Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Suzuki DRZ400

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Suzuki DRZ400

    ахам, като за непрофесионалист и предимно лятото около 1 атмосфера значи бива, че незная зимата може и да са поспаднали. Пък и аз съм над 105 килца

    Коментар


    • От: Suzuki DRZ400

      Здравейте, бихте ли ми казали малсото в скоростната кутия и двигателя отделно ли е? (извинявам се за глупавия въпрос)

      Коментар


      • От: Suzuki DRZ400

        Маслото е едно и за скорости и за останалата част от двигателя.
        Yamaha Yz450F
        Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
        Всичко с ''рошави''гуми!

        Коментар


        • От: Suzuki DRZ400

          А жилото за газ (жилата де) от друг мотор става ли? Примерно от РМЗ? Искам да ги сменя профилактично.

          Коментар


          • От: Suzuki DRZ400

            Мой човек,жила могат да станат от всичко,само трябва да си малко сръчен в ръцете и с поялника.А ако питаш за пълна взаимозаменяемост-не знам дали ще станат без малко напасване.
            Yamaha Yz450F
            Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
            Всичко с ''рошави''гуми!

            Коментар


            • От: Suzuki DRZ400

              За второто питам. Да си купя от магазин става въпрос. Другото е ясно за всички.

              Коментар


              • От: Suzuki DRZ400

                Ако ти се дават малко повече пари вземи си това http://www.ebay.co.uk/itm/3605517966...84.m1439.l2649 ,ако не ти се дават ,купи си жила за 10лв и си ги смени в кожусите! Бързо и лесно. При мен кожусите бяха за смяна и затова реших да взема тези ,похвалиха ми ги ,че са много качествени ,и да видим колко ще изкарат. За сега съм доволен!

                Коментар


                • От: Suzuki DRZ400

                  Ми реално според мен ще е супер сложна и проблемна процедура да връзваш пъпки на жилата,пак да ги мериш накрая нещо да се откачи,мойто го взех от един магазин на козлудуй,цената беше колкото е в ибей,за сега няма никакви проблеми,даже се едно съм с друг мотор,преди тва сам си връщах газта

                  Коментар


                  • От: Suzuki DRZ400

                    Здравейте! Нов съм във форума. Търся да купя Сузуки ДРЗ 400 С между 2000-2004г. Ако някой може да даде предложения за читав екземпляр ще съм благодарен.

                    Коментар


                    • От: Suzuki DRZ400

                      Здравейте! И аз търся да купя Сузуки ДРЗ 400 E между 2004-2008г.
                      Предложения със снимки може да давате на Skype: plamen.s.stanchev

                      Коментар


                      • От: Suzuki DRZ400

                        Здравейте колеги, понеже чувам леко тракане в двигателя на моя ДРЗ, което се засилва с покачване на оборотите , та си помислиш, че може да е от клапаните. Попитах как се регулират един автомонтъор и той ми каза , че при по старите автомобили, когато чуеш тракане от клапаните развиваш обтегача, той си идва на мястото и го завиваш. Но при мотора незнам как е, ако някой може да ми даде съвет ще съм благодарен, а и ако обтегача е в крайно положение нова верига ли трябва и от къде мога да закупя?

                        Коментар


                        • От: Suzuki DRZ400

                          Никъде не си посочил от кой град си. А, ето как постъпих аз като чух тракане от двигателя - отидох на майстор , който ми смени ангренажната верига и готовооо.

                          Коментар


                          • От: Suzuki DRZ400

                            Аз пък като чуя тракане от двигателя на мотора, гася го и отивам при най-близкия автомонтьор, щото те по презумция са в час с всичко
                            Вариянт №2 е да караш на пУна газ и тогава спираш да чуваш тракането
                            И сега сериозно........... както са написали колегите, най-вероятната причина е ангренажната верига, така че започни първо със смяната и, и след това търси проблема другаде. Но това което също е важно е, дали наистина този шум е толкова сериозен, че да налага смяната на веригата, защото за теб може да е така, но за майстора /чудех се коя дума да използвам, само и само да не е автомонтьора / може нещата да са в рамките на нормалното ДРЗ-та като цяло има едно леко тракане при работа, но както ти казах, важното е да е леко и тогава пУна газ и всичко ще е наред
                            SUZUKI DRZ SuperMoto

                            Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                            Коментар


                            • От: Suzuki DRZ400

                              Ясно, а за този обтегач? Явно не трябва да се бута. Относно от кой град съм имах предвид части от интернет. А може ли да ми обясните какво прави този човек- http://www.youtube.com/watch?v=iu9ahRl2NXg . И евентуално, ако ви пусна клип как работи ще може ли да ми кажете дали е в рамките на нормалното?
                              .
                              Последно редактирано от vaskoer; 20-03-13, 18:36.

                              Коментар


                              • От: Suzuki DRZ400

                                Здравейте колеги , имам един въпрос относно пинионите и разхода на гориво- Между 43/15 и 49/14 колко би трябвало да е разликата в разхода?
                                Honda MTX 125 , Suzuki DRZ 400S 2004, Suzuki DRZ 400S 2004

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X