Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Suzuki DRZ400

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Suzuki DRZ400

    Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
    A във този сайт го дават по-малко,и то доста!http://www.motorcyclespecs.co.za/mod...z400e%2000.htmА сега де,на кой да вярваш!Като се появи Пешо от Карлово ще каже!
    Нищо не давам и нищо не казвам : конете са му достатъчни !

    Коментар


    • От: Suzuki DRZ400

      Здравейте. Да се похваля и аз, купих преди седмица мечтания ДРЗ 400СМ но е "гол като сокол" т.с няма я чантичката на задния калник с инструмента. Ако може някой да каже продава ли се отделно, или какво да търся, като инструмент на първо време. На първо каране, установих,че мотора не може да се форсира рязко а се замисля, ама дори не мога да проверя свеща заради липсващите ключове.

      Коментар


      • От: Suzuki DRZ400

        Знам,че е писано много ... и изчетох всичко дотук. И все пак-какво мислите за Suzuki DRZ 400 S,2006г. като за първи мотор за дама? От всичко написано останах с впечатление,че моторът не е сприхав,по-спокоен е(това и търся),и е подходящ за поляни и асфалт.Конкретният, по първи впечатления е идеален и поддържан,остава и професионалист да го види.Моторът ще се кара в града,в последствие и по чукарите. От изписаното в 48 страници тук,се убеждавам,че това е мотора.Извинявам се предварително,на тези,за които ще сметнат въпроса за досаден и вече коментиран

        Коментар


        • От: Suzuki DRZ400

          Според мен е много подходящ мотор за дама , но за първи си е малко силничък и ще е много важен прехода от поляни към чукари. Асфалта и града са най-опасни , ако можеш ги подмини , там трудно ще се пазиш , трябва да разчиташ , че ще те пазят. Успех!
          В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

          Коментар


          • От: Suzuki DRZ400

            Само височината евентуално може да е лек проблем ? А и е малко по-тежък.

            Коментар


            • От: Suzuki DRZ400

              Благодаря за бързото включване! Височината никак не е проблем,стъпвам спокойно,качвах се вече. За тежестта ... нямам база за сравнение,за да ми прави впечатление (забелязах,че е с 20-на кила по-тежък от по-спортните ендураци),,към момента всички ми се струват тежки,това ще го усетя ,като започна да карам... и да вдигам мотора от земята Идеята с покупката на този мотор е по-скоро да имам възможност да опитам различни терени,и да бъде по-спокоен( амбиции,клонящи към крос изпълнения нямам) .Не знам дали съм права,но с първият мотор не се изчерпват нещата-той само може да насочи бъдещия моторист към "подходящия" за него вид и модел.Някои сигурно и след петия мотор не са убедени какво им трябва.Та ясно е,че рано или късно вероятно ще се насоча и към по-мощен и лек,а защо не и два-за гора и шосе,но това не омаловажава избора на първи мотор. Ясно ми е,че няма "универсален" мотор,както няма такъв каяк,колело или кола ... но като начинаещ,който няма опит,и пари,за да експериментира с различни мотори на първо време,все пак търся максимума,който,струва ми се,мога да извлека именно от DRZ400s.

              Коментар


              • От: Suzuki DRZ400

                Абе мотора е супер, ама хем за първи, хем за дама май не е най подходяшия избор.
                То на мен дето вече 7 - 8 години се завирам из балканите, ми се случва да навия масура неволно и да тичам след мотора (последния път ми се случи на пистата в Зверино). Та за начинаещ, тепърва проходжащ моторист мисля че ще дойде малко по мощен от колкото трябва. Колкото и да е удобен ДРЗ-а не е за подценяване! Мотора е ОПАСЕН!!!
                Виж някоя кобатура около 200 4Т да свикнеш за един сезон, после като ти омалее ще му мислиш.

                Коментар


                • От: Suzuki DRZ400

                  Според мен най-големият му недостатък е килограмите,вдига се доста трудно от кофти терен,па и на равно не се дига много лесно,като паднеш си е мъка после,всичко друго отговаря на изискванията.Да не кажа,че ми се вижда най-здравият мотор,като танк е ,въпроса е сама в гората да не ходиш,ако има кой да ти вдига мотора това е правилният избор.

                  Коментар


                  • От: Suzuki DRZ400

                    ще заякна,как така някой ще ми вдига мотора
                    И да ... сама в никакъв случай няма да бръмча Моторчето е факт,прекрасно е,макар и да се вгорчи щастието от покупката поради проблеми с документите и с лъжливия продавач. Благодаря на всички,които се включиха по темата

                    Коментар


                    • От: Suzuki DRZ400

                      Честит ти мотор! И да споделиш после как е моторчето

                      Коментар


                      • От: Suzuki DRZ400

                        Мотора е чук! Ще има да му свиквам тепърва... както и той с мен Покарах го по поляните доволно,но, неясно за мен как,му блокирах скоростите накрая,,, спря да превключва ... с малко игра със съединителя, след около 10 мин. опити, успях да си хвана неутралната и да си го прибера в кутията (буса). Беше на преглед,чук е,така че вероятно аз нещо съм го изтормозила.

                        Коментар


                        • От: Suzuki DRZ400

                          Неутралната малко трудно се хваща в началото, особено ако маслото е старо. И аз като го взех по 5-10 мин. търсих неутралната..., но ти пак си добре, аз първия път се чудих що не пали, а то нямало бензин

                          Коментар


                          • От: Suzuki DRZ400

                            Колеги,моля за малко помощ.Бендикса или т.н/starter clutch/ на моя DRZ400 Sмодел 2001г.се скапа тотално.1-Понеже ще го търся в ebay,дали на всички модели E,S,SMса еднакви и от кои години стават за моя.2-за направата на скобата,и смяна та му всички мнения ще са ми от полза

                            Коментар


                            • От: Suzuki DRZ400

                              Здравейте,
                              Колеги има ли някакъв проблем ако карам само с жилото на газта което я подава (това което я връща се беше разнищило, сложих ново обаче газта не се връща и е много твърда). Когато е с едно жило газта е по мека и се връща по бързо.
                              Honda MTX 125 , Suzuki DRZ 400S 2004, Suzuki DRZ 400S 2004

                              Коментар


                              • От: Suzuki DRZ400

                                Първоначално публикуван от pavlofff Преглед на мнение
                                Здравейте,
                                Колеги има ли някакъв проблем ако карам само с жилото на газта което я подава (това което я връща се беше разнищило, сложих ново обаче газта не се връща и е много твърда). Когато е с едно жило газта е по мека и се връща по бързо.
                                По-добре да си така като са го проектирали и направили от Сузуки,какво става когато газта спре да се връща точно когато не трябва?Двигателя реве до пръсване на максимални,или става някоя сакътня-недай си боже!Смажи новото жило,дано тръгне по-лесно.
                                HONDA DOMINATOR 650
                                ОРЕЛ ASTRA
                                РСПБЗН-Приморско

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X