Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуристи от София?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ендуристи от София?

    Не съм забравил ,само казвате кога че ми писна сам да се возя из гората,а и не е много здравословно.
    И после в една малка спретната кръчмичка на 800 метра от гората.
    Няма страшно там черни пътища колкото искаш,и с ендуро гуми става.
    Honda CRF 250 X
    Touareg 3.0 TDI

    Коментар


    • От: Ендуристи от София?

      Има ли желаещи да покараме в петък по Стара планина, че уикенда няма как... Поздрави
      09 YZ290F Athena BB

      Коментар


      • От: Ендуристи от София?

        Аз съм Събота по Люлин, да направя сефтето за този сезон

        Коментар


        • От: Ендуристи от София?

          Браво, браво, най-накрая ще имаме шанс за някоя и друга снимчица. Аз все още не знам кога ще мога да дойда, защото като питам майстора кога ще е готов буса и той от 3 седмици ми отговаря "е па до края на седмицата трябва да стане"

          Коментар


          • От: Ендуристи от София?

            Първоначално публикуван от nk_dimitrov Преглед на мнение
            Има ли желаещи да покараме в петък по Стара планина, че уикенда няма как... Поздрави
            Аз съм желаещ. Към колко часа? И с какво ще ходиш до там, че аз без транспорт на ход минавам през Левски Г, Враждебна, Чепинци и оттам в Локорско.

            Коментар


            • От: Ендуристи от София?

              Това с превоза е неприятно, но ако намалиш спиртните напитки на майстора, може и да стане скоро, буса.

              Коментар


              • От: Ендуристи от София?

                Ххехеххехехе, ееее, ти пък, ти пък... кислорода да му спирам ли?

                Коментар


                • От: Ендуристи от София?

                  Ако ще го правиш сам, може всичко да му спреш, но все пак дай му шанс.

                  Коментар


                  • От: Ендуристи от София?

                    Ами тръгвам от икеа, в момента ремаркето е за 2 мотора. Ако ти е по удобно може да дойдеш и от нас да тръгваме. За час мисля нещо от сорта на 10-11. Ама цял ден съм свободен иначе... Поздрави
                    09 YZ290F Athena BB

                    Коментар


                    • От: Ендуристи от София?

                      Първоначално публикуван от hafte Преглед на мнение
                      Аз съм Събота по Люлин, да направя сефтето за този сезон
                      Ей, най-накрая капитана на отбора се връща в игра Давай по-бързо и дано да е за по-дълго време, че сезона сега ще се претърколи, а темата без теб направо замира
                      SUZUKI DRZ SuperMoto

                      Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                      Коментар


                      • От: Ендуристи от София?

                        Съботното каране беше екстра. Доволен съм. Терена леко влажен и хапеше уникално.
                        Тони обаче спука радиатор и скъса маркуча м/у двата радиатора и карането замря за известно време.

                        Снимки не правих защото цял ден само повреди по моторите имаше, но Трипера и Емо щракаха и ако качат материала някъде, веднага ще го споделя с вас.

                        Коментар


                        • От: Ендуристи от София?

                          Съботното каране беше екстра. Доволен съм. Терена леко влажен и хапеше уникално.
                          Тони обаче спука радиатор и скъса маркуча м/у двата радиатора и карането замря за известно време.

                          Снимки не правих защото цял ден само повреди по моторите имаше, но Трипера и Емо щракаха и ако качат материала някъде, веднага ще го споделя с вас.

                          Коментар


                          • От: Ендуристи от София?

                            То тоя леко влажен терен хапе когато имаш гума , когато нямаш отиваш в Стара планина. Но и там се намират влажни места. Например на това видео може да видите как като влизам в коловоза, пълен с листа и влажна почва, спирам веднага.



                            Това е до Тихов дол, повечето го знаете къде е. В Ловния дом /такъв надпис има, иначе по ми прилича на хотел/ там, в който хапнахме по супичка, беше пълно с мотористи на обяд. След като приключихме с опитите ни да превземем пътечката се появиха половин взвод сити мотористи и почнаха на свой ред да се катерят. Доста е стръмно между другото, май само един успя да се изкачи до горе, но не съм сигурен.

                            Ето втория ми опит, отново неуспешен. Реших този път да пробвам да вляза в коловоза още от началото и уж да имам "моментум", да ама не. По-добре е да влезеш в коловоза максимално в най-последния момент, когато няма на къде другаде или по-точно изобщо да не влизаш в него, щото е много хлъзгав и "не хапе". А може и гумата ми да не хапе.




                            А сега да се върнем малко по-назад хронологично. Този малък участък ни коства известно време, докато го преодолеем. Вижте сами, само че превъртете от 0:30 сек., защото в момента не мога да редактирам, за което се извинявам:



                            Втория опит. Тук се спускам надолу, защото колегата беше заел удобното място за обръщане, нещо си казвам сам, но поне не псувам. И тук съответно не съм редактирал, така че който не ме харесва може да погледа как се мъча с извлачването на мотора на края на клипчето.



                            Другия участник:



                            За да не си помислите, че не съм изкачил нито едно по-трудно место днес /не че е много трудно, категоризирам го според моите възможности/ пускам доказателството, от третия опит стана:



                            После на полянката, на която се излиза потренирах малко wheelie, друг път повече, че ми е много мерак.
                            Ето и последно видео:



                            Имам и още клипчета , но са по-дълги, има екшън, но трябва да се редактират. Ако имате желание може да кача още нещо. Обаче за съжаление накрая батерията на камерата се изтощи и най-зрелищното ми хвърляне за днес го няма записано, а то стана на тази пътечка от по-предното клипче /пост #682/, което съм пуснал тук, само че в обратна посока - от пътя нагоре по чакъла /не знам какви са точно тия камъни натрошените/. Както и още една доста стръмна и атрактивна пътека, на която си мислех, че снимам видео, а то се оказа, че било на режим "снимки" и ме е много яд.
                            Последно редактирано от LightOfJah; 12-05-13, 23:18.

                            Коментар


                            • От: Ендуристи от София?

                              Вчера и ние бяхме там, но след 15:30 Стояхме над час и хванахме пътеката зад самият хотел. Нагоре доста бяха драли и бяха направили доста големи коловози, не знам дали точно тази пътека сте били.
                              EXC TPI 2019

                              Коментар


                              • От: Ендуристи от София?

                                Не, това е на идване към хотела /т.е. срещу хотела/, а зад хотела не сме ходили, макар че там има много приятни пътечки, но бързахме да се прирбираме.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X