Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

    Първоначално публикуван от mx rider Преглед на мнение
    Карам със същия модел oneal,само че е китайски Карам 3-та година с тях и ми се скъса левия на меките части(там където се сгъва крака) а десния меките части са му здрави но пък го скъсах леко отпред вляво при удар в стърчащо дърво Още като нови пропускаха вода Така че плюса им е само цената и това че са леки
    Благодаря колега
    Най ми става жално, най ми става болно, като ме почерпят само с безалкохолно.

    Коментар


    • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

      Първоначално публикуван от roumen5 Преглед на мнение
      Ако 45-ти номер ти върши работа мога да ти продам . имам 2 чифта 1 едните са Диадора МХ 2 про -нови, а другите са обувани няколко пъти и са почти нови
      Aз си търся ботуши 45-ти номер на прилична цена. Ако може пусни снимки в тази тема http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=105780 - Благодаря предварително.

      Коментар


      • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

        Някой има ли представа дали тези са добри http://www.ridersdiscount.com/offroa...-men/26401.php .

        Коментар


        • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

          Колко пари излизат до България?

          Коментар


          • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

            Аз си ги взех за 280 лева.

            Коментар


            • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

              Първоначално публикуван от rosen1914 Преглед на мнение
              Искам да попитам някой може ли да даде отзиви за тези два вида ботуши. Гледам, че са на малко по приемливи цени.

              http://www.motoboom.bg/product.php?c...60&m=26&p=1610


              http://www.streetmania.bg/index.php?...ype=1&iPhoto=1
              Тези първите XVR OUTBACK са перфектни. миналата година ги подарихме на един приятел от Плевен и е страхотно доволен. В момента в "Outlet Moto" ги има с намаление и даже онзи ден ги поръчах за гаджето. ето ти link-а
              http://www.outletmoto.eu/stivali-moto-C59.htm

              Коментар


              • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                Днеска карах с тях за първи път и ми е много странно. Не усещам спирачката и я натискам или без да искам или много рязко. Скоростите долу-горе ги оправям. След колко време долу-горе се свиква.
                Последно редактирано от viki terzieva; 29-11-10, 12:18. Причина: Моля, използвайте точки и запетаи, за да се разбира написаното по-лесно!

                Коментар


                • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                  След 6-7 карания вече няма да ти прави впечАтление, хубаво е за 1ви път преди да караш с тях да ги беше обул, да се отпуснат и малко да свикнеш с тях, като ги разтъпчеш. Свикнеш ли веднъж с ботуши и стане ли ти навик при всяко каране да ги обуваш, ще свикнеш и няма да ти прави впечАтление, без ботуши няма да искаШ да излизаш да караш

                  Поздрави!
                  Последно редактирано от viki terzieva; 29-11-10, 12:17. Причина: впечАтление, искаШ
                  [I]Радослав Димчовски[/I]

                  Коментар


                  • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                    А какво ще кажете за Forma Terrain Tx.Защото мисля да си купя такива.Ако може да кажете нещичко за тях,благодаря ви!

                    Коментар


                    • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                      Колеги , някой ползвал ли е Alpinestars tech 6 ? Ако някой има мнение за този модел ,ще ми от полза , защото намерих един доста запазен чифт и се чудя дали да го взема...прегледах темата , няма нищо за тези ботуши . Май не се радват на особена популярност...
                      "Суетата, е любимият грях на дявола"!

                      Коментар


                      • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                        Доста добър и масивен ботуш, клони към високите серии, ако са на добри пари не се чуди.
                        Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                        Коментар


                        • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                          Благодаря за съвета , отидох и ги взех , много са качествени наистина!!
                          Последно редактирано от yurgana; 15-12-10, 18:56.
                          "Суетата, е любимият грях на дявола"!

                          Коментар


                          • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                            Малко късно, но все пак да се изкажа за бъдещите читатели.
                            Аз карам и с tech 6 и с tech 7 и смея да твърдя, че 6-цата е много здрав ботуш.
                            Карам по седмица две с едните, после другите и 6-цата е малко по хард, с по-добра протекция от 7-цата.
                            Затова пък седмицата е много удобен ботуш за бутане на мотор, за хард пътеки и ендуро алпинизъм.

                            Коментар


                            • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                              Ето това трябва да са ботушките ...

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0470.jpg
Прегледи:1
Размер:97.3 КБ
ID:5234782

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0469.jpg
Прегледи:1
Размер:65.6 КБ
ID:5234783
                              Последно редактирано от Chinela; 16-12-10, 18:26.

                              Коментар


                              • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                                Кажете нещичко за TCX Dune.Плюсове,Минуси.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X