Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Suzuki DRZ400

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Suzuki DRZ400

    Ти в темета за Сузуки няма да пишеш-твоята тема е в ретро педалетки.Там ще се изказваш.И другия път като идваш към Изгрев за вода мини се обади,че се забравихме.

    Коментар


    • От: Suzuki DRZ400

      Първоначално публикуван от evelin d Преглед на мнение
      Ти в темета за Сузуки няма да пишеш-твоята тема е в ретро педалетки.Там ще се изказваш.И другия път като идваш към Изгрев за вода мини се обади,че се забравихме.
      А пък тези без мотори още повече,в Изгрев ходя да раздвижа мАтора!Водата е от Велика!
      HONDA DOMINATOR 650
      ОРЕЛ ASTRA
      РСПБЗН-Приморско

      Коментар


      • От: Suzuki DRZ400

        Смазах го, няма ефект, изобщо не се връща газта...
        Honda MTX 125 , Suzuki DRZ 400S 2004, Suzuki DRZ 400S 2004

        Коментар


        • От: Suzuki DRZ400

          Колега сигурно си го направил но все пак-пробвай да отхлабиш малко винта,където се захваща жилото за карбуратора-отпусни малко.Аз като смянаш жилата първо ги хванах за карбуратора и после като нагласих охлюва на газта горе на кормилото газта се подаваше идеално,но не връщаше.....40-45мин. се мъчих да установя какво става,къде е проблема докато не отпуснах малко отдолу.

          Коментар


          • От: Suzuki DRZ400

            С едно жило си няма проблем, връща се всичко си е точно, даже механика ми каза, че той така си ги правел всички негови мотори. А, иначе един път се изтърсих на дясно и при удара в земята гарда на кормилото прищипа гумената ръкохватка на газта и газта почна да заяжда. И от моята глупост - разглобих всичко , но по обратен ред от карбуратура към кормилото /въпреки, че прочетох в мануала, че се почва от кормилото към карбуратура/, голямо човъркане падна, а проблема можеше да се разреши за 30 секунди. Е, те за тва не си права мотора сам .
            Знам, че ги знаете тия работи, но споделям, в случай, че има и други такива експерти, като мен.

            Коментар


            • От: Suzuki DRZ400

              Здравейте,
              Вчера ДРЗ та ми направи странен проблем, бях свалил акумулатора и един,два месеца стоя без акумулатор в гаража. Вчера реших да го запаля, сложих акумулатора, запали без проблем, поработи си на място, изгасих го и реших да го запаля пак, при завъртането само се чу едно ЦЪК и изгуби всички тоци, помислих ,че е от акумулатора защото е малко фалшив, свалих го заредих го сложих го, всичко си беше нормално имаше си ток запали без проблем, и отново направи същия проблем. Откачих минуса на акумулатора, закачих го и пак всичко си дойде на мястото, запали си без проблем, покарах го и така повече проблеми не направи. Та въпроса ми е от какво се получава това губене на ток? Може ли да е от акумулатора, бушона е здрав гледах го не е от него!
              Honda MTX 125 , Suzuki DRZ 400S 2004, Suzuki DRZ 400S 2004

              Коментар


              • От: Suzuki DRZ400

                На мене така ми правеше докато не видях, че ми е отхлабена клемата на минуса на акумулатора. Някъде не прави добър контакт според мене.

                Коментар


                • От: Suzuki DRZ400

                  Здравейте, вече минаха 4 години откакто закупих от колегата profesionalista / за което съм му много благодарен / този чудесен мотоциклет - Сузуки ДРЗ 400 /с кик стартер/. За това време мотора е претърпял замяна/ремонт на следните по-скъпи части: пренавита звезда /може би единственото слабо място - имаше някъде писано по-назад в темата за този добре известен проблем/ - изгоря някъде през средата на първата година и от тогава не съм имал проблем, на третата година смених буталото и шлайф на цилиндъра, смених шарнира, който се счупи по моя вина по-миналата година, както и смених предното окачване, също по моя вина /при мене работата на мотора се измерва в години, а не в моточасове /. Като изключим звездата, за всичко останало съм си виновен сам! И такаа... почнах да се оглеждам за друг мотор, един вид нещо 450 р'иирш ли. Обаче след пазарен анализ достигнах до извода, че ще си карам ДРЗтката, докато не предаде богу дух, а дори и тогава бих я съживил с един биг бор кит 434 цц и всичките му там разпределителни валове, ауспуси, 3х3 мод и т.н. .
                  Мотора си ми харесваше и като съвсем начинаещ, а пък сега, като напреднал начинаещ ми харесва още повече !!!
                  Отново да припомня - много подходящ за начинаещи, защото е по-евтин като покупна цена, като поддръжка, пък и е по-спокоен от КТМи, Хонди, Ямахи и т.н. ендуро мотори, но си има сила. Прощава грешки и изважда от ситуации
                  Поздрави на всички колеги, които притежават ДРЗ, и по-специално ДРЗ само с кик стартер , пожелавам ви много приятни километри с машините /за безаварийни не споменавам, щото рядко аварира тоз матор/ и газ до дупка.

                  Коментар


                  • От: Suzuki DRZ400

                    Първоначално публикуван от LightOfJah Преглед на мнение
                    Здравейте, вече минаха 4 години откакто закупих от колегата profesionalista / за което съм му много благодарен / този чудесен мотоциклет - Сузуки ДРЗ 400 /с кик стартер/. За това време мотора е претърпял замяна/ремонт на следните по-скъпи части: пренавита звезда - изгоря някъде през средата на първата година и от тогава не съм имал проблем, на третата година смених буталото и шлайф на цилиндъра, смених шарнира, който се счупи по моя вина по миналата година, както и смених предното окачване, също по моя вина /при мене работата на мотора се измерва в години, а не в моточасове /. Като изключим звездата, за всичко останало съм си виновен сам! И такаа... почнах да се оглеждам за друг мотор, един вид нещо 450 р'иирш ли. Обаче след пазарен анализ достигнах до извода, че ще си карам ДРЗтката, докато не предаде богу дух, а дори и тогава бих я съживил с един бог бор кит 434 цц и всичките му там разпределителни валове, ауспуси, 3х3 мод и т.н. .
                    Мотора си ми харесваше и като съвсем начинаещ, а пък сега, като напреднал начинаещ ми харесва още повече !!!
                    Отново да припомня - много подходящ за начинаещи, защото е по-евтин като покупна цена, като поддръжка, пък и е по-спокоен от КТМи, Хонди, Ямахи и т.н. ендуро мотори, но си има сила. Прощава грешки и изважда от ситуации
                    Поздрави на всички колеги, които притежават ДРЗ, и по-специално ДРЗ само с кик стартер , пожелавам ви много приятни километри с машините /за безаварийни не споменавам, щото рядко аварира тоз матор/ и газ до дупка.
                    ...мнооооооооооооооого мило,колега,благодаря ти.Иначе щом мотора не ти е изневерил,не го прави и ти...ще спре да те слуша.
                    HUSGVARNA 630 SMR
                    PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

                    Коментар


                    • От: Suzuki DRZ400

                      Първоначално публикуван от profesionalista Преглед на мнение
                      ...мнооооооооооооооого мило,колега,благодаря ти.Иначе щом мотора не ти е изневерил,не го прави и ти...ще спре да те слуша.
                      В никакъв случай не му изневерявам! Мотора се експлоатира по-предназначение => нормално е да се счупи това-онова, но аз не жаля средства за ремонт, макар че в последно време... разни скъперници ми втълпяват, че това можело да кара така, онова можело да кара така, а бе карай си го нищо му няма... Е, да ама нещо не ми се нрави този стил, въпреки че става въпрос за дреболии. От друга страна - не му и робувам, но няма и нужда.

                      Коментар


                      • От: Suzuki DRZ400

                        Малко помощ и за мен че ме побърка.Мотора е К версията ,пали работи стабилно но ниски но като подадеш газ гасне.Докато е на оборот има стабилна искра но при подаване на газ изчезва (проверено с някъкъв тестер на който дори не му знам името )
                        Докато е студен се форсира без проблем .Гадорията започва да я прави когато позагрее.
                        Та, към кое да се насоча горе долу,CDI ,звезда ......

                        Коментар


                        • От: Suzuki DRZ400

                          Сигурен съм на 99% че е звезда.
                          Yamaha Yz450F
                          Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
                          Всичко с ''рошави''гуми!

                          Коментар


                          • От: Suzuki DRZ400

                            Първоначално публикуван от ivo929 Преглед на мнение
                            Сигурен съм на 99% че е звезда.

                            99.9%
                            МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                            Коментар


                            • От: Suzuki DRZ400

                              М даа утре мерим и при Каламов ако се включи

                              Коментар


                              • От: Suzuki DRZ400

                                Премери и ела мойто коте .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X