Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Suzuki DRZ400

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Suzuki DRZ400

    Първоначално публикуван от ИВАН-ПРАВЕЦ Преглед на мнение
    Колега сподели как ,аз съм със S ,голяма почерпка.Може да дойда и до Кърнаре.(Да почерпя)
    Можеш даже и да го покараш продадох го в съседното село. леки валове,рей.бутало,карб. и гарнитурата на щилин.
    МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

    Коментар


    • От: Suzuki DRZ400

      Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
      Можеш даже и да го покараш продадох го в съседното село. леки валове,рей.бутало,карб. и гарнитурата на щилин.
      Опааа забравех генерацията и по голямата кривка
      МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

      Коментар


      • От: Suzuki DRZ400

        Мисля да започна първо с карбуратора.Освен от YZF450 , от какъв друг мотор става.
        Последно редактирано от ИВАН-ПРАВЕЦ; 30-01-13, 20:03.
        DRZ 400S

        Коментар


        • От: Suzuki DRZ400

          Човече не се е....вай с куция си кон Ако всичко му е наред, няма смисъл да го "побългаряваш" Лошото е, че ние винаги сме по-хитри и по-знаещи, и разбиращи от хората дето са направили тоя мотор! Ще спестиш някой и друг грам, но това на дали ще го усетиш толкова осезаемо! Разбирам да гониш някакви постижения и времена, а то нашето май си беше чисто хоби! Както и да е, моето мнение е, че ако е трябвало да се сложи друг по-подходящ карбуратор, то отдавна да са го направили в завода, но все пак ако твоя е заминал и трябва да купуваш нов, това вече е друга бира...
          SUZUKI DRZ SuperMoto

          Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

          Коментар


          • От: Suzuki DRZ400

            Ааа, не съм се юрнал да го тунинговам.Мотора си върви идеално,но ако изпадне от някъде един по-евтин Кейхин FCR39 няма да му мисля много.Иначе съм доволен от мотора,много здрав и удобен за каране.Нямам никакви проблеми с него досега.
            DRZ 400S

            Коментар


            • От: Suzuki DRZ400

              Първоначално публикуван от ИВАН-ПРАВЕЦ Преглед на мнение
              Ааа, не съм се юрнал да го тунинговам.Мотора си върви идеално,но ако изпадне от някъде един по-евтин Кейхин FCR39 няма да му мисля много.Иначе съм доволен от мотора,много здрав и удобен за каране.Нямам никакви проблеми с него досега.
              Сменяш ли карбуратора трябва да смениш и кривката защото твоята ще му дойде малка.
              МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

              Коментар


              • От: Suzuki DRZ400

                Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                Сменяш ли карбуратора трябва да смениш и кривката защото твоята ще му дойде малка.
                Ахаа,благодаря колега.Това не го знаех.
                DRZ 400S

                Коментар


                • От: Suzuki DRZ400

                  Колеги, на някой да му се намират степенки за ДРЗ С версията , за втория човек?

                  Коментар


                  • От: Suzuki DRZ400

                    От скоро съм горд собственик на ДРЗ 400 и искам да попитам какви предпазители за радиаторите и подкартерната защита да избера!!!Има ли размери за да се направат или нови!!мерси предварително
                    Опел Корса В 1,4 82 коня
                    Пасат 1,9 ТДИ 90-ка
                    Ямаха ХТ 600Е
                    Симсон SR 49 1959 г. :D

                    0898234666:D

                    Коментар


                    • От: Suzuki DRZ400

                      Всеки кадърен заварчик може да ти ги направи.Освен това във форума,в раздела за маняци на ЦРФ един колега е описал много точно и със снимки как става номера,за ДРЗ е същото,само вече се съобразяват със самия мотор.
                      Yamaha Yz450F
                      Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
                      Всичко с ''рошави''гуми!

                      Коментар


                      • От: Suzuki DRZ400

                        Проблем ли е Сузуки ДРЗ да се кара с повече от 95 октана?

                        Коментар


                        • От: Suzuki DRZ400

                          Първоначално публикуван от vaskoer Преглед на мнение
                          Проблем ли е Сузуки ДРЗ да се кара с повече от 95 октана?
                          Не, освен ако е 120 октаново гориво за рали автомобили
                          Yamaha WR 200

                          Коментар


                          • От: Suzuki DRZ400

                            Първоначално публикуван от vaskoer Преглед на мнение
                            Колеги, на някой да му се намират степенки за ДРЗ С версията , за втория човек?
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0530.jpg
Прегледи:1
Размер:82.2 КБ
ID:5457064Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0531.jpg
Прегледи:1
Размер:48.7 КБ
ID:5457065
                            МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                            Коментар


                            • От: Suzuki DRZ400

                              Колеги, на колко атмосфери помпите гумите предимно за оффроуд?

                              Коментар


                              • От: Suzuki DRZ400

                                Първоначално публикуван от bkunev Преглед на мнение
                                Колеги, на колко атмосфери помпите гумите предимно за оффроуд?
                                Зависи от терена,времето и много други . От 0,6 до 1,4
                                МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X