Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Suzuki DRZ400

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Suzuki DRZ400

    Аз го направих това "обратното" оня ден - монтирах си кик стартер и сега се чувствам с една идея по-спокоен. Вече няма да се чудя в кой момент ще ми свърши акумулатора, а да буташ сам ДРЗ си е приключение :-) Целият кит струва 360лв си идва с всичко необходимо, даже остават някои части, понеже е предназначен за Е-модела на който се слага ръчен декомпресор, а при "по-обикновените" S-модели той е автоматичен. Рита се сравнително лесно и пали на половината ход на манивелата. Цялата операция по монтирането му е обяснено подробно в тази тема. Може и да не се източва маслото, само трябва да се сложи мотора да легне на земята и да не се забрави да се спре кранчето за горивото че после много мирише в гаража :-)

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20140618_201801.jpg
Прегледи:1
Размер:161.9 КБ
ID:5595047 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20140620_190405.jpg
Прегледи:1
Размер:134.5 КБ
ID:5595048

    Коментар


    • От: Suzuki DRZ400

      Честита манивела,със здраве да си я риташ.Статора от линка, който даде дойде излезе 128.0 лв.БЛАГОДАРЯ още веднъж.
      Трагичното не е смъртта, а животът, който
      хората живеят или не изживяват до смъртта си.
      Чарлз Буковски

      Коментар


      • От: Suzuki DRZ400

        Първоначално публикуван от Arai Преглед на мнение
        Аз го направих това "обратното" оня ден - монтирах си кик стартер и сега се чувствам с една идея по-спокоен. Вече няма да се чудя в кой момент ще ми свърши акумулатора, а да буташ сам ДРЗ си е приключение :-) Целият кит струва 360лв си идва с всичко необходимо, даже остават някои части, понеже е предназначен за Е-модела на който се слага ръчен декомпресор, а при "по-обикновените" S-модели той е автоматичен. Рита се сравнително лесно и пали на половината ход на манивелата. Цялата операция по монтирането му е обяснено подробно в тази тема. Може и да не се източва маслото, само трябва да се сложи мотора да легне на земята и да не се забрави да се спре кранчето за горивото че после много мирише в гаража :-)

        [ATTACH=CONFIG]720269[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]720270[/ATTACH]
        Едно уточнение : К моделът е с ръчен , Е е като С -с автоматичен декомпресор . За 4 години един път не ми се е наложило да бутам , нито съм се чувствал неспокоен. За 360 лева можеш да си купиш 8 ( осем ) акумулатора . Виж някоя риба като хванеш да пратиш към Карлово , че от юг чакам вече трета година . Ама от там даже и перка няма - голяма е скръндза .

        Коментар


        • От: Suzuki DRZ400

          Ок, уважавам мнението ти, обаче предпочитам да съм балъка който даде 360лв отколкото балъка, който остана на пътя/в гората, понеже карам предимно сам. Колкото до рибата - като дойдеш на море ще я оправим

          Коментар


          • От: Suzuki DRZ400

            То е ясно , че манивелата е голям плюс . Но тя се слага за да спести част от масата на акумулатора , стартера , ел . инсталацията и другите детайли . Виждал съм много повече счупени манивели , отколкото стартери . Както и да е , решил си - направил си го . Защо ли ти се чудя , аз едно време купих цял мотор за да му взема двете джанти , защото бяха магнезиеви .

            Коментар


            • От: Suzuki DRZ400

              Първоначално публикуван от pe6o74 Преглед на мнение
              че от юг чакам вече трета година . Ама от там даже и перка няма - голяма е скръндза .
              Ко..ко каза,я пак че нещо не разбрах!
              HONDA DOMINATOR 650
              ОРЕЛ ASTRA
              РСПБЗН-Приморско

              Коментар


              • От: Suzuki DRZ400

                Първоначално публикуван от Arai Преглед на мнение
                Колкото до рибата - като дойдеш на море ще я оправим
                Не е до ходенето на море, а е до изпращането на морска риба в Карлово
                SUZUKI DRZ SuperMoto

                Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                Коментар


                • От: Suzuki DRZ400

                  Казвам им аз , но ... . После защо намаляла популацията на тукашната речна скумрия .

                  Коментар


                  • От: Suzuki DRZ400

                    Първоначално публикуван от pe6o74 Преглед на мнение
                    Казвам им аз , но ... . После защо намаляла популацията на тукашната речна скумрия .
                    Ами поради тази причина и манивелите след това се чупели.............
                    SUZUKI DRZ SuperMoto

                    Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                    Коментар


                    • От: Suzuki DRZ400

                      + и - на Моторите DR серия от 1992?И горе долу за какви пари е пазарната цена на втора ръка такъв мотор?

                      Коментар


                      • От: Suzuki DRZ400

                        Тука е е за ДРЗ, но един приятел се прецака да си купи ДР 350 '91г. и сега го продава за 2000 лв., с коментар /хехехе търговец го играе, ехеххехе/, минуса му, е че е 140 кг. и точно за това го продава. Има и други разни + и - , но трябва да се поразровиш, има писано по въпроса, няма кой да се занимава вместо теб. Пазарната цена му е от много евтин счупен до много скъп тунингован, но около 1500 - 2500 е цената май.
                        Последно редактирано от LightOfJah; 02-07-14, 23:23.

                        Коментар


                        • От: Suzuki DRZ400

                          Първоначално публикуван от LightOfJah Преглед на мнение
                          Тука е е за ДРЗ, но един приятел се прецака да си купи ДР 350 '91г. и сега го продава за 2000 лв., минуса му, е че е 140 кг.
                          Защо килограмите да са му в минус?Просто твоя приятел иска да го кара в гората като дрз-т!Ми няма и как да стане,както се казва "всяка жаба да си знае гьола"

                          П.пНе знам какви постове пишете,но нещо или не поствате както трябва или аз не вдявам!
                          HONDA DOMINATOR 650
                          ОРЕЛ ASTRA
                          РСПБЗН-Приморско

                          Коментар


                          • От: Suzuki DRZ400

                            .................
                            HONDA DOMINATOR 650
                            ОРЕЛ ASTRA
                            РСПБЗН-Приморско

                            Коментар


                            • От: Suzuki DRZ400

                              Нещо май алкохолецът ти е дошъл снощи в повечко ........

                              Коментар


                              • От: Suzuki DRZ400

                                Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
                                Защо килограмите да са му в минус?Просто твоя приятел иска да го кара в гората като дрз-т!Ми няма и как да стане,както се казва "всяка жаба да си знае гьола"
                                Бях написал по-дълъг пост, в който обяснявах, че ДР-а моя приятел иска да го кара по баири и неутъпкани пътеки, а колегата на друго място е написал, че иска да го кара не по баири и по утъпкани пътеки. Та в тоя смисъл, прав си ,че в гората е трудно с ДР и за там 140 кг са минус, ако се разхождаш по полето не са минус. Но пък иначе си е хубав мотор, поне на мен ми харесва, ама не е за гората. Предупреждавах аз, ма някои хора сами трябва да изпитат грешките на гърба си. Аааа, че и продължава - сега щял да взима рмз 250 ц ц ц

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X