Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуристи от София?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ендуристи от София?

    Първоначално публикуван от Георги Гущеров - / Жокера / Преглед на мнение
    Охоооо забелязах ГоПро-то . Страхотни снимки, ама дайте и малко видео от екшъна.... ... Can't wait (clap) !!
    И аз това викам, ама може само да чакаме добри хора да се погрижат за нас.

    Коментар


    • От: Ендуристи от София?

      Ето и малко видео без екшън, но се виждат мащабите на планината.






      Това видео е показателно за глупостта на хората, и аз бях потресен. Колкото и да може да кара човек, редно е да вземе поне някакви обезопасяващи мерки, още повече, че се вози и дете по този начин.

      Коментар


      • От: Ендуристи от София?

        Колеги мен тази седмица ме няма, т.е. до 16-ти, но после се включвам с пълна сила.
        Оставям организацията за каране във ваши ръце.

        Коментар


        • От: Ендуристи от София?

          Значи за есента евентуално ако се организира нещо по- така след някое друго преваляване и позахлаждане на времето предлагам първо да се направи по една 30-40 минутна квалификация по деренца и пътечки близки до цивилизацията и който става, а и има мерак да кара нагоре да продължи, а останалите и без друго ще са се накарали
          Между другото има бая весели пътечки за качване освен тази по която слизахме, но "това е друга бира"
          Бензин в кръвта!
          http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150681644348141.417840.569443140&type=1

          Коментар


          • От: Ендуристи от София?

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:GOPR0002.jpg
Прегледи:2
Размер:112.2 КБ
ID:5396643Натиснете снимката за да я уголемите

Име:GOPR0016.jpg
Прегледи:2
Размер:129.9 КБ
ID:5396644

            Коментар


            • От: Ендуристи от София?

              Прикачени файлове
              Последно редактирано от tsonev11; 07-08-12, 15:14.

              Коментар


              • Re: Ендуристи от София?

                Само за информация, с АТВ може ли да се стигне до горе?
                "Човекът е човек тогава, когато е на път!"

                Коментар


                • От: Ендуристи от София?

                  Ами поне там където минахме ние, на доста места имаше носене, слизане до мотора, тясна пътека има няма 30-40 см., където надали ще може да мине АТВ.
                  Ако има някакъв друг заход без камъни и по-широк може и да може. Иначе по бетония път от с. Пастра, но там може с всичко да се качи човек.

                  Коментар


                  • От: Ендуристи от София?

                    Браво на колегите добро каране са направили. Имам въпрос до Дупница как се добрахте?

                    Коментар


                    • От: Ендуристи от София?

                      Колега, Емо.ком няма да е много добре това което мислиш, представям си как ще бия път до Дупница с ремаркето и мотора + екипировка да обличам и да се явявам на тест?!?!? Аз като се разбирам да карам с групата то групата с която си карам е наясно с възможностите моите и на колегите и се кара така както може. Не съм ви карал екстремите но самата идея е глуава.
                      Който оцелее ще закусва!

                      Коментар


                      • От: Ендуристи от София?

                        Последните клипове и дим да ме няма до 16-ти.
                        Които кара да снима, и не забравяйте да тренирате и за мен , аз ще наблягам на за вас.







                        Коментар


                        • От: Ендуристи от София?

                          Първоначално публикуван от БИЖО БИЖЕВ Преглед на мнение
                          Колега, Емо.ком няма да е много добре това което мислиш, представям си как ще бия път до Дупница с ремаркето и мотора + екипировка да обличам и да се явявам на тест?!?!? Аз като се разбирам да карам с групата то групата с която си карам е наясно с възможностите моите и на колегите и се кара така както може. Не съм ви карал екстремите но самата идея е глуава.
                          Еее човек да не се пошегува!
                          Не сме оставили никой без съпорт или изчакване. Когато се е налагало сме почивали и след пристигането на последните. Движехме се на неголеми интервали за да не се губи и разкъсва групата.
                          Общо взето прекарахме добре, като вземем в предвид трасето и дистанцията, но това усещане е напълно субективно и е свързано с конкретните очаквания на всеки по отделно.
                          Не ни е липсвала вода, а за храна чак към края съжалихме че не сме се заредили повече, или по скоро всички, но това е въпрос на експириънс
                          Турчето си беше перфектно за техника и издръжливост, а за някои и психическа такава.
                          Поздрави на всички и доскоро виждане отново!!!
                          Бензин в кръвта!
                          http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150681644348141.417840.569443140&type=1

                          Коментар


                          • От: Ендуристи от София?

                            Аааа ясно, разбрах базика, нали съм бг реотан и трудно зацепвам ОК тогава щом изчаквате и пълните аматьори ще дойда и аз следващият път като правите тура...
                            Който оцелее ще закусва!

                            Коментар


                            • От: Ендуристи от София?

                              Eвала момчета! Снимките ми напълниха душата!!!
                              Вчера ми дойде ризницата така че и аз съм на линия за уикенда. Ако приемате аматьори с голямо желание и барут

                              Коментар


                              • От: Ендуристи от София?

                                Първоначално публикуван от obafebe Преглед на мнение
                                Eвала момчета! Снимките ми напълниха душата!!!
                                Вчера ми дойде ризницата така че и аз съм на линия за уикенда. Ако приемате аматьори с голямо желание и барут
                                значи станахме 2-ма аматьори за уикенда, дай контакти и координати , ако искаш на лично.
                                XR4

                                +359.885.88.99.29

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X