Обява

Свий
Няма добавени обяви.

WR domination - синята мания

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: WR domination - синята мания

    Здравейте,
    аз от скоро съм с YZ400, първи оффроуд мотор
    Преди съм карал минск из горските черни пътища. Също карам и шосеен мотор.
    Карал съм го само 2 пъти за сега и е ми е доста мощен, чакам да ми пристигне екипировката за да почна да го карам повече. Още нямам много впечатления освен че ме е страх да му дам газ
    Има и доста неща за оправяне ...

    С какво масло карате?
    От къде да си намеря предпазител за тръбата/кривката на ауспуха че много грее.
    То и навсякъде грее след каране двигател, радиатор, тръба, ауспух и то много, май е нормално за кросовите мотори?
    Май трябва да си регулирам окачването имам чувството че много друса, по меко мисля че ще ми е по конфортно.
    Yamaha YZ400F

    Коментар


    • #62
      До: WR domination - синята мания

      Първоначално публикуван от poisoner Преглед на мнение
      Май трябва да си регулирам окачването имам чувството че много друса, по меко мисля че ще ми е по конфортно.
      Окачването е твърдо защото "YZ" е пълен кросА обикновенно пълния крос е с по - твърдо окачване,по повод на това,че е предназначен за мотокрос трасе.Ендурата са със по меко окачване защото се карат в гората,но и са малко по - тежки,въпреки че и те може да се карат по мотокрос трасетата.

      Поздрави!
      [I]Радослав Димчовски[/I]

      Коментар


      • #63
        До: WR domination - синята мания

        И аз по темата, смених си антифриза (WR426), колко трбва да се долее? в ръководството пише до белега, е не видях такъв

        Коментар


        • #64
          До: WR domination - синята мания

          Белега е на разширителния съд който се намира зад лявата задна кора,ако не му е свален естествено за олекотяване.Ако е махнат пълниш до гърлото на радиатора и проверяваш редовно дали има.
          [IMG]http://store.picbg.net/pubpic/B2/4C/dd3f0e843d6fb24c.gif[/IMG]

          Коментар


          • #65
            До: WR domination - синята мания

            Моторчето е много яко тунинговано собственика му трябва да е горд

            Коментар


            • #66
              До: WR domination - синята мания

              мануали за YZ

              мануал за YZ400 1998 - http://tranz.it/load.php?id=JLpHcM3PsRRDZXdV318072
              мануал за YZ400 1999 - http://tranz.it/load.php?id=fRTQnupqqWKQuGfN318078
              мануал за YZ426 2000 - http://tranz.it/load.php?id=2wg8Pklez66gRNou318080


              бтв темата не е за YZ но имат доста общи неща с ВР, може да трябва да се направи отделна тем.
              Yamaha YZ400F

              Коментар


              • #67
                До: WR domination - синята мания

                На YZ по принцип съединителя твърд ли е?
                Че на моя е твърд и не съм сигурен дали е нормално, предполага защото е крос може да е по твърд от ендуро моторите.
                Yamaha YZ400F

                Коментар


                • #68
                  До: WR domination - синята мания

                  Съединителя при WR и YZ e един и същ.И какво разбираш под твърд съединител.Откачи жилото от двигателя и виж дали се движи лесно.Ако се движи лесно, проблема е при прожината на лоста на съединителя(при двигателя).

                  Коментар


                  • #69
                    До: WR domination - синята мания

                    Първоначално публикуван от penioprimorsko Преглед на мнение
                    Съединителя при WR и YZ e един и същ.И какво разбираш под твърд съединител.Откачи жилото от двигателя и виж дали се движи лесно.Ако се движи лесно, проблема е при прожината на лоста на съединителя(при двигателя).
                    Не са съвсем едни и същи. Поне пружините със сигурност са различни (скоро сменях), и мисля при YZ са малко по-твърди. При всички случаи обаче разликата в твърдостта не би трябвало да е голяма, ако изобщо може да се усети (не съм пробвал YZ де, така че не съм сигурен).

                    Коментар


                    • #70
                      До: WR domination - синята мания

                      Доста твърд ми се струва, все пак си го натискам де, не е чак да не мога да го стискам. Но ще проверя дали нещо не е както трябва.

                      Ето малко полезни линкчета

                      Регулиране на клапани
                      http://forums.dirtrider.com/70/65953...50f/index.html

                      Доста инфо - упгрейди, модове, подръжка, други
                      http://www.thumperfaq.com/index.htm

                      Още двигател, окачване, електрически, други
                      http://motoman393.thumpertalk.com/tech.html
                      Yamaha YZ400F

                      Коментар


                      • #71
                        До: WR domination - синята мания

                        Ето го и мойто WR-че 250

                        Коментар


                        • #72
                          Покупка на WR450F

                          Здравейте,

                          Решил съм да си закупя този великолепен мотор и ще съм много благодарен, ако може да ми кажете при покупка за какво да гледам и внимавам. Аз все още нямам много познания в тази област, така че всички казано от вас ще е плюс.



                          Предварително благодаря.

                          Коментар


                          • #73
                            До: WR domination - синята мания

                            абе да ви питам мога ли да се движа с този мотор градско( разбрах че хондата црф не става за това). та ако някой го ползваи в градски условия моля да ми каже

                            Коментар


                            • #74
                              До: WR domination - синята мания

                              Първоначално публикуван от kenanov Преглед на мнение
                              абе да ви питам мога ли да се движа с този мотор градско( разбрах че хондата црф не става за това). та ако някой го ползваи в градски условия моля да ми каже
                              Ако е регистриран в КАТ може, що пък не. И с хонда СРФ може, но е все едно да караш градско с рали автомобил
                              2010 CRF 250 R

                              Коментар


                              • #75
                                До: WR domination - синята мания

                                Колега едно приятелче има вр 400ф регистрира го и си го направи супермото стана много сполучливо кара го само гратско и е много доволен. Такаче няма причина да не става и другите също стават но номера е да има регистрация и шосейни гуми че с кросовите е мъка. Успех
                                0878424143
                                0887424150

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X