Обява

Свий
Няма добавени обяви.

CRF mania (само за пристрастени)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: CRF mania (само за пристрастени)

    Наясно съм с това но исках да зная дали има нещо конкретно в подръшката и при оглед за купуване на такъв мотор как да разпозная 04 от 05 дали вобще е възможно

    Коментар


    • От: CRF mania (само за пристрастени)

      По принцип няма да откриеш разлика за 04-05 г crf 250.
      0888 074 049

      Коментар


      • От: CRF mania (само за пристрастени)

        Във визията??? Бях чел в форума че в двг то има повече промени.

        Коментар


        • От: CRF mania (само за пристрастени)

          Здравейте колеги имам въпрос за црф450r 2006 .Вчера сменях маслото в скоростите и имаше доста фини частици метал.Направих му едно каране и днес източих новото маслото и пак имаше.
          Скоростите не издават никакви странни звуци влизат лесно единственото странно нещо което стана беше че както си карах с повечко газ не може да включа на 3 и на горе долните си влизаха. Спрях огасих го и леко натиснах манивелата и се оправи.Съединителя е нов а касетата майстора каза,че е нащърбена и я пили малко с флекса, пружините на съединителя ги сменях днес и се оказа,че старите са по къси с около 3мм незнам дали е нормално, но старите може да не са отделяли както трябва.
          Какви са ви мненията? От къде най-вероятно идват стружките. Знам,че като се отвори ще се види откъде е но мотора беше 5 месеца при един майстор за ремон на главата и не ми се връща пак. При който и да е.
          П.П Намразих ЦРФите.
          Последно редактирано от Теодор Здравков; 16-08-16, 14:30.

          Коментар


          • От: CRF mania (само за пристрастени)

            Моето масло в скоростите е същото след всяка смяна,но така го карам вече 3-та година. Но при мен е просто сиво след източване.

            Sent from my D5803 using Tapatalk
            YAMAHA WR450F

            Коментар


            • От: CRF mania (само за пристрастени)

              Стружки в маслото е нормално за йониките! Смени си майстора!

              Коментар


              • От: CRF mania (само за пристрастени)

                Мерси за бързите отговори отдъхнах си .Не ,че нямам резервни скорости ама си е хамалогия.

                Коментар


                • От: CRF mania (само за пристрастени)

                  Първоначално публикуван от mx rider Преглед на мнение
                  Стружки в маслото е нормално за йониките! Смени си майстора!
                  Защо пък Хонда да е йоника?
                  0888 074 049

                  Коментар


                  • От: CRF mania (само за пристрастени)

                    Първоначално публикуван от Теодор Здравков Преглед на мнение
                    Мерси за бързите отговори отдъхнах си .Не ,че нямам резервни скорости ама си е хамалогия.
                    Не е нормално да имаш стружки в маслото и да блокират скоростите!

                    Коментар


                    • От: CRF mania (само за пристрастени)

                      Първоначално публикуван от Наско Петков Преглед на мнение
                      Защо пък Хонда да е йоника?
                      Не е ,имам в предвид ,че за тях е присъщо.

                      Коментар


                      • От: CRF mania (само за пристрастени)

                        Здравейте,горд собственик съм от скоро на Crf 450r,италианската преработка hm450 versione p.Какви са основните разлики с 450r?И може ли някой,който има стойка(пачи крак),да даде размерите и и някя снимка?Имам място за нея на дясната степенка,но е махната.Благодаря!

                        Коментар


                        • От: CRF mania (само за пристрастени)

                          Покажи една снимка да го видим този хубавец.
                          YAMAHA WR450F

                          Коментар


                          • От: CRF mania (само за пристрастени)

                            Не е сега за снимка,че съм я поразглобил �� .Какви разлики открих.Сложили са гардове на радиаторите,маска с фар,стоп отзад и копче за фара,съответно зареждането е променено не знам от х ли е или home made by жабария .В интернет прочетох че маховика е по тежък.И дотук.Търся информация основно,за да знам какво да търся,ако нещо се повреди.Е и от чисто любопитство.

                            Коментар


                            • От: CRF mania (само за пристрастени)

                              Първоначално публикуван от Grigoroff Преглед на мнение
                              Не е сега за снимка,че съм я поразглобил �� .Какви разлики открих.Сложили са гардове на радиаторите,маска с фар,стоп отзад и копче за фара,съответно зареждането е променено не знам от х ли е или home made by жабария .В интернет прочетох че маховика е по тежък.И дотук.Търся информация основно,за да знам какво да търся,ако нещо се повреди.Е и от чисто любопитство.
                              Това което си открил и прочел е точно така - това са разликите.
                              Оттук нататък мотора ти си е чист R - каквото се разваля там, такова и при теб. Ослушвай се за клапани и балансиращ вал (в комплект са лагерите)

                              Коментар


                              • От: CRF mania (само за пристрастени)

                                Колеги та значи сдобих се и аз с honda crf 450r 2012г. Пробвах я на офроуд тази събота и неделя голям кеф е изобщо не е проблем повечкото мощност както си мислех от начало. Обаче днес да го подкарам пак и ми светна лампата за чека на инжекциона и то не мига за да ми показва грешката каква е а просто свети постоянно без примигване. А мотора си работи добре пали върви и всичко. В мануела не намерих нищо за постоянно светене на диода. Ако някой кара сущият модел или е имал подобен проблем нека сподели решение. Че идва неделя трябва да се кара

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X