Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуристи от София?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ендуристи от София?

    Ами всяка вече след работа можеш да свирнеш, под носа съм ти....не хапя, пари на заем не искам (и не давам), не пия много (когато аз черпя) и те така....

    Коментар


    • От: Ендуристи от София?

      Я да събудя малко темата, че нещо по замря.

      Видеото е от миналата неделя по Люлин, където Ванката тестваше новите калници, които се оказаха здрави.

      Коментар


      • От: Ендуристи от София?

        Първоначално публикуван от БИЖО БИЖЕВ Преглед на мнение
        В неделя ще има още от серията КТМ излага Ямаха със скрита камера ( ще ходим да караме по Люлин най-вероятно)
        Вярно е и това, няма как да имитираме парни локомотиви
        EXC TPI 2019

        Коментар


        • От: Ендуристи от София?

          Бижо има и друга серия Ямаха излага Ктм ама нямах камера.
          0878424143
          0887424150

          Коментар


          • От: Ендуристи от София?

            Другия път снимки, видео и свидетели че нещо много нагли стават оранжевата мафия караш караш и от някой храст току изкочи някое оранжево да се пречка
            Който оцелее ще закусва!

            Коментар


            • От: Ендуристи от София?

              http://www.vbox7.com/play:a9afe05d
              Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

              Коментар


              • От: Ендуристи от София?

                Вожде, какво си пил....???

                Коментар


                • От: Ендуристи от София?

                  Май малко е падал днес , не го засякохме по Люлин.

                  Коментар


                  • От: Ендуристи от София?



                    Пие умерено за артистичност.
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                    • От: Ендуристи от София?

                      Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
                      Имаш от мен пет литра бира.

                      Коментар


                      • От: Ендуристи от София?

                        Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                        Вожде, какво си пил....???
                        Оранжада как кво!!! Нали сме оранжева мафия, тъй де треа се подържаме та:
                        1.Казавакясалите веке не останаха.
                        2.Сузита се карат от ора със големо ЕГН-е, то и без туй са малко поради разбираени причини.
                        3.За да посинееш трее мноо бой да изядеш, демек у директен превод трее да си башка мазохист.
                        4.Хондаааааа, те тава си е само за хард сектанти за тея дека са надскочили садо-мазото и са един левел по-нагоре.
                        5.Нема да изброявам повеке оти ша ми се разсърдите, та МАЙТАП бе!!! нема да се връзвате.

                        Първоначално публикуван от hafte Преглед на мнение
                        Май малко е падал днес , не го засякохме по Люлин.
                        Ша ма засечеш ама друг път, одихме до Дзвер-ино да зяпаме жипки как са заравят у дупки, та реших да сменим терено за паданйие, те тъй за разнообразие и престиж да се знае че съм се въргалял и на други местА.
                        Последно редактирано от Tpunep; 08-10-12, 17:51.
                        Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                        Коментар


                        • От: Ендуристи от София?

                          Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
                          4.Хондаааааа, те тава си е само за хард сектанти за тея дека са надскочили садо-мазото и са един левел по-нагоре.
                          .
                          Ха ха ха,кажи им Пацо !!! Абе кво разбират бе,както вика шефа,От зелена тиква семе не вземам.

                          Коментар


                          • От: Ендуристи от София?

                            Здравейте колеги,предварително се извинявам за това, че пиша тук, но мисля, че ще получа решение на проблема ми точно в тази тема . Карам дрз 400е 2006г. и имам следният проблем.На оста на предната гума имам 2 втулки вместо охлюв и втулка, дължината им е еднаква и диска ми опира в спирачния апарат.Също така установих, че самият диск е леко крив.Търся да закупя оригиналните охлюв и втулка за предницата.Ако има някой друго решение моля нека пише.Благодаря предварително.

                            Коментар


                            • От: Ендуристи от София?

                              А бре колеги да ви се похваля как се Утрепах... е как, как... лесно... А, да скокна от един камък на друг, а от другия на трети и то вече толкова се бях засилил, че на четвъртия не разбрах точно какво стана, първо си помислих, че ми се чупи глезена, после китката, а накрая черепа, но слава богу съм жив и почти здрав , щот така като се гледам, май сезона приключи за мен. Малко натъртвания и разтежения, изкривено кормило и те така... А, ДРЗто претърпя малко тунинг в карбуратора, така да се каже, вече върви осезаемо повече, много повече . Може би и за това допуснах това изпълнение. Едно е сигурно - когато този, който кара пред вас се засили хубаво, трябва много да се внимава да не се подведе човек по него, както аз направих. Това си го знаете, де, ама пак да напомним, защото падането действително беше грозно.

                              Пък да вземе някой да пусне нещо в темичката да четем и да гледаме тия дето няма да караме, че тази година нещо не ми върви много, много.

                              Коментар


                              • От: Ендуристи от София?

                                Саше, и аз не карам вече 3-та седмица. Ще пропусна още една, като на 10-ти мисля да се пробвам. Дано само времето позволява.
                                Снимки не качвам, защото не карам, но групата може да се отсрами с някоя снимка :-)

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X