Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво ендуро да избера?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Какво ендуро да избера?

    Каква страхотна тема!Жалко,че я видях след като напазарувах.
    Аз съм толерантен!

    Коментар


    • До: Какво ендуро да избера?

      Ти си е*ати човека.... Верно ли е толкова съкс Доминатора (и като цяло тоя тип мотори). Аз точно към тях съм се насочил и един от моделите, на които съм се спрял е Доминатора.... По твойте думи вместо да става за all-road, то не става за никъде...


      Първоначално публикуван от nakovk Преглед на мнение
      Така си е момчета и момичета, двоен кеф няма!!!
      Взех си аз мотор "Комбиниран" -(Доминатор), ДА ама НЕ.
      Реших да го пробвам по асвалта и след 50 километра изминат път ми поизтръпнаха ръцете, щото е едноцилиндров и вибрацийките са му в повечко.
      Днес го покарах и в гората, е става върви и там, ама тежка си е машинката и трябва бая концентрация.
      Ама ще си го карам щото няма парички за два мотора.

      Поздрави!
      Последно редактирано от cveti; 08-04-09, 14:29.

      Коментар


      • До: Какво ендуро да избера?

        Първоначално публикуван от JokerA Преглед на мнение
        Ти си е*ати човека.... Верно ли е толкова съкс Доминатора (и като цяло тоя тип мотори). Аз точно към тях съм се насочил и един от моделите, на които съм се спрял е Доминатора.... По твойте думи вместо да става за all-road, то не става за никъде...
        ...става за all-road.... Това "all-road" животно още не е конструирано!
        Мой съвет е да си определиш сам за себе си това пред -road-a !

        Поздрави и от мен!
        Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

        Коментар


        • До: Какво ендуро да избера?

          Първоначално публикуван от JokerA Преглед на мнение
          Ти си е*ати човека.... Верно ли е толкова съкс Доминатора (и като цяло тоя тип мотори). Аз точно към тях съм се насочил и един от моделите, на които съм се спрял е Доминатора.... По твойте думи вместо да става за all-road, то не става за никъде...
          Криво си разбрал думите ми колега.
          Аз доминаторчето си го карам с кеф и по пътя и извън него, и ти го препоръчвам и на теб.
          Ама имах възможността да покарам CRF450 за един ден в гората и като го сравнявам с доминатора, просто няма място за сравнение.Толкова е лек, че като му дадеш газ просто предницата прелита през неравностите ,а нашия(детонатора) си хлътва в дупката и трябва да внимаваш. Просто наистина си е тежичък за гората , то доста е писано във форума за този тип мотори.
          Но пък се оказва малко лекичък за асфалта.
          Обаче... универсално, такова животно няма.

          Коментар


          • Първи стъпки към моторите

            Здравейте. Аз съм момиче и много харесвам мотори. В скоро време смятам да си взема, но си нямам все още представа, дали е за мен. Бих искала да разбера какви са параметрите на всеки мотор и по какво се разпознава видът им, и въобще всичко най - важно. Много ще бъда благодарна ако някой, който е наистина компетентен да ми обясни на кратко как се търсят и избират мотори. Благодаря ви!

            Коментар


            • До: Първи стъпки към моторите

              Колкото и безобидно да изглежда спортът е донякъде опасен ,кажи към какво си се заинтересувала ? Например,обичаш да се разхождаш в гората...искаш да се пробваш на кросови писти...скутери ?! А можеби супермото..Пистови ? Ако тръгнем да обесняваме най-важното на всеки от типовете,то го има и по форума,само трябва да се потърси.Искаш ад разбереш и дали да караш мотор е за теб ли ? Как се реши да се пробваш,да си купиш.... ?!

              Коментар


              • До: Първи стъпки към моторите

                Първоначално публикуван от eLiie Преглед на мнение
                Здравейте. Аз съм момиче и много харесвам мотори. В скоро време смятам да си взема, но си нямам все още представа, дали е за мен. Бих искала да разбера какви са параметрите на всеки мотор и по какво се разпознава видът им, и въобще всичко най - важно. Много ще бъда благодарна ако някой, който е наистина компетентен да ми обясни на кратко как се търсят и избират мотори. Благодаря ви!
                Колежке..четене му е майката моля използвай търсачката !:

                пП. И все пак.. Респект за теб..
                OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

                Коментар


                • До: Първи стъпки към моторите

                  Първоначално публикуван от MoniRacing Преглед на мнение
                  Колкото и безобидно да изглежда спортът е донякъде опасен ,кажи към какво си се заинтересувала ? Например,обичаш да се разхождаш в гората...искаш да се пробваш на кросови писти...скутери ?! А можеби супермото..Пистови ? Ако тръгнем да обесняваме най-важното на всеки от типовете,то го има и по форума,само трябва да се потърси.Искаш ад разбереш и дали да караш мотор е за теб ли ? Как се реши да се пробваш,да си купиш.... ?!
                  Абе гората си е хубаво местенце ... начи колкото до пистовите не са ми много интересни повече ме влекат кросовите ... как се реших .. еми започнах да ходя с баща ми на състезания преди 2-3 години и от тогава много съм се зарибила и наскоро ми мина тази идея да си купя .. от една страна е хубаво, че нашите ме подкрепят, но пък от друга не, защото немога да избера какъв точно и затова реших да питам вас [професионалистите ] ...

                  Коментар


                  • До: Какво ендуро да избера?

                    Еми насочи се към някой 85 кубиков мотор,поне всички които знам от мъжете повечето взимат 85 кубикови мотори,ендуро 85 незнам,незнам и колко трябва да бъде,някои са тежки и големи.Аз имам компанийка и там са и две момичета,жени вече де ,те и двете имат 85 кубикови,едната yamaha Yz85,а другата kawasaki KX85

                    Коментар


                    • До: Какво ендуро да избера?

                      85 кубиковите 2Т кросови моторчета наистина са добър вариант за да се научи момиче да кара и на трасе и в гората.
                      Освен пари за мотора ще трябват и немалко пари за задължителната предпазна екипировка - каска, очила, ботуши, нагръдник, ръкавици и наколенки. Това сме го дъвкали много пъти де
                      Успех eLiie
                      2010 CRF 250 R

                      Коментар


                      • До: Какво ендуро да избера?

                        Благодаря на всички за помоща ...

                        Коментар


                        • До: CRF mania (само за пристрастени)

                          Извинявам се че пиша тук но нещо не се справям с този сайт Реших да си купя някакъв мотор за офф роад Но вече съм объркан Намерих си ЦРМ 250 1994 год Но май че не е добра идея Разходът бил много голям и не ставал за преходи Моята идея е да ходя с един приятел ( с ТДР 250) някаде по планините видях че има добри маршрути Предложете ми модели подходящти за целта Не разполагам с много пари така че се спрете на нещо до 95 98 год Двутактов или четиритактов ? 250 куб или повече ? Висок съм 1.80 м и тежа около 100 кг И ако ми обясните как да пращам ЛС защото нещо не става Благодаря

                          Коментар


                          • До: Какво ендуро да избера?

                            Лични съобщения неможеш да пращаш защото си "Младши участник". Не съм специалист, но при твоето телисложение 250 четиритактов най-вероятно ще ти е слаб. Разгледай темата "Купувам продавам" там има доста превликателни оферти...
                            [URL="http://forum.offroad-bulgaria.com/album.php?albumid=433"]Денем почивай, за да може нощем да се наспиш.[SIGPIC][/SIGPIC][/URL]

                            Коментар


                            • До: CRF mania (само за пристрастени)

                              Първоначално публикуван от duvas Преглед на мнение
                              Извинявам се че пиша тук но нещо не се справям с този сайт Реших да си купя някакъв мотор за офф роад Но вече съм объркан Намерих си ЦРМ 250 1994 год Но май че не е добра идея Разходът бил много голям и не ставал за преходи Моята идея е да ходя с един приятел ( с ТДР 250) някаде по планините видях че има добри маршрути Предложете ми модели подходящти за целта Не разполагам с много пари така че се спрете на нещо до 95 98 год Двутактов или четиритактов ? 250 куб или повече ? Висок съм 1.80 м и тежа около 100 кг И ако ми обясните как да пращам ЛС защото нещо не става Благодаря
                              Колега на приказки нестава избора на мотор. Всеки човек си има свои критерии, които на всичко отгоре се променят с течение на времето. Като си начинаещ ти трябва един мотор, след това друг.
                              CRM 250 японската версия е страхотен мотор. Разхода му изобщо не е голям. Много плавен и мазен е, тих двигател и спокоен, тегли като 4тактов. Окачването е много добро, но лично на мен ми е малко меко защото карам по спортно. Ако ти е първи мотор няма как да разбереш кой е за теб, защото това мнение идва с течение на времето и трябва да пробваш няколко за да имаш база за сравнение. Успех !
                              Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                              Коментар


                              • До: Какво ендуро да избера?

                                Първият ми отговор беше от името на DUVAS но си направих мой ник За ЛС разбрах За мотора Црм ма го изтарвах Сега гледам за нещо друго да излезе има една Yz 250 но май много стара излязаха и няколко XR 250 i 400 ще видим как ще се заформят цените Карал съм доста мотори не казвам че съм професионалист но не съм и безхаберник Гледам чета форуми тук там за да разбера какво точно ще ми върши работа Някои ми казват че 4к е за предпочитане , но не знам

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X