Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дилема ktm или WR

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Дилема ktm или WR

    Здравейте новак сам в офроуда .Искaм да си взема мотор ендуро 450 куб с стартер и манивела насочил съм се към две марки ктм и ямаха, разсполагам с около 10000лв искaм да ме светнете кои модели на тези две марки са по издръжливи и по безпроблемни и след коя година да гледам мотори.Благодаря предварително
    Последно редактирано от talibana; 06-01-11, 17:17.

  • #2
    От: Дилема ktm или WR

    Гледайте какво карат хората по света , и си вадете заключения . Също може да отделите повечко време да се поровите във форума(точно на таа тема е изписано много) . Поогледайте се коя марка има силно представителство, защото по-важно от закупуването е бъдещата поддръжка . Е ,мисля че ви стана ясно!

    п.п. Сега ще ви "нападнат" едни хора , да ви убеждават че ямаха е нумбер уан , че японското е дъ бест и др. подобни неща
    "Суетата, е любимият грях на дявола"!

    Коментар


    • #3
      От: Дилема ktm или WR

      Според мене КТМ е по-добрия избор.
      [FONT=Arial Narrow][SIZE=5][COLOR=black]SUZUKI DRZ[/COLOR][/SIZE][/FONT]

      Коментар


      • #4
        От: Дилема ktm или WR

        дочух че ктм по новите години грееели много проблем с охладителната система..

        Коментар


        • #5
          От: Дилема ktm или WR

          Първоначално публикуван от martyz Преглед на мнение
          дочух че ктм по новите години грееели много проблем с охладителната система..
          Къде, по-точно, го дочу? И само по Нова Година ли греят, или и по Велик Ден?
          Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

          Коментар


          • #6
            От: Дилема ktm или WR

            ПОНЕКОГА И НА ЗАДУШНИЦА един приятел на мои приятел си е вел ктм 2007 450сс чистак барсак и си беше заводски с тоя дефект..

            Коментар


            • #7
              От: Дилема ktm или WR

              Първоначално публикуван от talibana Преглед на мнение
              Здравейте новак сам в офроуда .Искaм да... разсполагам с около 10000лв искaм да ме светнете...
              Има един 300 EXC в мобилето , з..би т'ва 4т. ! Ако имах твоя лимит , досега да го бях взел , това е мотор със сила на 4т. и тегло на 2т. (в случай че не си запознат) , има и стартер!
              Ей го http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...827&f1=details , отивай !
              Последно редактирано от Станислав_; 11-01-11, 15:03.
              "Суетата, е любимият грях на дявола"!

              Коментар


              • #8
                От: Дилема ktm или WR

                10 000 лв са някакъв супер тъп бюджет.Или предвиди 8000 за мотор на старо или добави 3000 и търси чисто нов.Всъщност за 10 000 може да намериш чисто нов WR, но примерно 2009 г.KTM-а 450 след 2007 е супер проблемен.Приготви се за още 1500 евра за подобрения.За сметка на това е супер удобен за каране и със доста добри цени за части.Почти всичко го има на склад.
                offroad фен
                1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
                TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

                Коментар


                • #9
                  От: Дилема ktm или WR

                  КТМ го карат в БГ заради частите че ги има както казва Гълабин,иначе Японския мотор е пробвано качество.За това ГЛУПАВИТЕ американци карат само японски мотори ,защо ли.Ще го разбереш колега но трябва да пробваш от всичко.
                  Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                  0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Дилема ktm или WR

                    Аз също бих взел КТМ при този лимит.

                    Това 300 ехс е доста добро.Има PHDS държачи за кормилото, тава под двигателя, мисля че е и с мусове и е на доста малко километри.

                    PHDS-а са държачи който обират малките вибрации от двигателя.По чуждите форуми чета че има смисъл от тях и се усещала разликата, но реално не знам така ли е.

                    Абе американците като гледам доста се открехват и на ктм сякаш.Мое мнение.
                    Иван Маринов
                    Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                    ЕНДУРО ВАРНА

                    Коментар


                    • #11
                      От: Дилема ktm или WR

                      Първоначално публикуван от pepimotos Преглед на мнение
                      ...За това ГЛУПАВИТЕ американци карат само японски мотори ,защо ли.....
                      Например защото , японските производители , изсипват реки от мотори и части точно там!!!
                      "Суетата, е любимият грях на дявола"!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Дилема ktm или WR

                        Първоначално публикуван от martyz Преглед на мнение
                        ПОНЕКОГА И НА ЗАДУШНИЦА един приятел на мои приятел си е вел ктм 2007 450сс чистак барсак и си беше заводски с тоя дефект..
                        А пък една приятелка , на моя приятелка, никога не си е взимала КТМ, както и ВР и за това никога не е имала проблем.
                        П.П. Опитай да пишеш правилно! Обикновен съвет.
                        Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

                        Коментар


                        • #13
                          От: Дилема ktm или WR

                          Абе в 21:45ч. по Евроспорт гледай Дакар и се орентирай за марката по 1-те места
                          NGO "SPORTS CLUB ЕXTREME RACING"

                          Коментар


                          • #14
                            От: Дилема ktm или WR

                            Благодаря ви за съветите, мисля че ктм ще е притеснява ме само, че май много греят ктм след 2007 год и затова исках мнение от някои които има такъв

                            Коментар


                            • #15
                              От: Дилема ktm или WR

                              Първоначално публикуван от yurgana Преглед на мнение
                              Например защото , японските производители , изсипват реки от мотори и части точно там!!!
                              Абе след един Хусаберг и три КТМ какво да ти кажа колега поне търси да е 300 2т там нещата са по други.Трябва да пробваш и това е.
                              Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                              0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X