Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой е по-добрия мотор - 4Т или 2Т?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кой е по-добрия мотор - 4Т или 2Т?

    Първоначално публикуван от qnis Преглед на мнение
    ...пак кое е по-добро може и да не разбереме

    А бе то е ясно кое,моето! (демек който каквото има това си хвали,а ако са и от двата чешита ще си хвали и двата)
    Не е важно какво караш, а как го караш !

    Коментар


    • От: Кой е по-добрия мотор - 4Т или 2Т?

      Не е лъжа
      Весело изкарване на празниците на всичкии дано има повече сняг та да се возиме,че сега е много твърда земята

      Коментар


      • От: Кой е по-добрия мотор - 4Т или 2Т?

        Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
        Господа,почитатели на 2т мощ,хайде да слезем на земята и да не си мечтаем за модели от последните години,които при нас обикновените мотористи ще дойдат след 20 години.
        Говорете ми за машини сега действащи 2т.И дайте веднъж за винаги да ги тестваме тия цвайки,има пътека която от мотор до сега не е карана,ако се качи 2т по нея ставам постоянен фен.Пътеката се намира в Карлово извън НПЦБ,затова заповядайте,аз само ще ви я покажа и ще гледам отстрани.
        Всичките които посочих са действащи от преди 15-20г. Пък за теста съм готов.
        Ааа имам един тест и за твоя мотор ако искаш и ти заповядай 95% губи на първите 100 метра
        4т са до тук

        https://www.youtube.com/watch?v=w1lW...yer_detailpage

        https://www.youtube.com/watch?v=U1Y7...yer_detailpage
        МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

        Коментар


        • От: Кой е по-добрия мотор - 4Т или 2Т?

          Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
          Всичките които посочих са действащи от преди 15-20г. Пък за теста съм готов.
          Ааа имам един тест и за твоя мотор ако искаш и ти заповядай 95% губи на първите 100 метра
          4т са до тук

          https://www.youtube.com/watch?v=w1lW...yer_detailpage

          https://www.youtube.com/watch?v=U1Y7...yer_detailpage
          Кой ти е казал че кросов мотор става за ендуро.А за моят не бъди много сигурен,карал съм доста сериозни пътеки в Кърнарският вилает,такива които са ги карали само състезателите от клас експерт,другите просто си мечтаят,и тази смуга ще я видя.Ами ми е интересно ти кога ще дойдеш с някой мотор от тези които си посочил,че дори искам да те видя и с някой съвсем нов модел.

          Коментар


          • От: Кой е по-добрия мотор - 4Т или 2Т?

            Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
            Кой ти е казал че кросов мотор става за ендуро.А за моят не бъди много сигурен,карал съм доста сериозни пътеки в Кърнарският вилает,такива които са ги карали само състезателите от клас експерт,другите просто си мечтаят,и тази смуга ще я видя.Ами ми е интересно ти кога ще дойдеш с някой мотор от тези които си посочил,че дори искам да те видя и с някой съвсем нов модел.
            Май и не виждаш кросовият стигна по далеч и от EXC

            Добре ти си прав аз не разбирам но само едно не ми е ясно.Защо на едно състезание от 3000мотора 2700 са 2т и 300 4т.
            Сега ми стана ясно хората нямат пари за 4т
            МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

            Коментар


            • От: Кой е по-добрия мотор - 4Т или 2Т?

              Да вдигна малко напрежението,ето я пътеката,гарантирам за нея че мотор не се е качвал.
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 442.jpg
Прегледи:1
Размер:565.2 КБ
ID:5437069

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 444.jpg
Прегледи:1
Размер:554.2 КБ
ID:5437070

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 445.jpg
Прегледи:1
Размер:594.3 КБ
ID:5437071
              Това е най сложната част,ако успея да я мина с моят мотор значи и останалата част от пътеката ще премина.
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 504.jpg
Прегледи:2
Размер:488.4 КБ
ID:5437072

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 449.jpg
Прегледи:1
Размер:600.5 КБ
ID:5437073

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 450.jpg
Прегледи:1
Размер:600.2 КБ
ID:5437074

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 451.jpg
Прегледи:1
Размер:620.1 КБ
ID:5437075

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 500.jpg
Прегледи:1
Размер:552.2 КБ
ID:5437076
              Стигне ли се до тук значи пътеката е изкачена успешно.
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 452.jpg
Прегледи:1
Размер:586.2 КБ
ID:5437077

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 453.jpg
Прегледи:1
Размер:527.5 КБ
ID:5437078
              Последно редактирано от hristo jivota; 24-12-12, 17:01.

              Коментар


              • От: Кой е по-добрия мотор - 4Т или 2Т?

                Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                Май и не виждаш кросовият стигна по далеч и от EXC

                Добре ти си прав аз не разбирам но само едно не ми е ясно.Защо на едно състезание от 3000мотора 2700 са 2т и 300 4т.
                Сега ми стана ясно хората нямат пари за 4т
                Може ли да питаш Дидо колко пътеки е качвал в Стара Планина и кои са те.
                И стига вече с това състезание което няма нищо общо с действителността в България.И от тези 2700 мотора колко реално се класираха за истинското каране,ти май беше там,тъкмо информация от първо лице.

                Коментар


                • От: Кой е по-добрия мотор - 4Т или 2Т?

                  МаааЛии!

                  Добре че е снежно навън та не става за хард, инак Чинела бе ти дошъл за коледа отма на гости да я пробва тая пътечка, като я гледам с тези скали......танман за него!
                  Не е важно какво караш, а как го караш !

                  Коментар


                  • От: Кой е по-добрия мотор - 4Т или 2Т?

                    Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                    Може ли да питаш Дидо колко пътеки е качвал в Стара Планина и кои са те.
                    Да точно Данчо и Мартин и Гълабин Пацо и пр. минаха от 4т на 2т защо ли защото не разбират и не са корали мотори
                    Последно редактирано от Pacharoza; 24-12-12, 17:38.
                    МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                    Коментар


                    • От: Кой е по-добрия мотор - 4Т или 2Т?

                      Аз приемам предизвикателствово да ви отсрамя!!!! Ама догодина!!! )))
                      Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                      Коментар


                      • От: Кой е по-добрия мотор - 4Т или 2Т?

                        Първоначално публикуван от Ivan Minkov Преглед на мнение
                        Аз приемам предизвикателствово да ви отсрамя!!!! Ама догодина!!! )))
                        Защо да чакаме до догодина,в момента на места има един пръст сняг,на Езберг като вали дъжд да не са спрели състезанието,пък и славата ще бъде гарантирана при успех,единствената пътека по която мотор не е излизал,това си доста внушително.

                        Коментар


                        • От: Кой е по-добрия мотор - 4Т или 2Т?

                          Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                          Да точно Данчо и Мартин и Гълабин Пацо и пр. минаха от 4т на 2т защо ли защото не разбират и не са корали мотори
                          И със Данчо и със Мартин сме си говорили,Данчо каза че 530-ката която караше му е по тежка,но пък за сметка на това по проходима,Мартин също ми каза че с 4т му е по добре.

                          Коментар


                          • От: Кой е по-добрия мотор - 4Т или 2Т?

                            Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                            И със Данчо и със Мартин сме си говорили,Данчо каза че 530-ката която караше му е по тежка,но пък за сметка на това по проходима,Мартин също ми каза че с 4т му е по добре.
                            А сега де затова ти кажи защо карат 2т като не им е добре това аз не го проумявам.Но ти като шперц в ендурото с обезчестяване на пътеки трябва да знаеш.
                            МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                            Коментар


                            • От: Кой е по-добрия мотор - 4Т или 2Т?

                              Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                              Защо да чакаме до догодина,в момента на места има един пръст сняг,на Езберг като вали дъжд да не са спрели състезанието,пък и славата ще бъде гарантирана при успех,единствената пътека по която мотор не е излизал,това си доста внушително.
                              Ся никой не може да ме накара в тоя студ! Сега пием вино!
                              Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                              Коментар


                              • От: Кой е по-добрия мотор - 4Т или 2Т?

                                Ди бре, Стоене!!! Още съм си с 4T (Хусаберга е FE450 ). Просто мога да си позволя само едно хард ендуро за момента. Пацо също си държи Бетата. 2Т е добър за точно опредлен тип каране, а тръгни на преход с по 300-400 км етапи с него. Естствено в хард ендурото има плюсове, но дотам.Ако ми посочиш поне една цвайка на Дакар......
                                offroad фен
                                1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
                                TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X