Обява

Свий
Няма добавени обяви.

CRF mania (само за пристрастени)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: CRF mania (само за пристрастени)

    И така и аз да се вклуча в темата за ЦРФ- те.След като гледах тунинга на колегата Чинел мотора ми започна да изглежда много постен,и се почна преобразяването.За сега имам малко материял тъй като чакам много части да пристигнат но като за начало да сменим цвета на рамата.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2013-06-07 17.10.44.jpg
Прегледи:1
Размер:191.7 КБ
ID:5490588Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2013-06-07 17.10.55.jpg
Прегледи:1
Размер:123.6 КБ
ID:5490590Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2013-06-07 17.11.54.jpg
Прегледи:1
Размер:120.4 КБ
ID:5490591 За сега е това.

    Коментар


    • От: CRF mania (само за пристрастени)

      Браво добре става,аз единствено бих си оставил коловете оригинален цвят и не бих боядисвал двигателя.Джантите прахово ли са боядисвани,или са анодизирани някъде?

      Коментар


      • От: CRF mania (само за пристрастени)

        Браво за труда, но на мен не ми допада идеята... Особено боядисаният двигател...
        Специално на Хондите, най-удачно е да полираш алуминиевата рамка до блясък, изглежда много по-красиво според мен.
        Yamaha WR 200

        Коментар


        • От: CRF mania (само за пристрастени)

          Рамката я полирах 100 пъти и се се прецакваше рамката и другите части са прахово а джантите са анодизирани за което ми зеха една шапка с пари ама ефекта на живо е страшен имам и нови снимки, ще ги кача като се прибера че съм в турция а тука нета е отврат

          Коментар


          • От: CRF mania (само за пристрастени)

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2013-06-07 18.20.56.jpg
Прегледи:1
Размер:123.8 КБ
ID:5490835Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2013-06-07 18.56.14.jpg
Прегледи:1
Размер:120.3 КБ
ID:5490836

            Коментар


            • От: CRF mania (само за пристрастени)

              Мотора става УНИКАЛЕН, дерзай и прави това което на теб ти харесва.

              Коментар


              • От: CRF mania (само за пристрастени)

                Страхотен става.Маняшки !
                Поздрави !!!

                Коментар


                • От: CRF mania (само за пристрастени)

                  Съединителя, .... нямам думи, красота.Дай малко повече инфо за частите. Ако имаш и някоя снимка преди разглобяването, просто за да видим от къде стартираш.

                  Коментар


                  • От: CRF mania (само за пристрастени)

                    Ето и моя ЦРФ250Х 2004г. Първи мотор ми е. От миналия сезон го имам. Мн. съм доволен от избора си за хард ендуро. Имам само хубави моменти с него. Като за начинаещ в този спорт мисля, че е идеален за новобранци,като мен.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20121123_131351.jpg
Прегледи:1
Размер:134.6 КБ
ID:5492731 Последно,като "подарък" полоучи нова кожа, за седалката,че оригиналната вече нямаше никакво сцепление със задните ми части,когато беше нужно, при някои изкачвания
                    Последно редактирано от ivan kumcev; 11-06-13, 12:24. Причина: с/със

                    Коментар


                    • От: CRF mania (само за пристрастени)

                      То и тази новата, като я гледам каква е лачена, едва ли ще ти даде нужното сцепление. Лъска, все едно е полирана

                      Коментар


                      • От: CRF mania (само за пристрастени)

                        Така са само страниците. Отгоре няма нищо общо материала е доста грапав и доставя нужното ми сцепление. А и там откъдето е купих имаше само този вид. На следващия ден отивахме да караме, затова че ... не му мислих мн. Съгласен съм , че има и мн. по добри, но докато задобрея и аз има още мн. да карам. Надявам се от следващата снимка да се види по-добре. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20121123_131359.jpg
Прегледи:1
Размер:124.3 КБ
ID:5492887 Има още, какво да се прави по мотора, но като се прибера в БГ, че нещо гурбета ме е хванал Поздрави на вс. наслаждавайте се на сезона.

                        Имам е един въпрос гърнето ми е FMF TC4-5000 Така го купих, но не съм сигурен дали е за моя црф250х. Някъде бях ел , е този модел е за 450, но в момента нищо не откривам? Съдя и по това че там където кривката и гърнето се загващат диаметъра на двете тръби не пасват. Скобата на гърнето е стегната до край, но пак духа от там и ми е потъмнял ботуша. Уплътних, но нз. дали да не потърся по подходящ модел.

                        Коментар


                        • От: CRF mania (само за пристрастени)

                          Някой да ти направи едно преходниче на струг.
                          Пък ако ти се дават пари вече е друг въпрос.

                          Коментар


                          • От: CRF mania (само за пристрастени)

                            Като се прибера в БГ ще дам информация за всичко и подробни снимки

                            Коментар


                            • От: CRF mania (само за пристрастени)

                              Колеги имам малко питания към вас относно тунинга на мойта хонда та питането мие първо видях в едно клипче една седалка в бяло и червено и по дължината на седалката пишеше хонда http://www.youtube.com/watch?v=ureFXs1W5Cc ето тука на 7.27 секунда се вижда момчето с номер 343 ако някои може да ми прати някой сайт в който я има ще съм много благодарен.Друго нещо което търся е разширителен съд за антифриза също ударих на камък с търсенето му.Друго нещо което ме интересува искам да си поръчам и цветна верига Също и филтарна кутия за модел 2006 ми трябва и нея немога да си я намеря никаде.За сега е това ме мъчи,моля да помагате да мога да го събера тоя мотор че лятото мина половината.Ако някой има някакви интересни тунинг предложения имам едни джанти за бартеросване,от хондата са имат си всичко само на задната и липсва зъбакаНатиснете снимката за да я уголемите

Име:2013-06-28 14.33.57.jpg
Прегледи:1
Размер:128.2 КБ
ID:5497409Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2013-06-28 11.52.00.jpg
Прегледи:1
Размер:139.3 КБ
ID:5497410Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2013-06-28 11.52.54.jpg
Прегледи:1
Размер:136.4 КБ
ID:5497408 ето и малко снимки до каде го доклатих

                              Коментар


                              • От: CRF mania (само за пристрастени)

                                http://www.ebay.com/bhp/red-motorcycle-chain

                                http://www.blackbirdracing.com/stick...Ny0tMi0tLS0%3D

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X