От: Ендуристи от София?

                        Чинела, ще гледам да се поправим за другият път .

                        А за Памела ти вярвам , но за снимките верно си е проблем. С тях лесно можеше да популяризираш българските ендуро майстори .

                        Коментар


                        • #72
                          От: Ендуристи от София?

                          И от снимки не се добива много добра представа, по-добре винаги ми се е струвало, че се получава отразяването с камера. Може би не е зле да помислим за догодина да си купим една камера, за да може да радваме аудиторията тук с красиви падания, зрелищни претъркулвания и скромни полягвания.

                          П.П. Нова група дали се сформира незнам, но важното е да се събираме да караме. Аз лично досега съм карал с общо 10 различни души, в 6 различни комбинации, от които ако вземем предвид кой с кой се познава биха се формирали 4 групи. Всички са много точни, услужливи и добронамерени хора. Не съм сигурен дали се изразих точно, но основната идея е да караме ендуро.
                          Последно редактирано от LightOfJah; 23-11-11, 14:20. Причина: допълнение

                          Коментар


                          • #73
                            От: Ендуристи от София?

                            Принципно камерата е добро решение.
                            Ако успеем догодина да заформим сериозна група "Ендуристи от София", може да съберем по някой лев за камера, някакъв съпунер и GPS навигатор, но има много но-та все пак.
                            Ще поживеем и ще видим какво ще излезе.

                            Коментар


                            • #74
                              От: Ендуристи от София?

                              Здравеите момчета,на моя телефон камерата записва на HD ,обаче закрепването за мотора или каската е проблем.
                              Може би камера е добро решение.
                              Последно редактирано от Иво Томов; 24-11-11, 08:07. Причина: Редакция
                              Honda CRF 250 X
                              Touareg 3.0 TDI

                              Коментар


                              • #75
                                От: Ендуристи от София?

                                Ще те облепим целия с тиксо. А, може да монтираме телефона вместо фар.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X