Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За вкарване на мотор от друга страна - Италия, Франция и Германия...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • За вкарване на мотор от друга страна - Италия, Франция и Германия...

    Колеги, какви са условията за вкарване на мотор от тези страни? Някой от форума занимава ли се с това? Ако има такъв човек, колко взима за да ти достави мотора? Благодаря предварително!
    Последно редактирано от господин никой; 04-12-07, 11:43. Причина: Неясно заглавие...

  • #2
    До: За вкарване на мотор от друга страна - Италия, Франция и Германия...

    Аз мислих да отскоча до Италия за някои КТМ ама имам много работа засега и се отлага ако стане скоро ще драсна някои ред за какво иде реч.

    Коментар


    • #3
      До: Въпрос за вкарване на мотор от друга страна - Италия, Франция и Германия...

      Първоначално публикуван от mr_n00n3 Преглед на мнение
      Колеги, какви са условията за вкарване на мотор от тези страни? Някой от форума занимава ли се с това? Ако има такъв човек, колко взима за да ти достави мотора? Благодаря предварително!
      Наш колега от форума се занимава само с това Gargata вкарва ендуро и крос мотори от Италия, в момента е там до другата седмица а и вече изпрати няколко много добри екземпляра КТМ 250 EXC и 2 ямахи. Имам ги всичките на снимки ако някой прояви интерес но за цени ще ви дам телефон на Будин 0898 542899. Моторите са при него в Дупница и могат да се видят и купят а също така и да се поръчат други.

      П.П. Току що разбрах, че е пристигнало Сузуки 2004год. също ендуро.

      Коментар


      • z3bru
        z3bru коментира
        Редактиране на коментар
        Е ли е възможно да споделиш снимки? Бих бил благодарен!

        Ау чак сега забелязах датата на коментара, моя грешка

    • #4
      До: Въпрос за вкарване на мотор от друга страна - Италия, Франция и Германия...

      Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
      ...
      Благодаря за отзива - ще си поговоря с пича, но ме интресува конкретен Honda XR 250 или Kawasaki KLX 250. Ако той може да ми свърши работа - добре!

      Коментар


      • #5
        До: Въпрос за вкарване на мотор от друга страна - Италия, Франция и Германия...

        Първоначално публикуван от mr_n00n3 Преглед на мнение
        Благодаря за отзива - ще си поговоря с пича, но ме интресува конкретен Honda XR 250 или Kawasaki KLX 250. Ако той може да ми свърши работа - добре!
        Ами незнам, но той вкарва само модели след 2000година. Но ще му предам да влзе във форума обаче няма да има кирилица и така нататък и така натаък. Аз ще се чувам с него до ден два и ще му предам за тези модели. Поздрави и успех.

        Коментар


        • #6
          До: За вкарване на мотор от друга страна - Италия, Франция и Германия...

          Сори че се мешам, ама ако влезе човека и аз да питам, някоя Хускварна 410ТЕ, около 2000г., около 3500лв., дали ще му се намери

          Коментар


          • #7
            До: За вкарване на мотор от друга страна - Италия, Франция и Германия...

            Първоначално публикуван от grizi Преглед на мнение
            Сори че се мешам, ама ако влезе човека и аз да питам, някоя Хускварна 410ТЕ, около 2000г., около 3500лв., дали ще му се намери
            По принцип, няма проблем да се намесиш - просто си има раздел "Купувам - продавам", а горе има и GSM, а тук няма кой да види... Иначе, темата е за да се разисква как да се достави мотор - дали Хонда или Хускварна няма значение

            Коментар


            • #8
              До: За вкарване на мотор от друга страна - Италия, Франция и Германия...

              Съжелявам ако се мешам в раздела, ама никой ни купува ни продава такова дЖивотно и в мобилето даже има само 2 оферти и то едната седи от незнам кой век, а другата на 8ми и изтича статута на оферта та ше се дрънка .
              Не знам защо, ама всички май наблягат предимно на 610ките, а на мен ми се струва че ще ми дойдат и по-мощно и по-тежко от колкото ми трябва, та за това май ако мога ще си внасям .
              За това и писах тука, а не в Купувам/Продавам, ако примерно сме двама дет ще поръчваме, може транспортните ни разходи да са по-ниски от само за един мото, или няква друга далавера да има, нали знаеш сиромашка работа
              Пак се извинявам
              П.П. Телефона по-горе не е ли на продавача тука, а не на момчето което ги внася или съм се объркал пак нещо

              Коментар


              • #9
                До: За вкарване на мотор от друга страна - Италия, Франция и Германия...

                За транспорта,специялно от Италия , няма значени е колко бр. са 1/10 все е тая.

                Коментар


                • #10
                  До: За вкарване на мотор от друга страна - Италия, Франция и Германия...

                  Първоначално публикуван от grizi Преглед на мнение
                  .........
                  П.П. Телефона по-горе не е ли на продавача тука, а не на момчето което ги внася или съм се объркал пак нещо
                  Не си объркал нищо, телефона е на мочето тук НО няма никакво значение те работят заедно единия ги праща а другия ги продава и се чуват всеки ден така, че ако звъннеш на телефона тук все едно си звънял на другия колега.

                  Поздрави и успех.

                  Коментар


                  • #11
                    До: За вкарване на мотор от друга страна - Италия, Франция и Германия...

                    Благодаря за информацията, кат гледам как седят нещата, май ще се възползвам

                    А защо да няма разлика в транспортната цена, ако момчето ги кара с бусче, няма ли да раздели нафтата дет ще изгори на 2 примерно .
                    Извинявам се ако е тъпо предположението

                    Коментар


                    • #12
                      До: За вкарване на мотор от друга страна - Италия, Франция и Германия...

                      Първоначално публикуван от grizi Преглед на мнение
                      Благодаря за информацията, кат гледам как седят нещата, май ще се възползвам

                      А защо да няма разлика в транспортната цена, ако момчето ги кара с бусче, няма ли да раздели нафтата дет ще изгори на 2 примерно .
                      Извинявам се ако е тъпо предположението
                      Колега навлизамв в дълбоки води. От Италия към Дупница всеки ден тръгват поне по 5 автовоза и той ги ползва тях или друг транспорт и се плаща на бройка както ти каза колегата ASEN_DP.

                      Коментар


                      • #13
                        До: Въпрос за вкарване на мотор от друга страна - Италия, Франция и Германия...

                        Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                        Наш колега от форума се занимава само с това Gargata вкарва ендуро и крос мотори от Италия, в момента е там до другата седмица а и вече изпрати няколко много добри екземпляра КТМ 250 EXC и 2 ямахи. Имам ги всичките на снимки ако някой прояви интерес но за цени ще ви дам телефон на Будин 0898 542899. Моторите са при него в Дупница и могат да се видят и купят а също така и да се поръчат други.

                        П.П. Току що разбрах, че е пристигнало Сузуки 2004год. също ендуро.
                        Иване да те питам дали още твоя приятел внася мотори от чужбина?
                        Знам че темата е стара ама само да попитам
                        KTM EXC 250 2т.1999г/BETA Tehno 250 Trial/KTM EXC 300 2006.

                        Коментар


                        • #14
                          До: Въпрос за вкарване на мотор от друга страна - Италия, Франция и Германия...

                          Първоначално публикуван от rambo Преглед на мнение
                          Иване да те питам дали още твоя приятел внася мотори от чужбина?
                          Знам че темата е стара ама само да попитам
                          Да вкарва все още, даже в момента е в Италия.
                          Каза ми, че има 2 ЦРФ450Р и няколко други но не ги запомних по известни причини...
                          А имало 2004г. КТМ250ЕХС двутактов и др. както казах.
                          Ако те интересува нещо пиши и утре ще му звънна или мога да ти пусна италиянският му номер на Л.С.

                          Коментар


                          • #15
                            До: За вкарване на мотор от друга страна - Италия, Франция и Германия...

                            Ако си намериш мотор от Геноа, Пиза , Маса и Карара ще уредя да го докарат. Пък ще ме черпиш едно гадже.Ти си готин. Специално за Италия не те съветвам обаче да си търсиш или купуваш САМ. Или ще е адски скъп иили няма да става нищо от него. Варианта "Гаргата" ще ти излезне много по на далавера.

                            Ако мотора е с италиянска регистрация -идеята да се купува от човек дет си няма идея как става това е абсолщтно безсмислена.Най-вече като разход.Трябва ти Чи Ди Пи или документ за отписване от тамошната полиция.Бави се към седмица горе долу. А седмица в Италия без да правиш нищо си е сериозен разход. Отделно самото товарене си е мъка. Аз лично бих си купил мотор от тук.Много голяма е заблудата, че в итталия колите и мототрите са по 100 евро.
                            Последно редактирано от zbytsam; 20-07-08, 20:32.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X