Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Honda CRE 250 - що за чудо е това?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Honda CRE 250 - що за чудо е това?

    Безболезнено възтановяване и скорошно присъединяване към редиците на - червената армия... ще видим какво ще излезе
    crf450 supermoto

    Коментар


    • #32
      До: Honda CRE 250 - що за чудо е това?

      преди малко видях цре-то. перфектно отвсякаде дори намяше драскотини . нов внос от италия. навсякаде лепенки на НМ. и ето наи лошото.ПРОДАДЕН е вече. а как запали и какав звук като позагря.само кадето неможах да го покарам поради разбираеми причини.това е одисеята сварши АДА. ДА СМЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ КОЛЕГИ пак квото доиде.
      crf450 supermoto

      Коментар


      • #33
        До: Honda CRE 250 - що за чудо е това?

        Shumanski, толкоз много се радвах на начинанието ти и трепетно очаквах да се появиш в темата "Тук да се похвалят..."а ти взе ,че ми разби сърцето...сега аз ще страдам от недоспиване.Даже ми минава мисъл да взема ,че да ти пусна моя CRE , то аз и без това скоро няма да изправя ръцете, та може и да стане работата...трябва обаче да се посъветвам и с гурутата на ендурото, да не се окаже ,че правя мечешка услуга...И все пак като ти легне на сърце нещо ,па действаи да му се невиди, виждаш, намерил се е некой по сърцат от теб...ама нейсе и на твоита улица ще огрее слънце.Кажи само ,къде намери мотора който вече изпусна, Дупнишка оферта или на друго место

        Коментар


        • #34
          До: Honda CRE 250 - що за чудо е това?

          нов внос от италия. а го видях тук в карлово. доиде по иконт но незнам откаде е. цената тук беше 3000 бг. левчета. помисли колко е бил преди да доиде до тук.защото за всеки има горница. а аз днес измих сузито прибрах го на топло и ударно ще му обарна внимание като си оправя малко. поздрави
          crf450 supermoto

          Коментар


          • #35
            До: Honda CRE 250 - що за чудо е това?

            Първоначално публикуван от ADA Преглед на мнение
            Shumanski, не мълча и не се спотаивам ами просто не съм този специалист на ендурото , че да надъхвам и да давам напътствия.Станах собственик на CRE 250 на HM случаино мислейки , че купувам CRF 250, но после грешката се оказа вярна и сега вече съм горд собственик на това удоволствие... Карал съм много мотори в живота си и съм овлажнил много карачки на този свят (да ама на сън...) е някои и след теретата ракия, ама вече не пия ...Сериозно по отношение на темата мога да кажа следното: 1.Твърдата возия на кроса за предпочитане пред кашкавалената походка на КТМ например...2. Ряза на кросовия двигател успокоен с компромисен жигльор...3.Затежнен маховик доуспокояващ сприхавостта и дабавящ доп. "поемащ" момент на двигателя така , че да не те предава в стръмни баири...4.Килограми на бивша балерина с които може да се справиш във всяко дере дори и с две счупени ръце ( не го пожелавам)...5.Разход на гориво - по-нежен и икономичен от смъркане на "магистралак"...6......7......8.....И не на последно място - има червен цвят.Ако е оборудван със всичко необходимо регистрацията е напълно възможна и придобиваш още едно законово превозно средство с което няма да имаш притеснения как ще стигнеш до гората или как ще отидеш да гаджето си до Троян примерно...Знам ,че ще купиш този мотор и ако го купиш знам , че ще ти дойда на гости на направим едно малко еднодневно дуо, па макар и да ядем спагети на вечеря...НЯКОИ ИТАЛИЯНСКИ НЕЩА СА ПО ДОБРИ ОТ ОРИГИНАЛИТЕ!
            ееее АДА недей сега така крайно
            твърдата возия на кроса отпределено не е возията на CRE-то, даже и кросовите хонди са с много по меко окачване отколкото ямаха да речем, окачването на showa е доста по мазно от тръскалниците на kayaba примерно, отделно от това ми се струва че CRE-то е със сменени пружини за ендуро, отделно от това не се знае кой го е карал преди колко кг е бил и какви пружини си е сложил. вярно е че на трасе тип крос е по-добре с твърдо окачване но на типично ендуро трасе твърдака е кофти, да не говорим когато има траял елементи и се налага за използваш окачването като трамплин към препядствие, тогава мекото окачване се сгъва и мотора се облекчава, а с твърдото нищо.

            за силата на двигателя също, кроса е прекалено силен за спънато ендуро и трябва да си доста доста голям карач за да му съдиш ама ние определено несме такива. прекалено рязък и сприхав е и бързо се разпилява, да не говорим ако спреш на голям наклон как се тръгва .... мнооого зор, или боксува или гасне или се изстрелва някъде в повечето случаи без теб

            така че ендурото като концепция е такова защото така го налага терена, същото може да се каже и за кроса. всеки мотор е добър за нуждата която е направен. както ендурото може да се кара на крос така и кроса може да се кара на ендуро, това е ясно но все пак всеки да си знае местото.

            яко говорим за фактура фън при карането на ендуро и крос това е нещо друго
            Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

            Коментар


            • #36
              До: Honda CRE 250 - що за чудо е това?

              малко извън темата ама се сетих че имам една снимка на друг италианец само че на кавазаки

              това е творение на KL Kawasaki фирма която преработва КХ-те в ендуро както HM

              има си и фарче и лека опашка със стопче подобна на КТМ
              задната му капла е 18"-ка, вижда се и удължение на заглушителя, хем да подобрява работата на ниски обороти а може би и да влезе в някакви шумови стандарти, предполагам че има и промени в двигателя, по голям маховик и стоманени дискове и на съединителя вероятно и друга електроника
              много прибрано и симпатично моторче, снимката е от Ерзберг тази година

              Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

              Коментар


              • #37
                До: Honda CRE 250 - що за чудо е това?

                Даже си му пише КХЕ 250. Готин е.

                Коментар


                • #38
                  До: Honda CRE 250 - що за чудо е това?

                  да кавата е страхотна
                  чудя се защо се появиха толкова много CRE-та а за такава кава не се е чувало да има из БГ

                  явно не са много популярни в Италия
                  Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                  Коментар


                  • #39
                    От: Honda CRE 250 - що за чудо е това?

                    темата е малко стара но много преди 2 седмици мернах в мобилето един такъв екземпляр 2003г а аз точно такава машина търся от половин година без резултат, обадих се на човека(от Стара Загора мисля че беше) но бях закъснял беше продадена и сега просто немога да си намеря място,ако някой знае от къде мога да се сдобия с такъв мотор или да познава някой който да продава много ще съм му благодарен.
                    Honda CRE 250
                    Nissan Patrol GR

                    Botevgrad Racing Team

                    Коментар


                    • #40
                      От: До: Honda CRE 250 - що за чудо е това?

                      Първоначално публикуван от shumanski Преглед на мнение
                      нов внос от италия. а го видях тук в карлово. доиде по иконт но незнам откаде е. цената тук беше 3000 бг. левчета. помисли колко е бил преди да доиде до тук.защото за всеки има горница. а аз днес измих сузито прибрах го на топло и ударно ще му обарна внимание като си оправя малко. поздрави
                      Иване моторът беше мой . Пратиха ми го от Италия по е-конт експрес . Подарък ми беше , даже и пътните му платиха . Покарах го малко и го продадох . Изкарах доста пари тогава . След година си го взех обратно и пак го продадох . Сега се подвизава в Казанлъшко .

                      Коментар


                      • #41
                        От: Honda CRE 250 - що за чудо е това?

                        Абе, и в cars.bg май имаше някаква такава тия дни. Ей, я на
                        http://motori.cars.bg/m2253

                        Коментар


                        • #42
                          От: Honda CRE 250 - що за чудо е това?

                          Мерси много сутринта ще се обадя , а тази в карс бг Краси я знам но ми се иска нещо по-ново след 2000г поне да е
                          Honda CRE 250
                          Nissan Patrol GR

                          Botevgrad Racing Team

                          Коментар


                          • #43
                            От: Honda CRE 250 - що за чудо е това?

                            Този мотор в Карса, на практика е НОВ - и е голяма грешка ,че се слага в графа ''по-старо'' и ''по-ново''. Година- мотор, кола, техника някаква, не кара!
                            Тази машина, при нормално каране в това си състояние ,ще изкара минимум 5 години без да се пипне и болтче по нея.

                            пп. Моторетката не я продавам аз , просто съм я виждал на живо - няма такава втора!Много хора подминават читавата техника, защото я слагат в графата стара ,и после си бият главата и джоба с по-новата си придобивка.
                            Последно редактирано от maki449; 16-05-12, 07:08.
                            Силата е нищо без контрол.

                            Коментар


                            • #44
                              Привет от един новобранец , но ентусиазиран и запален вече в ендуро хоби/ спорта. Не знам, дали е тук точното място да споделя, но искам да споделя тази обява с вас и да кажете какво е усещането Ви за този мотор. Някоя дума за тази автокъща, също ще ми е полезна в избора. Човека по телефона твърди , че това е Honda CRF 250r HM БлагоДаря!
                              https://mobile.bg/51643035346913622

                              Коментар


                              • BENZBOSS
                                BENZBOSS коментира
                                Редактиране на коментар
                                Ще ти махнат линка,да не се чудиш къде е

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X