Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Регистрация на крос?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Re: Регистрация на крос?

    Първоначално публикуван от Plamen WR Преглед на мнение
    Ако си от по-малък град и нямаш проблеми с придвижването до гората, въобще не си взимай беля на главата.
    абе да ти кажа не е баш така за малкия град.
    примерно сопотлии са много ларж, там даже и полицаите като те видят ти се кефят, а за карлово което е само на 4-5 км точно обратното се говори.

    при нас в севлиево ситуацията е подобна, въпрос на време е да почнат да ни гонят по улиците защото все повече мотори станаха и все повече някой хора ги избива на простотии вместо да се приберат тихо тихо до тях.
    миналата седмица се прибираме и едни ченгета се скрили, хоп излиза някакъв и ни спира. иска документи, казах му че са в колата и не ги нося че хем няма къде хем да не ги загубя. "ама нали знаета че с тези мотори неможе тука" викам знаем ама какво толкова сме направили, просто най спокойно се прибираме. "...и какво ще правим сега" пита ! ами знам ли казах му аз викам прибираме си се у нас и толкова
    добре че излезе печен та ни се размина, ама ако искаше да се заяжда много можеше да я отелесаме. дори само за това че сме без лични карти глобата е 80 лв., за другото не си и помислям.
    дано не се налага занапред да си тикам мотора до края на града
    или пък да го карам на колесар за 5 мин път
    Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

    Коментар


    • #32
      Re: Регистрация на крос?

      Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
      абе да ти кажа не е баш така за малкия град.
      примерно сопотлии са много ларж, там даже и полицаите като те видят ти се кефят, а за карлово което е само на 4-5 км точно обратното се говори.
      Точно тъй си е Щото сопотските полицаи са малко, пък и повечето са моторджии за разлика от карловските натегачи преди ни гонеха редовно ама като видяха че няма ефект сега пращат глобите по пощата.А двора пред КАТ е пълен с конфискувани моторетки.

      Коментар


      • #33
        Re: Регистрация на крос?

        Вии луди ли сте да си оставате моторите в полицията е аз имах ена случка тя не е за хвалене ама тъкмо се пребирах както каза колегата и хоп полицаи и аз ко? даи яко газ из деретата и им избягах пмого са мръсни някои полицаи
        Aprilia RX 125=>KTM EXC 200=>VW Golf Mk3 TDI...
        Gas Gas EC 200

        Коментар


        • #34
          Re: Регистрация на крос?

          Колега, не се захващай с филм, чийто сценарий не знаеш! Тоест НЕ СИ УСЛОЖНЯВАЙ ЖИВОТА с подобни щуротии!
          Не знам на някого да му се е случвало да го спрат катаджии в гората!
          Ако ти се случи, им кажи че мотора е на Уди кълвача !!!

          Коментар


          • #35
            Re: Регистрация на крос?

            Първоначално публикуван от drink2much Преглед на мнение
            Вии луди ли сте да си оставате моторите в полицията е аз имах ена случка тя не е за хвалене ама тъкмо се пребирах както каза колегата и хоп полицаи и аз ко? даи яко газ из деретата и им избягах пмого са мръсни някои полицаи
            Ако си мислиш че не могат за 24 часа да те открият кой си - лъжеш се. Просто не им се занимава с тебе затова ти се е разминало.
            2010 CRF 250 R

            Коментар


            • #36
              Re: Регистрация на крос?

              чета на колегите авт-сти темата и гледам че и тях ги мъчат такива проблеми
              Регистрация на ATV ?
              Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

              Коментар


              • #37
                Re: Регистрация на крос?

                Мисля че ако решиш да го регистрираш за движение по пътищта трябва да го има като модел в тяхната база от данни иначе техно тест не ти мърда а там е зле!!!!
                Аз си регистрирах XR и в тяхната база от данни излезе че е дизел!!!
                Така че сега си карам регистрирания дизел из горите с НОМЕР.

                Коментар


                • #38
                  Re: Регистрация на крос?

                  ... бе абсурдна държава сме
                  Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                  Коментар


                  • #39
                    Re: Регистрация на крос?

                    имам аз един въпрос
                    как се регистрира крос
                    кат мотор ли да го пиша
                    или да си плащам фиша
                    туй ми е сега въпроса
                    как да регистрирам кроса
                    та да мога аз на воля
                    по шосето да пърпоря
                    2010 CRF 250 R

                    Коментар


                    • #40
                      Re: Регистрация на крос?

                      Хехе Димитре ставаш за писател
                      Aprilia RX 125=>KTM EXC 200=>VW Golf Mk3 TDI...
                      Gas Gas EC 200

                      Коментар


                      • #41
                        Re: Регистрация на крос?

                        Вече купих мотора! Сега остава да го регистрирам!
                        Но за целта трябва фар и стоп (габарит). Пък после като отида в КАТ ще видим как стоят нещата.
                        Мотора е KDX 220R и не би трябвало да имам проблеми!? Ама да не го изкарат и него дизел само !
                        Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                        Коментар


                        • #42
                          Re: Регистрация на крос?

                          Мини през някой магазин и си вземи от тия олекотените маски с фарчета ... и някакъв стоп да закичиш отзад. Най-вероятно стопа ще трябва да се включва и от крачната спирачка.

                          Ще ти трябват и отледала - задължително.

                          в кой КАТ ще ходиш (град)?
                          Път без препятствия обикновено не води до никъде.

                          Коментар


                          • #43
                            Re: Регистрация на крос?

                            Първоначално публикуван от tatkobarba Преглед на мнение
                            Мини през някой магазин и си вземи от тия олекотените маски с фарчета ... и някакъв стоп да закичиш отзад. Най-вероятно стопа ще трябва да се включва и от крачната спирачка.

                            Ще ти трябват и отледала - задължително.

                            в кой КАТ ще ходиш (град)?
                            Пловдив. Защо? А КДХ-а има само габарит!
                            Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                            Коментар


                            • #44
                              Re: Регистрация на крос?

                              Питам, защото КАТ София ми е до болка познат... дето се вика и репликите им знам, и физиономиите, които ще направят в следващия момент

                              В Пловдив не знам как ще са изискванията. Тук без стоп, огледала и фар няма шанс да се мине (е .. с парички може би, ама тоя номер аз не го знам и не го практикувам)


                              А ... ей това търсех:



                              това е снимка от КДХ на Митков... Можеш да си преведеш какво значи... Т.е. трябва да използваш намалението ако искаш да го регистрираш и да направиш това-онова, за да замажеш очите на КАТ... вероятно в много държави не може да се регистрира за каране по улиците...
                              Път без препятствия обикновено не води до никъде.

                              Коментар


                              • #45
                                Re: Регистрация на крос?

                                На лепенката която е показана е написано:

                                Това превозно средство е само за офроуд (извън пътя) и не е произведено за използване по улици, шосета и автомагистрали.

                                Използвайте своя мотор легално.

                                Уважавайте природата и правата на другите хора.
                                2010 CRF 250 R

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X