Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Suzuki DRZ400

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Suzuki DRZ400

    Първоначално публикуван от ЗМЕЙ Преглед на мнение
    Не си дочел - Е е само със стартер, К е само с манивела. Е и S имат редица дребни и не толкова разлики, като главните са по - малко тегло за Е, съчетано с по - висока мощност.
    Лошото при мен е, че като чета, имам навика да разглеждам и картинки....
    http://www.totalmotorcycle.com/photo...i-DR-Z400E.htm

    Коментар


    • От: Suzuki DRZ400

      http://www.motorcyclespecs.co.za/mod...z400e%2000.htm
      Ето и още.
      Но пък в ревютата има и без ритач.
      http://www.bikez.com/motorcycles/suz...400_e_2005.php
      Май през различните години, модификациите на Е имат някои съществени разлики...

      Коментар


      • От: Suzuki DRZ400

        Колега, ако се вгледаш ще видиш, че на мястото на манивелата има тапа.
        За ДРЗ 400 се продава кит - манивела + всичките необходими за нея неща, вкл. и ръчен декомпресор.
        Стандартно Е върви без манивела, ако някой клиент си го е поръчал от магазина със, то нея вече я има на мотора.
        Но ако ти си купиш без, а искаш да има, можеш да си закупиш кита, който ако не се лъжа беше към 250лв. и си го монтираш без особени грижи.
        За повече подробности около кита може да се включи Сашо, той миналата година си взе такъв.

        Коментар


        • От: Suzuki DRZ400

          Първоначално публикуван от Жоро Донечки Преглед на мнение
          Колега, ако се вгледаш ще видиш, че на мястото на манивелата има тапа.
          За ДРЗ 400 се продава кит - манивела + всичките необходими за нея неща, вкл. и ръчен декомпресор.
          Стандартно Е върви без манивела, ако някой клиент си го е поръчал от магазина със, то нея вече я има на мотора.
          Но ако ти си купиш без, а искаш да има, можеш да си закупиш кита, който ако не се лъжа беше към 250лв. и си го монтираш без особени грижи.
          За повече подробности около кита може да се включи Сашо, той миналата година си взе такъв.
          Благодаря колега Донечки. Мен ме интересува до толкова, колкото да не ми пробутат някое S за Е. Не всички продавачи са коректни. Поради малкия си опит, при пробата няма да мога да преценя нито разликата в теглото, нито разликата в конските сили... още повече, като не съм карал нито един от двата. Задните степенки знам, че лесно се махат. Търся някакав друг белег, който да ме насочи по-сигурно. Четох също, че на Е, рамата не стигала до задния край на седалката, защото е предназначен за сам човек... е, четох и за разликата в компресията...

          Коментар


          • От: Suzuki DRZ400

            Значи Е модефикацията е и с пластмасов резервоар,а и както каза ти рамката и не стига до задния край има датчици на радиаторите С модефикацията има датчици.Най добре ако ще купуваш ДРЗ вземи някой познат който разбира.
            [FONT=Arial Narrow][SIZE=5][COLOR=black]SUZUKI DRZ[/COLOR][/SIZE][/FONT]

            Коментар


            • От: Suzuki DRZ400

              Първоначално публикуван от popov308 Преглед на мнение
              ......защото е предназначен за сам човек... ..
              Аз точно затова се спрях на ДРЗ К, ама ако се оженя искам - не искам, ще се наложи да го сменям...
              Да уточня, освен с емотиконките, че се шегувам, да не се обидиш.
              А това дето разправяш, че се махат лесно степенките сигурно е така, но мястото, на което се монтират би трябвало да си стои, а май няма предвидено такова на Е-то. Който по им разбира да каже дали може да се гледа и за такава разлика. Аз лично не съм забелязал превдидено място, на което да се монтират степенки за спътник в живота.

              Коментар


              • От: Suzuki DRZ400

                Първоначално публикуван от LightOfJah Преглед на мнение
                ...А това дето разправяш, че се махат лесно степенките сигурно е така, но мястото, на което се монтират би трябвало да си стои, а май няма предвидено такова на Е-то. Който по им разбира да каже дали може да се гледа и за такава разлика...
                Точно така е - този белег, заедно с липсата на събфрейм на задния калник и пластмасовия резервоар са най - очевидните отлики от S - модификацията.

                Коментар


                • От: Suzuki DRZ400

                  Няма резервоари няма степенки двата мотора са различни на пръв поглед.
                  Открий шест разлики + две които не се вижда
                  МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                  Коментар


                  • От: Suzuki DRZ400

                    Най-съществената разлика е в карбуратора,на S е MIKUNI,а на Е е KEIHIN(не ,че и там не може да ги сменят,но пък ще си на далавера,ако е S) също и в рамата отзад,но тя може да се отреже и да бъдеш излъган.Резервоара също може да се смени.Най-сигурно е да провериш свръзвнето на радиаторите,на S е последователно,а на E e успоредно.Виж manual на моделите,не че и там някой "чалъмлия" не може да не е пипнал,ама вече е по трудно за промяна.Аз лично съм с S версията и съм много доволен(виж пост 338.Прекрасен мотор,икономичен,здрав и много мек за каране,а на килограмите се свиква.Важното мотора да е запазен.Успех колега с покупката,изборът ти е правилен.


                    DRZ 400S

                    Коментар


                    • От: Suzuki DRZ400

                      Отново благодаря за подробните отговори!
                      С риск да прекаля, ще задам само още два въпроса.
                      Първия: Е версията трябва ли да има контролно табло /километраж/ или повечето са махнати нарочно?
                      Втория: От дясната страна на двгателя, между двете черни тапи /ако въобще са тапи/ има и трета при някои модели, а при други няма. Това, от модификацията ли се определя или има някакво друго значение?
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2012-Suzuki-DRZ400Sa-small.jpg
Прегледи:1
Размер:44.7 КБ
ID:5362017Натиснете снимката за да я уголемите

Име:99110027_2thumb_550x410-500x372.jpg
Прегледи:1
Размер:32.2 КБ
ID:5362018

                      Коментар


                      • От: Suzuki DRZ400

                        Болта ( тапата ) няма никакво значение има я и на двата модела не зная защо на някой от годините има на други няма.
                        2001-2002 са със болт но го има и на на някой от по новите модели.
                        Тоя болт държи веригата като свалиш валовите да не падне долу.
                        МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                        Коментар


                        • От: Suzuki DRZ400

                          Истинските дрз-ти нямат болт !

                          Коментар


                          • От: Suzuki DRZ400

                            Първоначално публикуван от pe6o74 Преглед на мнение
                            Истинските дрз-ти нямат болт !
                            защото не им се сменя верига
                            МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                            Коментар


                            • От: Suzuki DRZ400

                              Ей значи на мен пак ми се е паднала глуха акула или свирка без топче, моят ДРЗ е от фалшивите
                              SUZUKI DRZ SuperMoto

                              Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                              Коментар


                              • От: Suzuki DRZ400

                                Продавай го веднага !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X