Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА В СОПОТ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА В СОПОТ

    Последно, кога ще е откриването колеги??? Аз дочух че ще е тази седмица на 18ти.

    Коментар


    • До: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА В СОПОТ

      Първоначално публикуван от bastuna Преглед на мнение
      Ами организирвайте се тогава ама така излиза че местните които са в повече трябва да се съобразяват с гостите кога ще им бъде удобно...аз лично неучаствам в тези мероприятия вече
      Аз много не сам съгласен с това мнение,защото датите за състезанията бяха обявени преди да се каже за откриването.Но като местните са решили така нека да е тяхна воля,всеки ще кара кадето си поиска.

      Коментар


      • До: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА В СОПОТ

        Първоначално публикуван от Bochev_crezy Преглед на мнение
        Аз много не сам съгласен с това мнение,защото датите за състезанията бяха обявени преди да се каже за откриването.Но като местните са решили така нека да е тяхна воля,всеки ще кара кадето си поиска.
        Само да вметна все си мисля че тук това мероприятие се провежда много преди появилите се толкова много състезания из България
        Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

        Коментар


        • До: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА В СОПОТ

          Първоначално публикуван от bastuna Преглед на мнение
          Само да вметна все си мисля че тук това мероприятие се провежда много преди появилите се толкова много състезания из България
          Вярно че е така,много години......
          ТЛК 80 4,2ТД-95г

          Коментар


          • До: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА В СОПОТ

            Според мен проблема на това откриване в "розовата долина" е, че няма точна и ясна дата.
            А вероятно решението се взима, както някой горе спомена - на маса, на купон, от различни групи мотористи... т.е. липсва някаква организация....
            Ето шопите си знаем - на 1ви май се открива на Ябланица и това е.
            Всяка година по едно и също време.
            Последно редактирано от Жоро Донечки; 14-04-09, 20:01. Причина: букви

            Коментар


            • До: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА В СОПОТ

              Първоначално публикуван от Жоро XR 600 Преглед на мнение
              Според мен проблема на това откриване в "розовата долина" е, че няма точна и ясна дата.
              А вероятно решението си мзима както някой горе спомена - на маса, на купон, от различни групи мотористи. т.е. липсва някаква организация....
              Ето шопите си знаят - на 1ви май се открива на Ябланица и това е.
              Всяка година по едно и също време.
              Съгласен съм с това мнение,при нас никога не е имало точна дата за откриване и закриване.решението се взима някъде в Сопот и Карлово,а останалите трябва само да гъдаят кога ще е мероприатието и къде.И е едно звънене по телефоните
              За бърза помощ,полиция и пожарна тел. 112.
              За ядене и пиене - 0876 74 99 88 - Михаил Рашков

              Коментар


              • До: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА В СОПОТ

                Ние от северна България няма ли да си направим откриване
                Севлиево, Габрово, Търново, Троян, Априлци, Ловеч, Плевен
                сума паплач сме Я някой да се заема
                Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                Коментар


                • До: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА В СОПОТ

                  Много години се е правило откриване и закриване,преди една година се знаеше точна дата и тя беше само една и всички тръгвахме заедно и отивахме на едно и също място.А сега какво се получава откриването вече е на 2 дати и на различни места,и се започват едни мнения(дори и спорове кое е по важно)аз не искам да влизам в пререкание с никой ама това вече не е организация.И също така имам усещане,че до другата година вече всеки ще си ходи с групичката кадето иска,няма да е така интересно но дано да не става така.

                  Коментар


                  • До: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА В СОПОТ

                    Ние от Хисар ще си правим прехода Фенера-Чивира-Бяло Камане-Средногорец-Воден Камък на 18 и пак след това на 25.Повечето хора 6те спят на х.Фенера.

                    Коментар


                    • До: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА В СОПОТ

                      Първоначално публикуван от Bochev_crezy Преглед на мнение
                      Много години се е правило откриване и закриване,преди една година се знаеше точна дата и тя беше само една и всички тръгвахме заедно и отивахме на едно и също място.А сега какво се получава откриването вече е на 2 дати и на различни места,и се започват едни мнения(дори и спорове кое е по важно)аз не искам да влизам в пререкание с никой ама това вече не е организация.И също така имам усещане,че до другата година вече всеки ще си ходи с групичката кадето иска,няма да е така интересно но дано да не става така.
                      Тъй си беше но тогава имаше авторитети имаше и ентусиасти!Сега май има повече ентусиасти за авторитети.На никой неможе да се сърдим сами сме си виновни защото организирано мероприятие без пари няма.А стане ли дума за пари дори и два лева да са всеки се обръща на другата страна.Дали ще се организира от ендуро клуба от Траките или някой друг няма значение важно е някой да се заеме щото само с ентусиазъм се видя докъде я докарахме!

                      Коментар


                      • До: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА В СОПОТ

                        Пичове, преди 2 години се събирахме групи от цяла България на вашето мероприятие,даже и ендуро шампионата го гласяхме така че да не съвпада, ама всичко се знаеше предварително.Защо взехте така да се цепите на групи???По този начин и да искаме няма как да се съобразим с вас,та камо ли да дойдем.(то не знаем и кое "откриване" е по-истинското).
                        Последно редактирано от mitkov; 15-04-09, 08:15.
                        offroad фен
                        1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
                        TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

                        Коментар


                        • До: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА В СОПОТ

                          колеги кога ще е точно в събота или в неделя

                          Коментар


                          • До: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА В СОПОТ

                            На 25 Април 2009год. в 12 часа на поляната над с.Климент и с.Каравелово ??

                            Коментар


                            • До: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА В СОПОТ

                              Едни казват 18 др 25 маи 6те е като на закриването.Няма да има хора.

                              Коментар


                              • До: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА В СОПОТ

                                Ние ще излизаме сега на 19ти,тръгваме Поляната,Севрията,Алта Пармак,Фенера ... които иска нека заповяда

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X