Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кое да избера YZ426 4T или YZ 250 2T

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Кое да избера YZ426 4T или YZ 250 2T

    Първоначално публикуван от ktm450sxs Преглед на мнение

    Ами да ти кажа и аз нещо майсторе :с мотори се занимавам от 30г. апък с КТМ-ми от 99-та ...
    Ето такъв човек ни трябва във форумът...когато даден колега има проблем да има кой да му помогне, било с информация, било със съвет или дай боже с възможностите си на майстор....!

    Сега ще цитирам мотото на форумът :

    - «Да премълчаваме и да не съобщаваме на другите това, което знаем, ни прави бедни, подобно на човек, който не влага средствата си в предприятия, можещи да му донесат печалба. Когато пък споделяме с другите полезните си знания, тогава умножаваме и собственото си богатство.»

    Из "Златоструй", сборник със златоустови мисли, съставен по времето на цар Симеон І.


    А не като мене дет нищо не разбирам пък само се заяждам с колегите....

    Още веднъж добре дошъл на колегата ktm450sxs и ще разчитаме на помощта ти.
    Благодарим предварително...

    Коментар


    • #32
      До: Кое да избера YZ426 4T или YZ 250 2T

      Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
      Ето такъв човек ни трябва във форумът...когато даден колега има проблем да има кой да му помогне, било с информация, било със съвет или дай боже с възможностите си на майстор....!

      Сега ще цитирам мотото на форумът :

      - «Да премълчаваме и да не съобщаваме на другите това, което знаем, ни прави бедни, подобно на човек, който не влага средствата си в предприятия, можещи да му донесат печалба. Когато пък споделяме с другите полезните си знания, тогава умножаваме и собственото си богатство.»

      Из "Златоструй", сборник със златоустови мисли, съставен по времето на цар Симеон І.

      А не като мене дет нищо не разбирам пък само се заяждам с колегите....

      Още веднъж добре дошъл на колегата ktm450sxs и ще разчитаме на помощта ти.
      Благодарим предварително...
      +1 На мен досега никой от знаещите не благоволи да ми отговори поне на един от многото ми въпроси.
      [IMG]http://store.picbg.net/pubpic/B2/4C/dd3f0e843d6fb24c.gif[/IMG]

      Коментар


      • #33
        До: Кое да избера YZ426 4T или YZ 250 2T

        Според мен наи добрия избор е вземи си YAMAHA YZ 450

        Коментар


        • #34
          До: Кое да избера YZ426 4T или YZ 250 2T

          Много се извинявам сбъркал сам по темата.
          Вземи YAMAHA YZ 426.

          Коментар


          • #35
            До: Кое да избера YZ426 4T или YZ 250 2T

            Първоначално публикуван от cruzeiro99 Преглед на мнение
            Снощи ми дойде мотора, Кавазаки KDX 220 R 2002,благодаря на всички за съветите,смятам че не съм сгрешил при избора.
            09 YZ290F Athena BB

            Коментар


            • #36
              До: Кое да избера YZ426 4T или YZ 250 2T

              [quote=ktm450sxs;529597]
              Първоначално публикуван от borisgp Преглед на мнение
              Mitkov благодаря за подкрепата пред гневните модетатори , мнението ми може да е малко остро и да провокирало някой ,но то си е мое и аз си държа на него в случая Ктм SX ако някой е карал много добре знае за какво говоря. А относно многото КТМ-и в състезанията евала успешен маркетинг , а и не съм казал че мотора не постига резултати ,а че изморява и съм посочил конкретна причина за това ,която няма нищо общо с настройките на окачването ; както и това че се чупят доста повече в сравнение с японските машини.



              Ами да ти кажа и аз нещо майсторе :с мотори се занимавам от 30г. апък с КТМ-ми от 99-та 1. така що изморяват, ами просто всеки мотор изморява като не си подготвен физически 2.многото мотори нее само маркетинг ,просто по- добрия мотор (ако е калпав кой ще го иска )3. за чупенето явно си водиш статистика -ама по моята май издържат повече от другите мотори .ТАКА че като неразбираш от мотори не плюй по добичето ,пък като неможеш да си купиш КТМ не означава че е ЛОШ.
              Аз пък сам карал един КТМ 520 SX и да си кажа страшно много ме измори но не е защото е нещо калпаво направен ааа аз просто нямам физическата подготовка да такъв звяр все пак е 520 кубика крос,то 250 крос те изморява много пак 520 и аз да кажа че пак много ми допада КТМ като мотор и ако мога да си зема занапред бих си зел веднага!
              [I][B][COLOR=DarkOrange]КТМ 525 ЕXC[/COLOR][/B][/I]

              Коментар


              • #37
                До: Кое да избера YZ426 4T или YZ 250 2T

                ...и аз да си кажа мнението за КТМ-ите, и по-точно за 2005 КТМ 300ЕХС. карах такъв това лято в Америка към 25 часа и имам някакви наблюдения, а те са че мотора е невероятен във всякакъв смисъл. невероятно окачване, супер лек, добри спирачки - е как може това да води до изморяване? на мен не ми се слизаше от него никога, а го карах винаги уморен, след работа. катерех доста каменисти и пресечени върхове и не се уморявах кой знае колко. сега карам WR400 и мога да кажа че ме уморява 2 пъти повече от 300ЕХС. КТМ е номер 1! (лично мнение)
                Прикачени файлове

                Коментар


                • #38
                  До: Кое да избера YZ426 4T или YZ 250 2T

                  Съжалявам за спама - това на 2рата снимка го намирам за доста стръмно и трудно, но същевременно е супер красиво! Може ли да попитам къде са правени снимките?! Поздрави!
                  09 YZ290F Athena BB

                  Коментар


                  • #39
                    До: Кое да избера YZ426 4T или YZ 250 2T

                    Първоначално публикуван от nk_dimitrov Преглед на мнение
                    Съжалявам за спама - това на 2рата снимка го намирам за доста стръмно и трудно, но същевременно е супер красиво! Може ли да попитам къде са правени снимките?! Поздрави!
                    Lake City, Colorado. връх Матерхорн 14000 фута. Поздрави!

                    Коментар


                    • #40
                      До: Кое да избера YZ426 4T или YZ 250 2T

                      Абе пичове темата беше за YZ-та после стана за KDX-си и накрая додоха и KTM-четата.Що не слагате където му е мястото,че да е лесно за всеки после,че то така ще стане мармалад.

                      Коментар


                      • #41
                        До: Кое да избера YZ426 4T или YZ 250 2T

                        Мое лично мнение, въпреки, че вече въпросът е решен с Кавазакито. Не искам да настъпя никого по мазолите, но аз бих избрал YZ250. Защо изборът ми накланя натам? YZ426, не се пали толкова лесно. Другите вече карат и спират да си починат, а ти още риташ да запалиш. 2Т ако не запали от второто ритане, значи нещо не е в ред. А може би защото съм израстнал с 2Т и където е стъпил 4Т, аз съм стъпил с моите 2Т.

                        Коментар


                        • #42
                          До: Кое да избера YZ426 4T или YZ 250 2T

                          Първоначално публикуван от spotbeam Преглед на мнение
                          А може би защото съм израстнал с 2Т и където е стъпил 4Т, аз съм стъпил с моите 2Т.
                          Еи за този лаф приятелю си има специална тема:

                          http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...t=46620&page=3

                          Кажи го на момчетата с тракторите,пък и там никои няма да ти се разсърди,щото темата е майтапчииска....

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X