Обява

Свий
Няма добавени обяви.

KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/



    кадри от тестовете на кастанез и край харманли
    на това трасе правите преди скоците са доста къси като за 125 и наистина двигателя си е доста натоварен за да ускори до толкова че да се прескочат трапците

















    разбира се с нов чист и добре омаслен филтър









    ..понякога и доброто масло не помага












    ..кой казва че ехс тата не ставали за крос..е..не е като да си с кросовия модел но все пак окачването поема много по добре ..въпреки че задният амортисьор е скъсен с няколко милиметра и хода му е по малък от стандартния за да се снижи мотора..на практика това изобщо не се усеща макар че аз съм си доста тежък като за този мотор
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от mitkov; 22-11-10, 15:09.

    Коментар


    • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

      Едно питане преди да разглобявам. Има ли лек за карбуратора, че онзи ден от толкова падания изгорих два литра бензин и два литра хвърлих по земята. На всяко полягане на дясната страна - тече та се къса. А още по-лошото е и , че се дави после и докато запали ми се откачи крака да ритам. Гледам, че се продават силикщонови маркучи с тапи накрая?
      Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

      Коментар


      • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

        Първоначално публикуван от paksss Преглед на мнение
        Гледам, че се продават силикщонови маркучи с тапи накрая?
        Не е много оферта. Аз бях запушил маркучите, но като се удави мотора няма палене. Трябва да ги отпушиш да изтече и тогава.
        Иво Георгиев
        Gworkshop

        Коментар


        • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

          На задавен мотор се дава газ като се пали.
          Yamaha WR 200

          Коментар


          • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

            И откъде прелива този карбуратор? На монтесата нагоре с гумите да я хвърля, грам бензин не прокапва Пък каква кал е при нас, е няма такава глина май никъде, отнася горният слой и се пързаля в завой, все едно е спийдуей.
            Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

            Коментар


            • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

              Първоначално публикуван от speedrifter Преглед на мнение
              На задавен мотор се дава газ като се пали.
              И то не само газ, а пълна газ. Обаче като полегна 10на пъти и на всяко ставане, кажи-речи паля от третият път, като се прибрах, чак в г..а ми имаше вода
              Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

              Коментар


              • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                Най-добре маркучлето с тапичката и отвреме на време го отпушваш (може да си го събираш в шишенце и пак обратно )
                Къде ги има иначе?
                Yamaha WR 200

                Коментар


                • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                  В мануала на КТМ имаше схема на поплавъците и на колко градуса наклон трябва да започне да прелива. Заводски нивото си е доста високо и е доста лесно да прелее дори при лек наклон на мотора. При теб при колко наклонен мотор тръгва да тече ?
                  Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                  Коментар


                  • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                    В неделя ще си поиграя с карбуратора със снимки, че искам и да сваля иглата малко. Но на 45 градуса не тече, натам не знам, натам падам и тече та се къса
                    Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                    Коментар


                    • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                      Щом до 45 градуса не тече мисля че ти е добре карбуратора. Да не би да имаш запушен отдушник и като паднеш затова да ти се пълни двигателя с гориво?
                      А защо искаш да сваляш иглата ? Сега времето е студено и му трябва повече гориво, да не стане прекалено беден ....
                      Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                      Коментар


                      • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                        Здравейте,искам да попитам за вашите мнения за обява от форума за едно EXC 200,ако някой има информация за мотора а също и всякакви съвети относно модела,съотношение,цена/качество,ще съм много благодарен.Ето линк към обявата:
                        http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=108261
                        Yamaha Yz450F
                        Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
                        Всичко с ''рошави''гуми!

                        Коментар


                        • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                          Темата е малко позамряла, но нека споделя една моя нова придобивка.
                          Нещо по-добро и по-практично

                          а именно ...

                          като за начало се наложи бърз демонтаж на предната капла, всищност диска не е чак така грозен



                          след това, започнах да си задавам въпроси, кой е по-красивия и дали не съм се прецакал ха ха



                          след още малко съмненията ми изчезнаха



                          а тук бях убеден че несъм сбъркал




                          за жалост нямах нови накладки, както препоръчват от Motomaster, но и старите ми бяха почти нови, а и диска няма никакво износване. След около час каране нещата ли легнаха на местата и се получи едно много добро спиране с новия диск, спокойно може човек да си спира само с един пръст на лостчето на спирачката.

                          Много хубав продукт, препоръчвам го на всички !!!
                          Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                          Коментар


                          • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                            Какви пари ти излезе диска? Понеже и моя задния скоро трябва да се сменя и още се чудя каква марка да си купя и какъв да бъде - къдрав или нормален ... Иначе този изглежда много добре !

                            Коментар


                            • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                              Диска го купих от bobimx.com, с него може да си уговорите цените. Но определено цената е много добра.
                              Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                              Коментар


                              • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                                търся сервизни манюали за 2008 и следващи КТМ 2 тактови...с учебна, запознавателна цел
                                A stupid man's report of what a clever man says is never accurate because he unconsciously translates what he hears into something he can understand

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X