Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА В СОПОТ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА В СОПОТ

    Момчета по другите теми пише но все пак и тук да пусна съобщение

    та тази събота ще има откриване в сопот

    много е готино за тези от вас които не са ходили -ще се накефят максимално

    откриването всъщност представлява нещо като преход като се тръгва от сопот някои тръгват и от други места ,след това всички се събират на една полана и от там продължават заедно
    прехода е много красив и не е труден дори и за съвсем начинаещи като при това е много интересен и за по умели водачи
    участват джипове мотори АТВ и всичко друго което се движи на некви колела
    от поляната пътя навлиза в гората ,минава покрай известният вече на всички предполагам т нар "фенер " където който иска се пробва дали ще го качи
    от там продължава през гората и се минава през т нар "долина на смъртта" тва е едно спускане през гората и след това изкачване по едни много готини пътечки
    не е трудно дори и джипове минават макар че е интересно и има предпоставки за шоу
    участват и най различни самоделни машини на базата на ЗАЗ симсон балканче мз и др, участват и много чисто нови мотоциклети атв и др
    така че може би целият автомото парк на България може да се види на едно място
    след това се минава през няколко хижи и от там който иска си тръгва а който иска продължава като може да се спи и на някоя от хижите
    от 2003 та не съм пропускал това мероприятие и до сега никога не съм съжалявал
    природата е прекрасна от фенера пък се вижда половин българия по някога и бяло море ми се струва че се мярка даже
    въздуха е кристално чист
    а хората приятни и гостоприемни,завързват се много нови познанства и може да се види цялото офф моторджийско братство събрано на едно место


  • #2
    Re: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА В СОПОТ

    Първоначално публикуван от mitkov
    ... от фенера пък се вижда половин българия по някога и бяло море ми се струва че се мярка даже
    Мярка се, мярка, а ако се напънеш малко и до Северна Африка можеш да докараш!

    Иначе другото е така
    Ендурото и сексът не са шега работа !
    -------------
    Животът се измерва с броят на издишванията !

    http://sixdayscrazyjob.com
    http://crazy-job.com

    Коментар


    • #3
      Е там сме де, то е ясно, дано няма много сняг и преспи по Узана че незнам как ще минаваме
      Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

      Коментар


      • #4
        Искам да припомня само че ако се ходи и на трите хижи прехода излиза към 100км. така че ако на някои мотора му е лаком като моя да си направи сметка за бензина.

        Коментар


        • #5
          писаха ми на лични съобщения прехода става ли и за жени ендуристки

          според мен напълно става
          ива КХот форума я видях как кара смятам че ще се справи
          на плакатиста приятелката няма да има проблем също
          прехода е различни километри в зависимост ще се върнеш ли или ще караш и по натам от самолета

          аз лично тръгвам от слатина и после пак там се връщам като се събирам с основният поток на поляната преди да се влезе в гората и после от хижата по едни пътеки и пътчета хващам надолу към розино и слатина

          плакатиста и румен ако идвате ако искате елате и вие да тръгнем от слатина да сме заедно от там също се събира голяма група и се влива после в основната а и там имам приятел ще оставим колите жените децата и прочее инвентар

          Коментар


          • #6
            Ще дойда, това не изпускам!

            Коментар


            • #7
              къде бре ще дойдеш
              в слатина ли
              аз мисля да тръгвам в петък вечерта от харманли със деца -2 броя
              и жена 1 брой

              само остава да измисля с кой мотор да дойда
              кдх са ми е със суууупеееррр изтрита гума иначе с него ми се идва че резорвоара му е най голям
              накрая май ще грабна РМ а пак

              Коментар


              • #8
                "Искам да припомня само че ако се ходи и на трите хижи прехода излиза към 100км. така че ако на някои мотора му е лаком като моя да си направи сметка за бензина. "
                Питането ми е има ли някаде след 50тия километър къде да се зареди гориво.Или къде са най-близките места да си направя сметка

                Коментар


                • #9
                  Първоначално публикуван от mitkov
                  къде бре ще дойдеш
                  в слатина ли
                  На откриването бре, Митков В Слатина ходя веднъж годишно, само за да гледам мотокроса!

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от savich
                    "Искам да припомня само че ако се ходи и на трите хижи прехода излиза към 100км. така че ако на някои мотора му е лаком като моя да си направи сметка за бензина. "
                    Питането ми е има ли някаде след 50тия километър къде да се зареди гориво.Или къде са най-близките места да си направя сметка
                    Прехода е изцяло в планината и до сега никой не е направил бензиностанция там

                    Вземи си една туба в раницата или някъде закрепена на мотора.
                    2010 CRF 250 R

                    Коментар


                    • #11
                      Колко е пътя от София дотам....в километри. Ние ще караме бавно 60-70 с моторетките...за да си направя сметка в колко ще трябва да тръгна в събота.

                      Някой пък ако тръгва с ремарке..примерно от Елин Пелин хихихиих и има свободни места))) мога да му звънна хихи
                      [img]http://ftp.domainbg.com/stanislav_7140/cooltext88212992.jpg[/img]

                      Коментар


                      • #12
                        от София до Сопот е 140км през подбалканския път ! През Пловдив излиза към 200 !!!

                        Коментар


                        • #13
                          До табелата София е 100, аз живея в Драгалевци от Сопот до у нас са 130!

                          Коментар


                          • #14
                            На откриването бре, Митков В Слатина ходя веднъж годишно, само за да гледам мотокроса!
                            ми то оставаше и на откриването да не дойдеш
                            аз просто тва не го и смятам че може да стане

                            Коментар


                            • #15
                              Ние в 10.00 ще сме на ЛУК-а. Ако има и други от други градове, да идват там да се събираме.
                              Ендурото и сексът не са шега работа !
                              -------------
                              Животът се измерва с броят на издишванията !

                              http://sixdayscrazyjob.com
                              http://crazy-job.com

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X