Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

    Колега,във Севлиево Гаернето със плаващ глезен са 410лв..За тази разлика от 80лв.по-добре си вземи от тях.Един колега беше писал,че няма значение колко ти струва мотора,защото екипировката е за нас а не някаква глезотия за мотора като спортна генерация или дебело кормило и тем подобни неща.
    [IMG]http://store.picbg.net/pubpic/B2/4C/dd3f0e843d6fb24c.gif[/IMG]

    Коментар


    • #62
      До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

      Gaerne-то се отличават с нещо с което не може да се похвали почти никоя друга фирма в наши дни - продължават да се правят в Италия, а не в Китай или в Пакистан. В последното няма нищо лошо, но запазването на производството в Италия е допълнително оскъпяване за производителя, което не се отразява на крайната цена.
      Новият модел SG-12 е доста пари, но си е просто друга боя. Базовият модел GX-1 е също много приятен, от кросисти съм чувал че е малко мек за сериозен мотокрос, но за ендуро си е бонбон.

      Единственият начин да слезеш под 330лв е ако издириш някъде стария модел Cypher, той е с по-стар дизайн но си е съвсем читав. Ако се намира все още предполагам ще е под 300лв.

      Другата марка която признавам за ботуш, още от времето на Мад Макс, е Sidi.
      Издъних се на Тюринг теста

      Коментар


      • #63
        До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

        Не знам дали успя да разбереш,но всички се опитват да ти кажат"Да! Гарне са добри ботуши."
        Лично според мен това са едни от най-добрите ботуши които можеш да намериш.Те са приблизително на едно ниво със Сиди и Алпин Стар(ако има разлика тя е малка).Така че изобщо недей да им се чудиш.
        Последно редактирано от ЕМО; 25-11-08, 19:29. Причина: неграмотност
        Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


        "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
        Джон Кенеди

        Коментар


        • #64
          До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

          Първоначално публикуван от ianko Преглед на мнение
          Колега,във Севлиево Гаернето със плаващ глезен са 410лв..За тази разлика от 80лв.по-добре си вземи от тях.Един колега беше писал,че няма значение колко ти струва мотора,защото екипировката е за нас а не някаква глезотия за мотора като спортна генерация или дебело кормило и тем подобни неща.
          Колегата който е писал това неразумно изказване не се е замисли какво огромно значение има какъв мотор кара човека. Та нали по това можеш да се досетиш колко платежоспособен е. Ако той рине парите с лопата, то това не значи че аз съм на същото дередже и това най ясно си личи по мотора ми, а имено КЛХ 96г. Как да няма значение мотора? Виждаш ли колко огромно е значението? Няма никакво значение, кое е по-добре за здравето ти. Единственото, което има значение е кое е най-доброто, което ти можеш да си позволиш да купиш. Някой ще каже че имало било и по-добро. Е, има ама мен кво ме топли, като не мога да платя за него? И ето, че пак се върнахме на това какъв мотор кара човека. Виж сега пич. Аз имам 200лв. от старите ботуши и бях предвидил да отделя още 100 лв, обаче след това се прежалих да дам още 30 лв. Значи тук не говорим за някакви си 80лв. Ми то по тая логика дето ще дам аз 410лв за ботуши със става ами то за още някакви си 90 ще купя ботуши за 500. Е то хубаво, ама не е така. Знам си аз чергата и тя се простира до 300-300 и малко лева. Благодаря ти все пак за съветите.

          Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
          .... Базовият модел GX-1 е също много приятен, от кросисти съм чувал че е малко мек за сериозен мотокрос, но за ендуро си е бонбон.....

          Другата марка която признавам за ботуш, още от времето на Мад Макс, е Sidi.
          Ами супер тогава. Значи GX-1 е моят ботуш. А за Сидито спор просто няма. Гледах ги днес, но най ефтиния беше 450лв.

          Първоначално публикуван от ЕМО Преглед на мнение
          Не знам дали успя да разбереш,но всички се опитват да ти кажат"Да! Гарне са добри ботуши."
          Ами и аз така реших. ХАХАХА. НА мен страшно ми харесаха от пръв поглен, но не съм имал такива и за това така несигурно подходих. Ами значи тогава утре ще си ги поръчам. Мерси на всичкки за мненията ви. Бяхте ми много полезни.
          Последно редактирано от SAMURAI; 25-11-08, 20:46.
          "Всеки струг - танк! Всеки шлосер - войн! Всеки детайл - бомба в лицето на империализма!"

          Коментар


          • #65
            До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

            Край! Свърши се! Току що ги поръчах по нета. Предполагам, че утре сутринта ще ги пратят и в четвъртак ще си ги получа.
            "Всеки струг - танк! Всеки шлосер - войн! Всеки детайл - бомба в лицето на империализма!"

            Коментар


            • #66
              До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

              Първоначално публикуван от SAMURAI Преглед на мнение
              Край! Свърши се! Току що ги поръчах по нета. Предполагам, че утре сутринта ще ги пратят и в четвъртак ще си ги получа.
              Чакаме отзиви - поокаляй ги, пък кажи какво ти харесва и какво не.

              Коментар


              • #67
                До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                Дадено. Ще пиша в оная тема за тестовете на екипировка. Само, че нека ги покарам няколко пъти за да си изградя по цялостна представа.
                "Всеки струг - танк! Всеки шлосер - войн! Всеки детайл - бомба в лицето на империализма!"

                Коментар


                • #68
                  До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                  Колеги някой има ли опит с такива:

                  ?
                  Купих ги вчера, стоят по крака и са стабилни като ски обувки. Според мен са по-скоро за крос, но смятам в събота да ги вкарам в гората!
                  КЕФА ЦЕНА НЯМА! Борис Кърчев

                  Коментар


                  • #69
                    До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                    И колегата е със чисто нов КТМ ама си е купил ФоксЛогично е след като е дал толкова пари за чисто нов мотор, да не са му стигнали за Сиди или за Алпин Стар
                    [IMG]http://store.picbg.net/pubpic/B2/4C/dd3f0e843d6fb24c.gif[/IMG]

                    Коментар


                    • #70
                      До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                      Всеки според чергата си. Щом има кинти за чисто нов КТМ значи има кинти и за скъпи ботуши. Аз нямам и то си ми личи и по мотора. Днеска гледах едни подобни фокс за 500кинта втора ръка. Ужас! Ама те не бяха карани де. Като новички. Иначе много ми харесаха, обаче 500 кинта вееееееее...
                      "Всеки струг - танк! Всеки шлосер - войн! Всеки детайл - бомба в лицето на империализма!"

                      Коментар


                      • #71
                        До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                        Важното е да са ти удобни и да те предпазват от травми.Дано останеш доволен от избора дето направи.
                        [IMG]http://store.picbg.net/pubpic/B2/4C/dd3f0e843d6fb24c.gif[/IMG]

                        Коментар


                        • #72
                          До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                          Дано. Беше ми доста трудно да избера. Нали се сещаш? За колкото се може по-малко пари искам да купя колкото се може по добри ботуши. Е, как да стане? ХАХАХА Но мисля, че все пак се получи и избрах доста сносни ботушки. Благодаря за пожеланията. Ще ви докладвам как са.
                          "Всеки струг - танк! Всеки шлосер - войн! Всеки детайл - бомба в лицето на империализма!"

                          Коментар


                          • #73
                            До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                            ПОМООООЩ!!!
                            Току що ми се обадиха, че №46 са свършили и щяло да има най-рано след месец. Абе к'ва е тая насрана държавица вееееее? Тук нищо не можеш да си купиш, ако не чакаш за него поне месец. АААААААААААААА!!! Гаси тъпотията!!! Както и да е. Поне за сега не смятам да чакам. Значи имам молба към вас колеги. Дайте телефон на някой магазин от където мога да купя гаерна GX-1 черни или червени до 330лв. Плащам в брой веднага. Благодаря.
                            "Всеки струг - танк! Всеки шлосер - войн! Всеки детайл - бомба в лицето на империализма!"

                            Коментар


                            • #74
                              До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                              Магазини Ендуро 042644131 звънни и питай 0898324523 този е на магазина в София
                              Кавазаки КЛХ 300 04г
                              Кавазаки КХ 65 04г
                              Опел Астра 94г
                              Мерцедес 124 91г

                              Коментар


                              • #75
                                До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                                1) Колега сдържай си езика малко моля. За втори път се отпускаш.

                                2) GX1 номер 46 ги имаме на склад, черни, обади се утре - София Моторс, тел 02 957 12 46 или 0885 165 050, ще ти ги пратят по куриер с наложен платеж.
                                Последно редактирано от Goblin; 26-11-08, 17:13.
                                Издъних се на Тюринг теста

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X