Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуристи от София?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ендуристи от София?

    Аз с екипировка и без екипировка пак не мога да карам, камо ли в гората. Остава ми единствено да се опитвам да го правя и то от време на време. Екипировката винаги ще бъде важна част от моето каране и то не един или два пъти го е доказвала, но тук просто ставаше на въпрос за талант или там както искате го наречете. Колега hafte разглеждам темата от самото и създаване, та добре че си ти, иначе отдавна да е замряла Желая ти успех в предстоящите излети и много без аварийни мото часове
    SUZUKI DRZ SuperMoto

    Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

    Коментар


    • От: Ендуристи от София?

      А карането без екипировка го смятам за глупост,не за смелост.
      Непрятна тема ,но е хубаво да се гледа от време на време така се амбицирам да влагам повече пари в екипировка!
      http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=68885
      Последно редактирано от Иво Томов; 12-03-12, 21:38.
      Honda CRF 250 X
      Touareg 3.0 TDI

      Коментар


      • От: Ендуристи от София?

        Надявам се момчета да не ми се сърдите ако съм ви затруднил нещо.И също така скоро да ми дойдете на гости пак.А относно колегата просто сега събира пари за екип.Въпреки всичко поне ме послуша да си сложи каска че иначе нз.

        пп.Апарата съм го заредил за неделя.
        0878424143
        0887424150

        Коментар


        • От: Ендуристи от София?

          Пепи всичко мина на 6, аз така и написах че според мен си изкарахме доволно, така че чакай гости скоро
          Който оцелее ще закусва!

          Коментар


          • От: Ендуристи от София?

            Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
            ...Каква екипировка, какви пет лева, добре че поне каска е сложил. Абе който го може, го може .......
            Може го, я! На клипчето, където се пързаля назад по наклона как само обърна в същото време! Много ме изкефи.

            Коментар


            • От: Ендуристи от София?

              Пепи карането беше супер. Определено ще ти дойдем на гости отново, но е въпрос на организация.
              Разберете ли се с Минко, ние с Бижо сме лесни :-)

              Коментар


              • От: Ендуристи от София?

                Добре ще се чуеме.Само да се постопи снега още има много ама много къде да се кара само желаещи да има.
                0878424143
                0887424150

                Коментар


                • От: Ендуристи от София?

                  Колеги за неделя нещо по конкретно ще се разбираме ли, че вече съм на полу-съединител

                  Коментар


                  • От: Ендуристи от София?

                    Вземете утре се качете на една кола всичките и право в Енина.

                    Коментар


                    • От: Ендуристи от София?

                      Chinela благодаря за поканата, но ако може ще я запазим за по натам.
                      Аз, а и хората с ремаркетата, в събота сме повечето по задачи. Кой семенни, кой служебни.

                      И на мен ми се идваше на Гранд Буркан, вкаран е в календара, но изгорях за тази година

                      Коментар


                      • От: Ендуристи от София?

                        Имах в предвид да дойдете без моторите, качвате се 4 човека в една кола и разхода ви се дели на 4.
                        Тръгвате сутринта в 8 от София и си тръгвате към 18:00 от там.

                        Цена на човек за път и кафе 25лв максимум.
                        Цена за кефа който ще си доставите да гледате това състезание ...БЕЗЦЕНЕН.

                        Коментар


                        • От: Ендуристи от София?

                          Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                          Имах в предвид да дойдете без моторите...
                          И понеже ще има и други без мотор,дали още важат тестовете с твоя та да викаме че сме карали мотор и ние в Енина.


                          п.п.Споко адаш, мразя да карам чужди коли и мотори ама за други работи.........
                          Не е важно какво караш, а как го караш !

                          Коментар


                          • От: Ендуристи от София?

                            За кефа определено ще е супер, не се и съмнявам. От снимките и писаното за предишните състезания, си личи каква е веселбата.
                            Но аз не мога в събота . Трябва да свърша някой семейни ангажименти.

                            Коментар


                            • От: Ендуристи от София?

                              Малко снимки от съботното каране
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:1
Размер:225.8 КБ
ID:5357740 Мото-паркинга пред Пепи вр обичайна гледка за Нови Искър
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2.jpg
Прегледи:1
Размер:261.6 КБ
ID:5357741 Поехме към 7те престола, но бързо се отказахме предвид снега и честото затъване...
                              ето и клипче: http://www.youtube.com/watch?feature...&v=YCsgBpuPNPI а тука 3мата вадихме не ряпа а цял КЛР от снега http://www.youtube.com/watch?feature...&v=HNJZmgUvRnY

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3.jpg
Прегледи:1
Размер:351.1 КБ
ID:5357742Оказа се страхотен слънчев ден за разходка
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:4.jpg
Прегледи:1
Размер:281.1 КБ
ID:5357743 Аз и Минко вече паркирали посрещнахме Аспарух и браво на него с този танк добре се движеше в баирите
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:6.jpg
Прегледи:1
Размер:300.7 КБ
ID:5357744 Ето го и него с новата камера на каската добри клипчета направи
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:8.jpg
Прегледи:1
Размер:234.1 КБ
ID:5357745 Тука опитах да хвана прекрасната гледка към Витоша, но с телефона само моторите ловя
                              После се насочихме към Нови искър, където се засякохме с Пепи Вр, Даниел и още няколко карачи и поехме към язовира където си бяха пробили нов ексртийм, жалко че Аспарух закъсня да снима изкачванията доста зрешищно си беше..., но който го може си го може евала на Пепи и Даниел
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:9.jpg
Прегледи:1
Размер:200.9 КБ
ID:5357746
                              Ето и малко клипчета от кармазъ скали с Пепи Вр

                              http://www.youtube.com/watch?v=q3zFN...&feature=share
                              И най-накрая моста на р.Искър и жп. линията тука без малко да изпратим КЛР-а на Своге с влака , но с общи усилия го избутахме преди среща тъй-гореща с локомотива ...
                              http://www.youtube.com/watch?v=-iPoB...eature=channel
                              Последно редактирано от spower; 19-03-12, 09:32.
                              Чуквам първа, чуквам втора, а на трета палиме мотора: http://bit.ly/1Y4WCAk

                              Коментар


                              • От: Ендуристи от София?

                                Браво на вас. Аз по здравословни причини пропуснах излета с вас, но ще наваксам другата седмица.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X