Обява

Свий
Няма добавени обяви.

CRF mania (само за пристрастени)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: CRF mania (само за пристрастени)

    Еднакви са.
    Силата е нищо без контрол.

    Коментар


    • От: CRF mania (само за пристрастени)

      Добър вечер имам един въпрос към вас как вие палите студена вашата хонда става въпрос за 250 2009 година взех го наскоро и студен пали много трудно а топъл пали от първия път прекарвам го на компресия и пали от раз но студен си е мъка бихте ли споделили вашите техники на палене студен благодаря предварително

      Коментар


      • От: CRF mania (само за пристрастени)

        Здравейте,имам питане за crf250x.Какво представлява топлият смукач,може ли да остане(блокира)дръпнат,и ако е останал(блокирал)дръпнат мотора да не държи ниски обороти,и да гасне.Мотора работеше нормално,и държеше обороти,след кратко спиране,и използване на топлият смукач започна да гасне,ако не му подаваш газ.

        Коментар


        • От: CRF mania (само за пристрастени)

          Първоначално публикуван от slavi99 Преглед на мнение
          Добър вечер имам един въпрос към вас как вие палите студена вашата хонда става въпрос за 250 2009 година взех го наскоро и студен пали много трудно а топъл пали от първия път прекарвам го на компресия и пали от раз но студен си е мъка бихте ли споделили вашите техники на палене студен благодаря предварително
          Аз ако не съм карал примерно седмица или две и повече, преди да го запаля го накланям за да потече бензин от карбуратора,примерно за две три секунди и после от второто третото ритане пали.Ти обаче имаш проблем с клапаните май.Проверил ли си им хлабините?
          YAMAHA WR450F

          Коментар


          • От: CRF mania (само за пристрастени)

            Ами незнам от както съм го взел ходих на съзтезание и един човек който кара пак хонда но 450 я поогледа и кара и каза че е перфектна а относно палене каза че ако топъл спре да пали на манивела тогава са клапани и незнам студен аз правя така пускам му бензин тегля студения смукач и на компресия го ритам така 3 4 и пали и щом запали няма проблеми върви безпроблемно топъл като е само тегля топлия смукач и от първото ритане пали незнам преди с 125-цата нямах такъв проблем нито топъл нито студен

            Коментар


            • От: CRF mania (само за пристрастени)

              Здравейте, имам проблем с crf250R 2005 година. Студен пали от раз / 10 пъти подред /, а топъл не пали, пали само на бутане. Чисто нова глава с нови клапани, регулирани всичко е на 6. Свалих свещта и при петото-шестото ритане свещта дава синя искра, после искрата почва жълтее. От какво може да е? Електроника, лулата или статора?
              Благодаря предварително.

              Коментар


              • От: CRF mania (само за пристрастени)

                Първоначално публикуван от mureto Преглед на мнение
                Аз ако не съм карал примерно седмица или две и повече, преди да го запаля го накланям за да потече бензин от карбуратора,примерно за две три секунди и после от второто третото ритане пали.Ти обаче имаш проблем с клапаните май.Проверил ли си им хлабините?
                Проблема с клапаните няма ли да се изявява при топъл?
                KX 450F 2008 HONDA CR-V 2000г 147к.с.

                Коментар


                • От: CRF mania (само за пристрастени)

                  Първоначално публикуван от D.Danov Преглед на мнение
                  Здравейте,имам питане за crf250x.Какво представлява топлият смукач,може ли да остане(блокира)дръпнат,и ако е останал(блокирал)дръпнат мотора да не държи ниски обороти,и да гасне.Мотора работеше нормално,и държеше обороти,след кратко спиране,и използване на топлият смукач започна да гасне,ако не му подаваш газ.
                  Това нещо го ползвах само когато претъркалям матора.С него пали от раз.
                  Демек двигатела е топъл.
                  Казвам "ползвах" щото жилото се скъса...
                  ........................
                  Иван Маринов
                  CRF 250 X
                  Не шансът определя съдбата на човека,а изборът!

                  Коментар


                  • От: CRF mania (само за пристрастени)

                    може ли да остане(блокира)дръпнат

                    Много лесно е да разбереш,развиваш го от карбуратора и гледаш как е ! Има тема за регулиране на карбуратора.Там се казва ,че при включване на топлия смукач(това всъщност е обогатител на въздух)мотора трябва да повиши оборотите ако всичко е Ок.

                    Коментар


                    • От: CRF mania (само за пристрастени)

                      Първоначално публикуван от pimax Преглед на мнение
                      Това нещо го ползвах само когато претъркалям матора.С него пали от раз.
                      Демек двигатела е топъл.
                      Казвам "ползвах" щото жилото се скъса...
                      Ще ти се обадя през седмицата.От магазина за ковано желязо съм(познаваме се).

                      Коментар


                      • От: CRF mania (само за пристрастени)

                        Здравейте къде може да се изпрати карбуратора на един CRF 250 2007 в БГ да го прочистят.
                        Момчето което си е купило мотора не разбира много много а може и да е пипал нещо по мотора да го е разцентровал не знам.
                        Много лошо работи ми казва иска да погледнат карбуратора.

                        Коментар


                        • От: CRF mania (само за пристрастени)

                          Митко Ангелов-Троян.0888971624,прави само ендуро и кросови мотоциклети.Аз самия няколко пъти съм си пращал карбуратора при него.
                          Yamaha Yz450F
                          Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
                          Всичко с ''рошави''гуми!

                          Коментар


                          • От: CRF mania (само за пристрастени)

                            Здравейте колеги и аз влязох в клуба на crf взех си 450x но оригиналния ауспух много не ме кефи тарся с по спортно гърне че да му чуя гласа де ако някой предлага или знае нещо по изгодно в някой сайт ще съм му благодарен

                            Коментар


                            • От: CRF mania (само за пристрастени)

                              Здравейте и от мен ,от няколко дни съм горд собственик на црф 250х 2010 година,предстои смяна на масло и въпросите са ми :- има ли разлика в количеството масло в двигателя и скоростите при различните години ? В мануел за 2005 г количеството беше 660мл в двг и 670 в ск ,човека от който го купих каза ,че слага по 800мл и на двете места .И какво масло ще препоръчате ?

                              Коментар


                              • От: CRF mania (само за пристрастени)

                                Capacity : LubeCap 0.85 liter Overhaul capacity
                                Capacity : LubeCap 0.69 liter
                                Capacity : FilterCap 0.03 liter
                                Use : Normal
                                Intervals : Check 2 hours
                                Intervals : Change 15 hours
                                Products : Bel-Ray Friction Modified Thumper Racing 4T 10W-40
                                : Bel-Ray Friction Modified Thumper Racing 4T 10W-30
                                : Bel-Ray Thumper Racing Synthetic Ester Blend 4T Engine Oil 10W-40
                                Transmission 5
                                Capacity : LubeCap 0.75 liter Overhaul capacity
                                Capacity : LubeCap 0.67 liter
                                Use : Normal
                                Intervals : Check 2 hours
                                Intervals : Change 15 hours
                                Products : Bel-Ray Thumper Gear Saver Transmission Oil 80W-85
                                : Bel-Ray Gear Saver Transmission Oil 80W
                                : Bel-Ray Gear Saver Transmission Oil 75W
                                На страниците на по-големите марки масла има всичко за твоя мотор.
                                YAMAHA WR450F

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X