Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуристи от София?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Ендуристи от София?

    Приятелката работа по ми допада и на мен.
    От мен малко технически умения, и някой друг хоби инструмент. Гараж или работилница нямам , ремарке и теглич също.

    Иначе ако сме и от съседни квартали ще е супер.

    Коментар


    • #47
      От: Ендуристи от София?

      Тогава ,ще кажа :
      Здравеите приатели/колеги от групата ,мисля че аз ще мога да се уредя с един теглич само трябва да видя дали от Dodge Charger ще пасне на Каптивата която карам ,ако стане ще ми струва само демонтаж и монтаж.
      Ще мисля и за ремарке,имам една идея но ще проверя и споделя.
      Но тук някои спомена че има теглич,маи само ремаркето е проблем .
      И даите идеи за име на групата
      shtraker ти какво ще кажеш,какво мислиш по въпроса ти започна тази тема?
      Последно редактирано от Иво Томов; 01-11-11, 21:20. Причина: Редакция
      Honda CRF 250 X
      Touareg 3.0 TDI

      Коментар


      • #48
        От: Ендуристи от София?

        Колеги,

        Да се разберем нещо за тази неделя да покарме, из Люлин или Стара Планина?
        Аз залепих радиатора пък дано изкара докато дойдат новите, остана само в събота да го монтирам.

        Коментар


        • #49
          От: Ендуристи от София?

          За неделя има ли някаква организация?
          Чуквам първа, чуквам втора, а на трета палиме мотора: http://bit.ly/1Y4WCAk

          Коментар


          • #50
            От: Ендуристи от София?

            За съжалене никои нищо не каза.
            Явно всички са заети, или вече не им се кара в студа.
            Аз така и не сглобих мотора, след като няма желаещи за каране. Реших да го слобя с новите части като дойдат и да пропусна и тази седмица.

            Коментар


            • #51
              От: Ендуристи от София?

              Здравеите колеги,аз пък се разболях,може това да е последният добър ден за каране.
              Лепнах някакъв вирус.
              Последно редактирано от Иво Томов; 06-11-11, 09:25.
              Honda CRF 250 X
              Touareg 3.0 TDI

              Коментар


              • #52
                От: Ендуристи от София?

                Иво дано не си прав. Надявам се да има още някой друг ден за каране.
                До Март-Април си е доста време пауза

                Коментар


                • #53
                  От: Ендуристи от София?

                  Е, аз пък вчера покарах заедно с доста по-напреднали от мен. Но в Рила. Чак не ми се вярваше откъде минават тия машинки . Не, че не съм прегледал всички репортажи, разкази и т.н. във форума, ама друго си е на живо. В крайна сметка левият ми палец доби по-големи размери от обичайното и днес колкото и да ми се кара, просто няма как.

                  Коментар


                  • #54
                    От: Ендуристи от София?

                    Сега тъкмо се прибирам карахме с един приател на Бонсови поляни и се прибрахме през Суходол и после на пистата в квартала малко поскачахме Листата са взе ли да падат и си е малко хлъзгаво трябва да се внимава. Другата седмица събота неделя, ако даде времето може да покараме.
                    Чуквам първа, чуквам втора, а на трета палиме мотора: http://bit.ly/1Y4WCAk

                    Коментар


                    • #55
                      От: Ендуристи от София?

                      Здравеите,това с палеца и на мен често ми се случва след 30-40 км.каране из гората(без да ги удрям или нещо такова).
                      Мисля че просто много ги натоварвам или нещо не правя правилно ,или е от годините ми, на 48 съм все пак.
                      Ако има някои с подобен проблем нека сподели.
                      Хафте ,разбира се че ще има още хубави дни,ако не сега ,на пролет
                      Honda CRF 250 X
                      Touareg 3.0 TDI

                      Коментар


                      • #56
                        От: Ендуристи от София?

                        Ааа никакво отказване, какво като е зима, то сега е най големия фън. Аз се надявам до седмица - две да се включа и аз с една машинка, но да видим ако не мине котка пътя...
                        Който оцелее ще закусва!

                        Коментар


                        • #57
                          От: Ендуристи от София?

                          Първоначално публикуван от БИЖО БИЖЕВ Преглед на мнение
                          Ааа никакво отказване, какво като е зима, то сега е най големия фън. Аз се надявам до седмица - две да се включа и аз с една машинка, но да видим ако не мине котка пътя...
                          Зацепвай ангренажа и идвай Чакаме включване и първи впечетления от машината
                          Чуквам първа, чуквам втора, а на трета палиме мотора: http://bit.ly/1Y4WCAk

                          Коментар


                          • #58
                            От: Ендуристи от София?

                            Колеги да покараме утре из Люлин планина???
                            Към 12 се позатопля и може да покараме до към 15-16 часа.
                            Ако има желаещ да казва.

                            Коментар


                            • #59
                              От: Ендуристи от София?

                              ако някой реши, утре срещата е 12.00 на ОМВ на околовръстно, след детелината на бул. България.

                              Карта

                              Коментар


                              • #60
                                От: Ендуристи от София?

                                И после накъде. Аз съм с бус и трябва да разтоваря и да паркирам някъде, а там няма къде.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X