Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Suzuki DRZ400

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Suzuki DRZ400

    Първоначално публикуван от bkunev Преглед на мнение
    То туй ясно, ами как да нахлузя новите да не превъртат? Маже ли се с нещо?
    Или ги връзваш с тел,или ги мажеш с лепило за гума.

    Коментар


    • От: Suzuki DRZ400

      Аз поне съм за телта.

      Коментар


      • От: Suzuki DRZ400

        Аха разбрах, мерси!

        Коментар


        • От: Suzuki DRZ400

          Здравейте , само един бърз въпрос понеже си търся мотор и съм се насочил към ДРЗ. Навсякъде по форума пише , че са много корави машини, с голям въртящ момент и много проходими. Та искам да попитам, понеже карах един Е версията и ми пасна добре даже ще има и мощност в запас, осезаема ли е разликата в мощноста(вървенето) между Е и С , защото съм си набелязал един С, а не съм карал такъв. Следва да гори по-малко, защото е с по-малък карбуратор, но и вървенето ще намалее. Мерси предварително за отговорите!

          Коментар


          • От: Suzuki DRZ400

            Зависи какво разбираш под "осезаема разлика", според мен /макар, че точно С не съм карал, а само СМ и К/ си има разлика. Може да прегледаш темата пак и по-специално пост 131 и следващите.

            Коментар


            • От: Suzuki DRZ400

              Е то СМ е като С , а К като Е , следователно да разбирам ,че има голяма разлика?
              Аз имах ЯМАХА УЗ 125 и като седнах на Е модификацията ми се стори бая мощен, само чакаше да му подам газ и щеше да се изправи. Един приятел, който се занимава с мотори бил карал СМ и каза, че бил бая спънат, щял да върви повече от 125 , но по- малко от 250 четиритактов крос,вярно ли е? Питам, защото в момента няма Е модификация във мобиле,а да бия 200 км път за да пробвам ми идват малко множко. Искам просто да се ориентирам.Трябва ми мотор, който да върви "спокойно" , защото Ямахата не беше такава тя искаше газ, а като я карах на ниски обороти после се задръстваше, а и в гората ,за да върви, постоянно трябваше да сменям скорости, за да е в оборот. Искам нещо с което ще сменям само 2,3 и ще върви добре.

              Коментар


              • От: Suzuki DRZ400

                Според мен няма да усетиш разлика!
                Honda MTX 125 , Suzuki DRZ 400S 2004, Suzuki DRZ 400S 2004

                Коментар


                • От: Suzuki DRZ400

                  Аз съм тотален аматьор и усетих разликата, при това на поляна. Докато на К-то само леко му подавам гасчица, то на СМ-то трябваше доста по-смело да се борави с гаста. Момчето, с което си менкахме по едно кръгче каза същото, но и че ако сме се били "дърпали" на асфалт щял да ме "скъса" с много. За разлика от мен той караше доста добре. Не ме разбирай погрешно, не правя реклама или нещо подобно /нали обичайно всеки си хвали неговото/, споделям моето мнение. Но ми се струва, че пиньоните играеха някаква роля, ако не главна, то поне поддържаща .
                  Като купувах мотора се разходих 2 пъти от София до Бяла Слатина...
                  Също така обърни внимание на първите 4 думи... , ама да се изкажа, все пак. Аз съм за "Е" или "К" щом ще го караш в гората. Да не забравяме и разликата в килограмите.
                  Последно редактирано от LightOfJah; 21-01-13, 18:14. Причина: правопис

                  Коментар


                  • От: Suzuki DRZ400

                    Търси Е или К модификация аз имах дрз К модификация и го продадох и сега пак търся К. А относно С модификацията си е куц кон аз съм карал и не ми направи добро впечатление.
                    [FONT=Arial Narrow][SIZE=5][COLOR=black]SUZUKI DRZ[/COLOR][/SIZE][/FONT]

                    Коментар


                    • От: Suzuki DRZ400

                      Първоначално публикуван от endur0 Преглед на мнение
                      Търси Е или К модификация аз имах дрз К модификация и го продадох и сега пак търся К. А относно С модификацията си е куц кон аз съм карал и не ми направи добро впечатление.
                      Като гледам в тая тема, кой от кой по-големи "разбирачи" сме се събрали и всеки си хвали неговия мотор! От написаното тук излиза, че аз съм един от много прецакали се с "куц кон". Понеже при мен нещата са различни, ще се въздържа от мнение и ще се отдам на четене.......
                      SUZUKI DRZ SuperMoto

                      Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                      Коментар


                      • От: Suzuki DRZ400

                        Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
                        Като гледам в тая тема, кой от кой по-големи "разбирачи" сме се събрали и всеки си хвали неговия мотор! От написаното тук излиза, че аз съм един от много прецакали се с "куц кон". Понеже при мен нещата са различни, ще се въздържа от мнение и ще се отдам на четене.......
                        +1
                        МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                        Коментар


                        • От: Suzuki DRZ400

                          Категорично има разлика между Е и С - както във вървенето, така и в килограмите. За ендуро - категорично търси Е. Ако искаш само да се возиш напред - назад, може и С, но при всички положения ще е компромис.

                          Коментар


                          • От: Suzuki DRZ400

                            И аз съм с "куц кон" ,ама съм много доволен.А с един KEIHIN FCR39 и един флекс се лекува куцото.
                            DRZ 400S

                            Коментар


                            • От: Suzuki DRZ400

                              А Кейхина намира ли се лесно или чисто нов къде мога да намеря, а и май четох че трябвало да се реже нещо, май работата става леко сложна?

                              Коментар


                              • От: Suzuki DRZ400

                                Първоначално публикуван от vaskoer Преглед на мнение
                                А Кейхина намира ли се лесно или чисто нов къде мога да намеря, а и май четох че трябвало да се реже нещо, май работата става леко сложна?
                                Кейхин в EBAY колкото искаш,ама са около 500+ лева.На мене и така си ми е добре моторчето,няма изкачване да не е качило.Ако изпадне отнякъде по-евтин Кейхин ще го тунинговам.http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_nk...at=0&_from=R40
                                DRZ 400S

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X