Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуристи от София?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ендуристи от София?

    За малко и аз да доида ,но се успах
    Сега разбирам че не бива да се пиива ако ще караш на другият ден.
    Последно редактирано от Иво Томов; 19-03-12, 15:45.
    Honda CRF 250 X
    Touareg 3.0 TDI

    Коментар


    • От: Ендуристи от София?

      Ами Ивчо тази неделя 9.30 да си на линия. Ще осигуря ако трябва дрегер на място.
      Вземи си вода, че много зор има из този Нови Искър

      Коментар


      • От: Ендуристи от София?

        Малко е раншко не е ли 9.30, но няма да се цепя от колектива.
        В събота си лягам в 9.00 тогава.
        Honda CRF 250 X
        Touareg 3.0 TDI

        Коментар


        • От: Ендуристи от София?

          По принцип е рано 9.30, но Бижо е до 14.00 свободен, и затова от по рано да може и той да покара.
          Ако след това имаме сили и време, разбира се нищо не пречи да продължим с карането, след като похапнем.

          Коментар


          • От: Ендуристи от София?

            Ок.
            Honda CRF 250 X
            Touareg 3.0 TDI

            Коментар


            • От: Ендуристи от София?

              Стягайте се че се постопи снега и ще пада каране.
              0878424143
              0887424150

              Коментар


              • От: Ендуристи от София?

                Пепи, няма на къде да се стягаме повече, или поне аз.
                Тази седмица ще сме на линия, надявам се да не ми мине пак котка път и да наваксам.
                Събота мисля да скоча до откриването на сезона на Ал. Невски и след това да проверя колко е снега из Люлин планина, а неделя обезателно сме при теб.

                Коментар


                • От: Ендуристи от София?

                  Първоначално публикуван от hafte Преглед на мнение
                  ...и след това да проверя колко е снега из Люлин планина...
                  Достатъчно много е(преди малко слязох от Бонсови поляне)! Не си губи времето.Около хотела е сухо , но нагоре са преспи,реки и мазна тежка кал.
                  Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


                  "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
                  Джон Кенеди

                  Коментар


                  • От: Ендуристи от София?

                    Първоначално публикуван от BATKO PEPI WR Преглед на мнение
                    Стягайте се че се постопи снега и ще пада каране.
                    А ти в неделя да си на линия не се приемат никакви оправдания.
                    Gilera RC-125 Honda Dominator 650 Yamaha TT-350 yz250f WR-450-03 WR-450-05 WR-250F

                    Коментар


                    • От: Ендуристи от София?

                      Емо мерси, че ми икономиса 2л бензин . Тъкмо ще останат за неделя.

                      За неделя който иска да заповяда в Нови Искър най-късно в 9.30. Там поне е перфектно за каране сега.

                      Коментар


                      • От: Ендуристи от София?

                        Колеги,не забравяите да смените часовниците с един час напред тази нощ.
                        Утре и аз идвам,ако нещо няма промяна?
                        Honda CRF 250 X
                        Touareg 3.0 TDI

                        Коментар


                        • От: Ендуристи от София?

                          Ами са сега няма промяна.
                          Дано само не познаят с прогнозата и не вали.
                          Ако искаш да те чакам на входа на Нови Искър в 9.25, че после не знам как да ти обясня къде е на Пепи къщата?

                          Коментар


                          • От: Ендуристи от София?

                            Покарахме и днес , ама малко каръшки ден.
                            Единият ни гост, се оказа с гуми за мъгла, което доведе до полягане още в началото. Разума надделя и се върна, което май беше от една страна, по-добрият вариант. Не знаехме какво ни чака.

                            След известно време единия ВР почна да си показва зъбите, като стартера му отказа, а паленето на манивела беше непосилно за водача му. И той се прибра по асфалта след като достигнахме Батулия. Това беше крайната ни точка за днес. Карането беше емоционално, с доста смях до едно време. После се почнаха майк.... и така.

                            Слагам малко снимки, които успях да направя, понеже повече гледахме да караме.















                            Коментар


                            • От: Ендуристи от София?

                              Ако продължавате все така, в края на сезона ще гледате тези снимки и сами ще се чудите колко по-добри сте станали.

                              Коментар


                              • От: Ендуристи от София?

                                Стараем се, като след всяко каране, въпреки умората, се чувствам все по удовлетворен.
                                Днес минах на места, които миналата година, бях казал че няма никога да пробвам да качвам и слизам . Едното спускане ми беше отнело около 30 мин, за 300 метра. Щяха да отварят шампанското като се показах от гората.
                                Днес същото място не ми направи впечатление, докато не спряхме да чакаме колегите.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X