Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За вкарване на мотор от друга страна - Италия, Франция и Германия...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: За вкарване на мотор от друга страна - Италия, Франция и Германия...

    gelev, най-важното което ти трябва е договор за покупко-продажба
    нямаш мито, нямаш ДДС, нямаш нищо... Какво доживяхме - с Гърция да сме като една държава....
    А какво е било във вековете...

    Коментар


    • #32
      До: За вкарване на мотор от друга страна - Италия, Франция и Германия...

      Първоначално публикуван от rambo Преглед на мнение
      Какав е мотора колега ако мога да попитам?
      И как са моторите там скапи ли са или не,има ли избор?
      Мотора е Kawasaki KDX 125cc 98 год. , а цената беше 700 евра. Избор има ако намериш нещо по-изгодно, по автокъщите са доста скъпи моторите, има изгодни обяви понякога.

      Благодаря и на Жоро за отговора.
      2 stroke power

      Коментар


      • #33
        До: Въпрос за вкарване на мотор от друга страна - Италия, Франция и Германия...

        момчетата вкарват ли още мотори

        Коментар


        • #34
          От: До: За вкарване на мотор от друга страна - Италия, Франция и Германия...

          Колеги може ли някой които ще патува за някаде да види за кощница за кавасаки кх 250 от 93 до 2003.Ще съм прекалено благодарен ако някои се заинтересува и види ще има възнаграждение за всеки запитал се до молбата ми. Благодаря на тези които ще се опитат !!!

          Коментар


          • #35
            От: За вкарване на мотор от друга страна - Италия, Франция и Германия...

            A защо не опиташ в ибей.
            0878424143
            0887424150

            Коментар


            • #36
              От: До: За вкарване на мотор от друга страна - Италия, Франция и Германия...

              Първоначално публикуван от smanova Преглед на мнение
              Колеги може ли някой които ще патува за някаде да види за кощница за кавасаки кх 250 от 93 до 2003.Ще съм прекалено благодарен ако някои се заинтересува и види ще има възнаграждение за всеки запитал се до молбата ми. Благодаря на тези които ще се опитат !!!
              Защо не повториш, да речем трети клас? Тук пишем на български език!
              За кошница може да се обърнеш към някоя циганка, да ти изплете от върба. Мотоциклетите имат касети на съединителя.
              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

              Коментар


              • #37
                От: До: За вкарване на мотор от друга страна - Италия, Франция и Германия...

                Може би е имала предвид коша който е към рамката.

                Коментар


                • #38
                  Здравейте, виждам, че темата е доста стара. Може би трябваше да пусна нова, но нека видим дали ще има раздвижване.
                  И аз търся човек, който вкарва мотори от Италия.

                  Коментар


                  • #39
                    Кои са към днешна дата актуалните места, от където се избират мотори? Примерно дилъри, сайтове... Един познат си купи Супер Тенере от Германия, дилъра имал шоу рум и полигон - качваш се и пробваш мотора. - такива места ме интересуват.
                    Публикувайте отговор

                    Коментар


                    • #40
                      Марио мото, ама съм ходил отдавна. Абе ти да не искаш да сменяш ”коня”? Другите са официалните вносители с декларация и тест драйв...

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X