Обява

Свий
Няма добавени обяви.

GAS GAS 300+/гас мания/

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    GAS GAS EC 250

    Какво ви е мнението за GAS GAS 250 EC?
    Последно редактирано от iva_kx; 19-10-07, 23:20.
    Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
    0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

    Коментар


    • #47
      До: GAS GAS EC 250

      Мисля че имаше тема за модела, но търсачката нещо не ми работи както трябва и не мога да я намеря. Пробвай и ти.
      [img]http://images26.snimka.bg/005951842.jpg[/img]

      Коментар


      • #48
        До: GAS GAS EC 250

        Обяснете ми моля ви как да кача снимки в сайта. Имам същия 2007 година и днес го снимах.
        Последно редактирано от iva_kx; 21-10-07, 20:17.
        Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
        0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

        Коментар


        • #49
          До: GAS GAS EC 250

          влизаш в ОТГОВОР и там даваш наи отдолу дето пише УПРАВЛЕН
          ИЕ НА ПРИКАЧЕНИТЕ ФАИЛОВЕ натискаш варху него и тва е
          чакаи ще ти пусна снимки с по подробно обяснение
          KTM EXC 250 2т.1999г/BETA Tehno 250 Trial/KTM EXC 300 2006.

          Коментар


          • #50
            До: GAS GAS EC 250

            ето ти темата за GAS GAS

            http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=1989
            Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

            Коментар


            • #51
              До: GAS GAS 300 - 2006

              Момчета питам ви как да пусна снимки в сайта, защото аз имам такъв модел 2007 година. Иска ми се да го видиат хората в БГ защото е много подходящ за ендуро екстрийм. Малко данни за модела: 98 килограма, предница марцочи, заден амортисьор Закс, 6 скорости, клапа на карбуратора боисен, метални маркучи на съединителя ,спирачки нисин, гуми комплект мишелин ендуро3, джанти ексел, заден стоп тип лед, фар тип халоген. Всичката пластика на мотора е на фирмата Полиспорт. Кормило ХЕБО 28 мм на 22 в ракохватките. Запалване двойно програмирано за мокро и сухо каране, тип Кокусан. Максимална мощност 50 кс. Въртящ момент 4.5 Нм., резервоар 9.5 литра, резерва 1.5 литра. Мотора притежава трип мастар сериен. ИОпсионални амортисиори Олинс но доплащаш 600 евро. Цена на мотора 4990 с ДДС, отделно тук в Испания се плаща 200 евро за нов мотоциклет. И най важното нямаш никакви проблеми за частите, купуват се в момента. Поздрави на всички от Крази Джоб.
              Последно редактирано от iva_kx; 24-10-07, 09:33.
              Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
              0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

              Коментар


              • #52
                До: GAS GAS 300 - 2006

                Когато влезеш да пишеш ново мнение по дадена тема, под местото за писане ти излиза каре "Допълнителни опции" от там цъкаш на бутона "Управление на прикачени файлове" (снимка 1), след това ти излиза каренце (снимка 2) от където след натискане на бутона "browse" можеш да избереш снимки от твоя компютър (снимка 3). В дясно от бутоните за избор на снимка "browse" има бутонче "Изпращане". Натискаш го и чакаш да се зареди. След като се зареди най-долу на прозореца има бутон "Затвори този прозорец". След като го натиснеш и изпратиш мнението си към темата, снимките ти ще се появят като прикачени файлове към мнението. Точно както са се прикачили моите снимки, с които ти обяснявам.
                А я кажи сега как върви модела, който 2Т 300сс. И можеш ли да уредиш закупуване за България. В смисъл български гражданин да си купи мотора и да си го регистрира в България.
                И хайде качи снимки на твоя, че май ще е много интересно тук.
                Поздрви за добрата покупка
                Прикачени файлове
                Иво Георгиев
                Gworkshop

                Коментар


                • #53
                  До: GAS GAS 300 - 2006

                  веееднага качвай снимки
                  ..кажи и къде що живееш..може ли например да дойдем да направим един сравнителен тест и да го поразгледаме..

                  ПП и що тъй поздрави само за крейзи джоб..ти си по скоро като за нашата-2 строк ендуро адвенчър сбирка

                  Коментар


                  • #54
                    До: GAS GAS 300 - 2006

                    колега pepimotos нас със 2Т КТМ-ите за нищо ни нямаш

                    чувстваме се обидени така

                    ето можеш да хвърлиш едно око и на темата за 200 EXC

                    http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...t=19480&page=2
                    Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                    Коментар


                    • #55
                      До: GAS GAS 300 - 2006

                      Извинявам се, че пратих поздрави само на Крейзи Джоб, те са всички които обичат този спорт. Живея в Испания и мога да ви обясня всичко за тези мотори, мога да говоря с часове. Могат български граждани да си купят мотор от тук, и цените които видях, посочени от вас са много завишени. Моят струва, нов 4990 евро, с панталон, ръкавици и блуза Хебо, предпазител на аспуха, три литра масло 2т, спрей за веригата и още един за филтъра. Това ми го подариха при самата покупка защото го платих в брой. Също е изгоднода го купиш в края на годината, и вече се продава модела 2008, разликата между него и моя е преден калник, фар и ръкохватки. Имам поща в СКАЙПА ПЕПИДЕСИ32 ако искате, можете да си говорим.
                      Последно редактирано от iva_kx; 24-10-07, 09:41.
                      Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                      0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                      Коментар


                      • #56
                        До: GAS GAS 300 - 2006

                        Здравей, Пепимото !
                        И на теб поздрави от Crazy job !
                        Отдавна знаем за тази фирма и се интересувахме за нея, но дилъра в Австрия ни предлагаше много високи цени за него, а и частите насам наистина са проблем. Иначе имам приятели от Австрия, които имат ендуро 2Т и са много доволни от него. Аз самият съм тествал 300 кубиковото ендуро и останах впечатлен от качествата му.
                        Ще се радваме да си комуникираме всички ендуристи от форума с теб и Добре дошъл тук !
                        Поздрави и оня хулиган Сервантес !
                        Ендурото и сексът не са шега работа !
                        -------------
                        Животът се измерва с броят на издишванията !

                        http://sixdayscrazyjob.com
                        http://crazy-job.com

                        Коментар


                        • #57
                          До: GAS GAS 300 - 2006

                          Моят струва, нов 4990 евро, с панталон, ръкавици и блуза Хебо, предпазител на аспуха, три литра масло 2т, спрей за веригата и още един за филтъра.
                          ...а бе човек..защо не каза по рано
                          ..сега може би и аз щях да съм със гас гас

                          Коментар


                          • #58
                            До: GAS GAS 300 - 2006

                            Специално за Митков, продължавам да обяснявам, че също са длъжни, когато копуваш мотор нов, говоря само за ГАС ГАС, да ти дадат още един ауспух, който има нещо като катализатор, но може да се махне и става като серийна. Един комплект жигльори, игли и един клапан за атак системата който се слага след като минеш 500 км. До тогава се прави разработка. Аз сам си регулирах карбуратора. 175 горивен 42 празен ход 2ра черта на иглата от горе на долу и болтчето на оборотите - оборот и една четвърт. Смених също споменатия клапан и мога да ви кажа, че мотора става нещо страшно. Разработката я правих в България през август, но не можах да карам много защото правих сватба. Та между другото се изплазвах с мотора. Условията за ендуро в България испанците могат само да ги сънуват.
                            Прикачени файлове
                            Последно редактирано от iva_kx; 24-10-07, 21:41.
                            Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                            0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                            Коментар


                            • #59
                              До: GAS GAS 300 - 2006

                              Никога не съм се докосвал до нещо подобно,но се влюбих май

                              Коментар


                              • #60
                                До: GAS GAS 300 - 2006

                                Пепи, а за 200-ката на Гас Гас какво можеш да да кажеш, защото няма начин да не си я взел предвид?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X