Обява

Свий
Няма добавени обяви.

CRF mania (само за пристрастени)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: CRF mania (само за пристрастени)

    Е я виж на Х-са колко е голям резервоара

    а пък ето ти и хонда с педали Джарта

    Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

    Коментар


    • До: CRF mania (само за пристрастени)

      Е на тоя ЦРФ попа му четял молитва за клапани
      Прикачени файлове
      Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
      Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

      Sofrace Offroad Team

      Коментар


      • До: CRF mania (само за пристрастени)

        Онова колелце по-нагоре струва колкото нов 450

        Коментар


        • До: CRF mania (само за пристрастени)

          Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
          Така е прав си, понеже си пристрастен ти тази тема от началото чел ли си я..

          Я виж тук....

          Това не е yamaha, a suzuki DRZ400

          Коментар


          • До: CRF mania (само за пристрастени)

            Я да върна темата малко към идеята за CRF-a.
            Братовчед ми кара чисто нов CRF 450X 2007-ма модел.
            При първите 2-3 карания никакви проблеми, сега обаче няма никакъв ток.? Като натиснеш копчето на стартера в началото си палеше без грижи,след това започна да се чува някакво желание във вид на стържещ звук, но не въртеше, сега нищо не се случва.
            Кабелите са му наред, масата е добре, обаче нъцки да запали. На манивела всичко си му е ок.
            Някакви идеи за добър електричар в София ?

            P.S. Ако има и някой да направи реглаж на клапаните тук, ще е супер, че на Емо не му се разхожда до Будин в Дупница
            Per aspera ad astra.

            Коментар


            • До: CRF mania (само за пристрастени)

              С токове на мотори се занимава много успешно Борислав Костадинов.. или Боби Релето 0888407143, 0889581899

              Понеже пистарките на любимата ни марка се отличават с перфектно техническо изпълнение, с изключение единствено на електрическата система, Боби произвежда релета заместители на оригиналното на Хонда с радиатор, работещо на 3 пъти по-ниска температура и с 2 година гаранция на много конкурента цена. Определно има много професионален подход към нещата и го препоръчвам.

              Успех

              Коментар


              • До: CRF mania (само за пристрастени)

                Колеги от скоро сам с ЦРФ250Р 2005 година.Питах Chinela какво масло да си купя (благодаря за отговора),но немога да си намеря мануал (трябва да си платя,че да го имам) и незнам колко масло да сипя в двигателя.Ако някой има мануала нека ми даде линк или ми го прати по е-майла ( yniikalen@abv.bg ) или поне колко масло да му слагам да ми каже.Търсих из темите,но или защото само след полунощ се ровя и ми се спи и не намирам нищо или няма,а ми трябва спешно.

                Благодаря ви предварително.
                HONDA CRF250R

                Коментар


                • До: CRF mania (само за пристрастени)

                  Първоначално публикуван от Тануцо Преглед на мнение
                  Я да върна темата малко към идеята за CRF-a.
                  Братовчед ми кара чисто нов CRF 450X 2007-ма модел.
                  При първите 2-3 карания никакви проблеми, сега обаче няма никакъв ток.? Като натиснеш копчето на стартера в началото си палеше без грижи,след това започна да се чува някакво желание във вид на стържещ звук, но не въртеше, сега нищо не се случва.
                  Кабелите са му наред, масата е добре, обаче нъцки да запали. На манивела всичко си му е ок.
                  Някакви идеи за добър електричар в София ?

                  P.S. Ако има и някой да направи реглаж на клапаните тук, ще е супер, че на Емо не му се разхожда до Будин в Дупница



                  Нещо познато . Акумулатора му добре ли е вързан , защото на нашия 250х от там му беше проблема на 2-3пъти!
                  [SIZE=1][B][SIZE=2][URL="http://sixdayscrazyjob.com/"][IMG]http://ftp.domainbg.com/JORO_HD/Six-days-logo.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/B]
                  [B][SIZE=1]КТМ 450EXC-R '09[/SIZE][/B]
                  [B][SIZE=1]-------------------------[/SIZE][/B]
                  [B][SIZE=1]Ендуро клуб "Луда работа" - Стара Загора[/SIZE][/B]
                  "Колкото по-трудно , толкова по-лесно"
                  [/SIZE]

                  Коментар


                  • До: CRF mania (само за пристрастени)

                    Първоначално публикуван от Мартин Иванов Преглед на мнение
                    Нещо познато . Акумулатора му добре ли е вързан , защото на нашия 250х от там му беше проблема на 2-3пъти!
                    Оправи го сега си работи.
                    Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
                    Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

                    Sofrace Offroad Team

                    Коментар


                    • До: CRF mania (само за пристрастени)

                      Първоначално публикуван от nekr0n Преглед на мнение
                      Колеги от скоро сам с ЦРФ250Р 2005 година.Питах Chinela какво масло да си купя (благодаря за отговора),но немога да си намеря мануал (трябва да си платя,че да го имам) и незнам колко масло да сипя в двигателя.Ако някой има мануала нека ми даде линк или ми го прати по е-майла ( yniikalen@abv.bg ) или поне колко масло да му слагам да ми каже.Търсих из темите,но или защото само след полунощ се ровя и ми се спи и не намирам нищо или няма,а ми трябва спешно.

                      Благодаря ви предварително.
                      Информация дадена на мой приятел за такъв мотор от Бултрако вносителите на Хонда е 780мл в двигателя и 700мл в скоростите което ми се струва малко странно защото на 450 в двигателя е 700 а в скоростите е 650 така,че и аз незнам със сигурност но само това мога да кажа а ръководсво и ние не можахме да открием ако някой знае да каже ако не сипвай както ти казвам и проверявай нали има контролни пробки и прозорец
                      Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
                      Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

                      Sofrace Offroad Team

                      Коментар


                      • До: CRF mania (само за пристрастени)

                        Първоначално публикуван от evgeniml Преглед на мнение
                        Информация дадена на мой приятел за такъв мотор от Бултрако вносителите на Хонда е 780мл в двигателя и 700мл в скоростите което ми се струва малко странно защото на 450 в двигателя е 700 а в скоростите е 650 така,че и аз незнам със сигурност но само това мога да кажа а ръководсво и ние не можахме да открием ако някой знае да каже ако не сипвай както ти казвам и проверявай нали има контролни пробки и прозорец

                        Ми на моя няма прозорец.А за скоростите ми пише на двигателя 730мл. ,но за двигателя колко масло да сложа не пише по него.Ако сложа 780 да не стане некой фал само???
                        HONDA CRF250R

                        Коментар


                        • До: CRF mania (само за пристрастени)

                          Първоначално публикуван от nekr0n Преглед на мнение
                          Ми на моя няма прозорец.А за скоростите ми пише на двигателя 730мл. ,но за двигателя колко масло да сложа не пише по него.Ако сложа 780 да не стане некой фал само???
                          като няма прозорче пръчка няма ли все от някаде се контролира нивото разгледай?
                          Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
                          Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

                          Sofrace Offroad Team

                          Коментар


                          • До: CRF mania (само за пристрастени)

                            Здравей колега,Митков като имаше CRF 250 ми беше казал че събира 680мл масло в двигателя,и че се сменя на 3 изгорени резервоара бензин.

                            Коментар


                            • До: CRF mania (само за пристрастени)

                              Първоначално публикуван от BRANCO Преглед на мнение
                              Здравей колега,Митков като имаше CRF 250 ми беше казал че събира 680мл масло в двигателя,и че се сменя на 3 изгорени резервоара бензин.

                              еми да .. този црф сега е мой .. мерси
                              HONDA CRF250R

                              Коментар


                              • До: CRF mania (само за пристрастени)

                                ..много натокан мотор..даже прекалено като за ендуро



                                -но за крос е супер
                                беше в мен за половин година, не го бях карал много може би 50-80 часа което е около 2000км
                                -цялата му глава е някаква на тунинг фирма калифорнийска

                                -но пък пружините му са сменени с по твърди от оригиналните защото първият собственик от щатите е бил 120 кила ..и за ендуро мотора много трудно се кара с тия твърди пружини и разпилен двигател
                                между другото има и "power now" система този мотор
                                както и "степ" седалка

                                а милилитрите масло -зависи дали сменяш и филтъра или само маслото-то филтъра не се сменя всеки път а през няколко смени на маслото-тогава ползвах доколкото помня пълна синтетика на LIQUI MOLY взимах го на 5 литрови туби и излизаше по нормална цената
                                Последно редактирано от mitkov; 15-06-09, 14:16.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X