Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

    Колебая се между Gaerne G-react и Alpinestars Tech 7 ,моля за съвет ?

    Коментар


    • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

      G-react, с такива карам, откраднаха ми едни и пак същите си купих, хем са хубави, хем са по-евтини, горе-долу. Аз нося 44 2/3 обувки, а за ботушите, както е добре известно - с един номер по-големи, т.е. моите ботуши са 46 номер.

      Коментар


      • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

        Мерси,колега,ще са G-react

        Коментар


        • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

          Колеги дойде време и аз да сменям ботуши спрял съм се на Форма TERRAIN TX имате ли някакво впечетление Натиснете снимката за да я уголемите

Име:normal_DU3VDNI217326162873Bottes_Forma_Tarrain_TX_Rouge.jpg
Прегледи:1
Размер:72.9 КБ
ID:5603626
          eat my dust

          Коментар


          • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

            Първоначално публикуван от Й.П-Йоцо Преглед на мнение
            Колеги дойде време и аз да сменям ботуши спрял съм се на Форма TERRAIN TX имате ли някакво впечетление [ATTACH=CONFIG]730730[/ATTACH]
            Нищо особено. Не бих си взел пак такива. За 2 години нередовно каране им се разказа играта.
            Аз лично съм се насочил или към SG12 или Crossfire 2 (по-скъпи са, но си заслужават)
            Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

            Коментар


            • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

              Не знам какво ще кажете,но аз от теч 7-цата на Alpinisters съм много доволен.За парите си струват.

              Коментар


              • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                Колеги някой да е карал с Diadora MX3 ?
                YAMAHA RAPTOR 700R

                Коментар


                • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                  Аз карам в момента с такива. Мога да кажа че са доста здрави и удобни ботуши, първите няколко месеца не пропускаха вода.
                  Според мен недостатъка им както и на всички останали от този тип е че поради липса на шарнир най често се скъсват в зоните на прегъване (около глезена).
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:mx3.jpg
Прегледи:1
Размер:4.3 КБ
ID:5613903

                  Коментар


                  • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                    Благодаря ти колега.Аз се опитвам да избера между тези MX3,един модел на Oneal Teranis и едни на марката Six six one.На вид най ме кефи диадората и за сега съм се спрял на тях!
                    YAMAHA RAPTOR 700R

                    Коментар


                    • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                      От ниския клас Oneal също са добър избор, аз карам повече от две години с такива, взети втора употреба от английския ибей, и не са мръднали досега, само една лента на закопчалка съм скъсал но я ударих в камък.

                      Коментар


                      • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                        Здравейте,колеги знам че не е много хубаво да се купуват ботуши 2ра ръка,но за момента нямам финансова възможност за нови. Та намерил съм едни ботуши на Gaerne на ниска цена. Искам да ви попитам тези ботуши за ендуро или мотокрос са, защото на мен ми приличат на ендуро ботуши, а на обявата са написани всички категории ендуро,мотокрос,атв и т.н. и няма как да разбера точно.И ако можете да ми кажете нещо повече за тези ботуши удобни ли са, някой карал ли е с такива и ако може да каже преки впечатления.Също някой ако може да ми каже какъв е точно модела,защото никъде не видях да го пише.Ето прилагам и снимки на ботушите от обявата Натиснете снимката за да я уголемите

Име:61568572_1_800x600 1.jpg
Прегледи:1
Размер:68.3 КБ
ID:5621851 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:61568572_3_800x600 2.jpg
Прегледи:1
Размер:75.3 КБ
ID:5621852 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:61568572_4_585x461 3.jpg
Прегледи:1
Размер:27.0 КБ
ID:5621853 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:61568572_7_585x461.jpg
Прегледи:1
Размер:24.3 КБ
ID:5621854

                        Коментар


                        • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                          Мога само да кажа "игаси ботуша"! Какви ли модели не пробвах, по-удобен и добре направен ботуш няма (освен SG-12, но той го няма вариант супермотард)

                          before: Kawasaki ZX10R 2009
                          after: KTM 690 SMC R 2015

                          Коментар


                          • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                            Колеги имам ботуши Tcx 2.1 pro и като цяло съм много доволен ,все пак са висок клас ,но има един проблем .Започнаха да скърцат в областта на торсиона ,който предпазва глезена и това скърцане си е дразнещо ,та ако някой знае някакъв лек нека помогне .

                            Коментар


                            • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                              Напръскай ги със силиконов спрей

                              Коментар


                              • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                                Колеги, моля за сравнение и съвет.

                                Преди карах с Форма Адвенчър туристическо ендуро с леки забежки оффроуд,
                                но откакто ги карам по агресивно с леко ендуро усещам че имам нужда от ботуши с по-сериозна защита.
                                Много съм доволен от марката и съм хвърлил око на Форма Предатор, но гледах едно тяхно сравнение с Гаерне СГ12
                                и макар да беше за Формата крайното предпочитание видях как Гаернето отстъпвайки в гъвкавостта на ботуша
                                предлага по-сериозна защита на глезена от сгъвания напред/ назад, видно е и по-солидно в тая област.

                                Няколко падания реализирам напоследък и в опити да се боря да последно да спася положението,
                                не отстъпвам навреме и десния ми крак остава под мотора и се сгъва прекалено напред.
                                Това ме разколебава в предпочитанието ми към Формата, която изглежда по-изтънена и мека точно в глезена,
                                може би и затова твърдят, че е по-удобна, та се заглеждам по и Гаернето.

                                Та въпроса ми е, оставяйки рекламите на страна, някой има ли опит с двата ботуша,
                                дори впечатления от проби и ходене предполагам ще са ми полезни към кое да се насоча.

                                p.p. да добавя видеото, което гледах: https://www.youtube.com/watch?v=rL0aBJMpHfU
                                Последно редактирано от the slow heart; 17-02-17, 22:16.
                                http://vbox7.com/play:84ee5e6e

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X