Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

    благодаря ти МОNI RACING TEAM,ще имам в предвид съвета тижив и здрав
    HUSGVARNA 630 SMR
    PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

    Коментар


    • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

      Първоначално публикуван от profesionalista Преглед на мнение
      благодаря ти МОNI RACING TEAM,ще имам в предвид съвета тижив и здрав

      БЛАГОДАРЯ ЗА ПОЖЕЛАНИЕТО

      Коментар


      • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

        Първоначално публикуван от Ради_DR 350 Преглед на мнение
        По принцип важното е да имаш ботуши да ти пазят краката,и да ти няма нищо на тях.Аз карам с O'Neal и пак съм доволен.Важното е да ми пазят краката и глезенитеА те това правят.Вече ако искаш хубава марка ботуши,се насочи към - Alpinestars или Gaerne.


        Поздрави!
        Аз пък що не съм се насочил към тях!? Макар да карам с Алпин Т8, които са мнoго удобни и висок клас!
        Фаворита ми е Sidi Crossfire .
        Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

        Коментар


        • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

          Първоначално публикуван от Ivan Minkov Преглед на мнение
          Аз пък що не съм се насочил към тях!? Макар да карам с Алпин Т8, които са мнoго удобни и висок клас!
          Фаворита ми е Sidi Crossfire .
          Колега всеки си има предпочирания!Но за едни от най добрите се сочат - Alpinestars и Gaerne
          [I]Радослав Димчовски[/I]

          Коментар


          • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

            А между Gaerne GX-1 и Alpinestars Tech 3 , кои са по-добри ?

            Коментар


            • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

              Мисля да премина на по висок клас протекция и погледа ми се спира на Forma и модела им Dominator



              Хора които са имали/имат да кажат някакви впечатления и недостатЪци,дават ги водоустойчиви-но се съмнявам,удобни ли са,слаба ли е изработката им и добри ли са толкова колкото ги хвалят

              Ето и още интересни разцветки на които попаднах от този модел...

              Италиянците и техния екип,каската и екипа мисля бяха на Аcerbis





              Прикачени файлове
              Последно редактирано от Тануцо; 03-10-09, 13:04.

              Коментар


              • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                И аз се чудех за едни ботушки Форма ама ТХ без чорапа че ги има на промоция 292лв от 449лв. Ама като прочетох тая тема за Форма много не се говори а като за по евтинки Gaerne GX1 и Gaerne Cypher.
                Та между Gaerne GX1 или Gaerne Cypher и Forma Dominator TX кое е по добро според вас.

                Коментар


                • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                  аз имам Форма Доминатор и съм много доволен...засега

                  Коментар


                  • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                    Разликата между Алпинестарс, Сиди и Гаерне, трите основни марки ботуши и останалите, е че качеството на материалите е в пъти по-добро спрямо другото. Да може и другите да са удобни, но дали след 2-3 години ще са здрави или ще трябва да се донаждат пари за нови. Според мен това е основата. Горе долу е като избор на верига даваш 200 лв. за да я караш 8000+ км. или даваш 140-160 лв. за да я метнеш на 4000 км.

                    Всеки сам си преценява

                    Коментар


                    • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                      Плюс това че конкретно Гаерне до ден днешен се правят в Италия от до. Не в Китай, не в Бангладеш. Не че има особено значение за мен де, но за някои хора има значение.
                      Издъних се на Тюринг теста

                      Коментар


                      • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                        взех си ботуши и сега ми е малко терсене като карам повдигнах малко лоста на скоростите за да не бъркам дълбоко надолу за горните предавки ,но като превключвам от по-висока към по-ниска предавка надолу си повдигам крака във въздуха и така натискам лоста, а в началото на темата беше описано, че ходилото трябва да е на стъпенката и от това положение да се сменят предавките нагоре надолу, как е правилно и какво би трябвало да е положението на лоста за скоротстите ..
                        Чуквам първа, чуквам втора, а на трета палиме мотора: http://bit.ly/1Y4WCAk

                        Коментар


                        • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                          Първоначално публикуван от spower Преглед на мнение
                          ..., как е правилно и какво би трябвало да е положението на лоста за скоротстите ..
                          Положението се наглася така, че да ти е удобно и да се превключва с най-малко усилия
                          2010 CRF 250 R

                          Коментар


                          • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                            Аз засега карам без ботуши, но лично на мен ми допадат марката FOX. По принцип екипа ми е такъв, но не знам доколко са удобни ботушите им, но държа на марката
                            Последно редактирано от viki terzieva; 29-12-09, 18:44.

                            Коментар


                            • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                              Ти внимавай къде ходиш без ботуши, да не направиш някои фал като за червен картон И мотора ти те чака Поздрави.
                              Последно редактирано от viki terzieva; 29-12-09, 18:43. Причина: правопис

                              Коментар


                              • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                                Аз да си дам гласа за Oxtar - втора или трета година карам с тях и са ми супер удобни. По цял ден са ми на крака и не ги усещам, само като ги сваля се усеща по миризмата но само лятото
                                Модела е с чорап и затова са толкова удобни.
                                Вода пуска само десния, левия все още държи фронта.
                                Поддръжката им се състои в миене с водоструйката, но не след всяко каране и си отвисяват на балкона през останалото време. Добре че пластмасата им е доста повече от кожата, та не ми се сърдят.

                                Предните бяха О'neal. Също много удобни след утъпкването, като кубинки ми лепнеха за краката. Но защитата им е много по-слаба - почти само кожа и водата вътре и вънка е еднаква.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X