От: Какъв мотор да си купя, дайте съвет
Моят беше априлиа туарег 350 кубика в 7 клас.
Моят беше априлиа туарег 350 кубика в 7 клас.
и се чудя даже дали да не е и нещо до 50 кубика
http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...290&f1=details това ми хареса повече, защото е син и има някакви спойлери
и по- нова година
http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...290&f1=details това ми хареса повече, защото е син и има някакви спойлери
и по- нова година
Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар